iPhone X Ekran Değişimi Fiyatları

iPhone kullanıcılarının en büyük sorunu ekran değişimi çalışmasıdır. Pek çok firma, iPhone yetkili servisi ve yetkisiz servis hatta yeri geldikçe iPhone orijinal servisi dahi yeterlilik açısından pek memnun edemez hale gelmiştir. iPhone kullanıcıları konu ile alakalı her ne kadar şikâyetçi olduklarını dile getiriyor olsalar da sorunu çözme odağına pek kimse yanaşmıyor.

İşte tüm bu sorunların üzerine yoğunlaşan ve sadece müşteri cep telefonu tamiratı değil aynı zamanda müşteri memnuniyetini sağlamak üzere kurulan firmamız siz değerli müşterilerimizin hizmetindedir.

iPhone X Ekran Değişimi

iPhone X ekran değişimi konusunda müşterilerine büyük kolaylıklar sağlayan firmamız artık İstanbul’un her semtine hizmet verebilecek hale gelmiştir. İstanbul’un neresinde olursanız olun merkezi olarak konumlanmış olan Yeşilköy / Bakırköy semtinde yer alan mağazamızı sizlerde çok kolay bir şekilde ulaşabilir ve gerekli olan ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.

iPhone X ekran değişimi konusunda gerçek manada profesyonel hizmet alamıyor musunuz? Pek çok iPhone kullanıcısı bu ve bunun gibi sorunlarla bize ulaşmaktadır. Özellikle şikâyet ettikleri konular arasında daha önce ekran değişimi sağlanan iPhone X cihazların renk ve görüntü kalitesi, dokunma hissinin verdiği zorluk ve FaceID gibi eklentilerin düzgün çalışamadığı yönündeydi.

İnsanlar bu konular hakkında bize şikâyetlerini ilettiklerinde yapmamız gerekenin çok daha profesyonel bir hizmet olduğunu anlayarak alanında kendisini geliştirmiş ve mümkün mertebe hizmet verebilir hale gelmiş personeller çalıştırmaktı. iPhone servisi İstanbul aramanız için gerçek manada profesyonel destek alabilirsiniz.

iPhone X Yetkili Servisi İstanbul

iPhone X Kırık Cam Değişimi

iPhone X kırık cam değişimi için servisimizden randevu talep edebilir, direkt olarak mağazamızı ziyarete gelebilir veya mağazamıza telefonunuzu kargo yolu ile gönderebilirsiniz. Yurdun neresinde olursanız olun sadece bir kargo kadar uzağız!

iPhone X kırık cam değişimi konusunda size sadece bir telefon kadar uzakta olan mağazamız, cihazlarınızın batarya değişimi, FaceID tamiratı, ekran değişimi, hoparlör ve Home tuşu tamiri gibi arızalarınızı hızlı bir şekilde giderebilecek kapasiteye sahiptir.

iPhone yetkili servisi İstanbul ve SaintsComputer ile hızlı bir şekilde iletişime geçebilmek için lütfen bu bağlantıya tıklayın. Size mümkün olan en kısa tamirat süresini ve fiyat teklifimizi iletelim.

Privacy Preference Center