iPhone 11 Arka Cam Değişimi

iPhone 11 arka cam değişimi konusunda ülkemizde yetkili olarak hizmet vermekte olan ilk cep telefonu servisi olduğumuzu bildirmek isteriz. iPhone 11 cihazlarının parçaları, yan ürünleri ve orijinal ürünleri olarak satışının gerçekleşmediği şu zor günlerde ne yazık ki iPhone kullanıcıları arıza yapan ve kırılan ekranlardan çok şikâyetçilerdir. Özellikle Apple firmasının verdiği uçuk fiyatlardan sıkılan ve ödemek istemeyen kullanıcılar genel itibari ile bizleri tercih etmektedirler.

iPhone 11 arka cam değişimi konusu gerçek manada problemli olabilmektedir. İşçiliğinin oldukça zor olduğunu, parçanın yeterince olmayışı gibi pek çok etken maliyetleri yükseltiyor gibi görünse de biz firma olarak kesinlikle yüksek fiyat politikası ile çalışmıyoruz.

Ekran değişimi meselesi zaten çok zorlu bir işlemken arka cam değişimi tamamen zordur. Ancak alanında uzman ve kendisini istenilen alanda geliştirmeyi başarabilmiş kişilerle çalıştığımız için tüm iPhone serileri ve özellikle iPhone 11 arka cam değişimi meselesinde size gerçekten büyük fayda sağlayabiliriz.

iPhone 11 Arka Cam Nasıl Değiştirilir?

iPhone 11 tamiri konusunda hala pek çok şirketin zorluk çektiğini görebiliyor ve buna göre kendimizi çok daha iyi geliştirmeye çalışıyoruz. Amacımız net olarak insanlara değerli ve bilgili imkânlar sunabilmek. Yere düşme esnasında çok çabuk zarar görebilen iPhone 11 arka camı için kullanıcıların büyük şikâyetlerle bizlere başvurduğunu ve Apple firmasının yüklü miktarda istediği ücretleri dinliyoruz.

Ancak biz firmamız olarak bu tür işlemleri can sıkıcı değil kaza gibi düşünmenizi sağlıyor ve cüzi miktarlardan işlemlerinizi hallediyoruz. iPhone 11 cam değişikliği konusuna gelinecek olursa işlem olarak ortalama 45 dakika ile 1,5 saat arasında değişiklik gösterebilmektedir. Ayrıca bilgi almak isterseniz lütfen müşteri temsilcimiz ile iletişime geçiniz.

Müşterilerimiz şirketimizin vermiş olduğu hizmetten ötürü sadece kırık, çizik, çatlak ve benzeri durumlardan dolayı artık günlerce belki haftalarca beklemek zorunda kalmadan işlemlerini tamamlayabiliyorlar.

iPhone 11 arka cam ve kamera camı değişimi fiyatları konusunda müşterilerimize büyük imkanlar sağlayabiliyoruz. Eğer bu konuda herhangi bir sorun ile karşılaşırsanız lütfen hızlı bir şekilde bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Privacy Preference Center