Biz

Türkiye'nin bilişim sektörünün öncülerindeniz. Internet yokken biz vardık.

80’li yıllardaki hobiye dayanan oyun ve program yapımcılığı yıllarımızın ardından 1992 yılında ticari olarak adım attığımız bilişim sektöründe daima; yenilikçi, öncü ve trendleri takip eden bir felsefe benimsedik.

Hedefimiz; en kaliteli ürünleri zengin ürün yelpazemiz aracılığıyla sizlerle buluşturmak ve alışveriş keyfini karşılıklı güvene dayanan bir arkadaşlığa dönüştürmek oldu.

Hizmet vermekte olduğumuz Yeşilköy şubemizde Notebook Teknik Servis ve Yedek Parça Satışı dahil, her biri kendi alanında lider olan Uluslararası markaların Kişisel Bilgisayarlar, Yazılımlar, Bilgisayar Bileşenleri, Mobil ürünleri gibi birçok çeşit ürünün satışını ve servisini yapmaktayız.

Commodore 64 ve Amiga zamanlarında (1984) yaptıklarımızdan bazıları.

Uluslararası platformlarda yaptığımız işleri ve grup hakkındaki detayları buradan görebilirsiniz: http://janeway.exotica.org.uk/author.php?id=14264

Odağımız Kalite!

Yaratıcı ve yenilikçi dünya çapında önde gelen lider firmaların geliştirdikleri Bilişim çözüm ve ürünlerini, uzman ve deneyimli iş ortaklarıyla birlikte, kurumsal ve bireysel pazarda eşzamanlı sunmak ve en çok tercih edilen Katma Değerli Bilişim Teknoloji ürünleri dağıtıcısı görevini başarıyla sürdürmektir.

Saints Computer; Eğitimli, başarılı ve sosyal sorumluluk sahibi, çevreye duyarlı, etik davranışlara sahip olan çalışanlarıyla, öncü, yaratıcı, örnek gösterilen lider global bir şirket olarak görmek istiyoruz.

Basında Biz

Türkiye’de henüz internet yoktu. İnternet öncesi ticari bir beklenti gözetmeksizin yaptığımız oyunlar ve programlar sayesinde dünyaca ünlü yazılımcılar, grafikerler, müzisyenler ve tasarımcılarla tanıştık. Dünyanın dört bir yanından yaptığımız paylaşımlar, o zamanlar internet olmadığı için mektup içine disket göndermekle yapılıyordu. Saints, Amiga demo scene tarafından dünyaca tanınmaktaydı. Bir Türk grubu olamaktan hep gurur duyduk. Kadromuz başlıca; Türkiye, Norveç, Polonya, İsveç, Hollanda, Belçika, Amerika Birleşik Devletleri gibi ülkelerden onlarca kişiden oluşmaktaydı. Hakkımızda sayısız haberler yayımlandı, dünyanın önce gelen araştırma şirketleri tarafından sayısız ödüller aldık.

27+ Yıldır işimizi aşkla ♥ yapıyoruz.

Bizi Tercih Eden Markalar

Bizi tercih eden kurumsal firmalardan bazıları

Üretkenlik & Yenilikçi Yaklaşım

Ticari olsun yada olmasın sabit kalmak paslandırır, çürütür. Saints Computer olarak daima yeni bir şeyler üretmek için var gücümüzle çalışıyoruz. Trendleri takip edip yenilikler üretmek bizim için çok önemli.

Proje danışmanlığı konusunda yardımcı olduğumuz sayısız şirket var.

Hayallerinizi gerçekleştirmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.