İşimize aşığız

İşimizi severek yapıyoruz. Sadece bildiğimiz işi yapıyoruz. Her biri alanında uzman, eğitimli teknisyenlerimiz var.

Satış Odaklı Değiliz

Burada kimse size ürün veya hizmet pazarlamaya çalışmaz. Aksine sizi doğru yönlendirir, uygun fiyata neler yapabileceğimizi tartışırız.

Göz Önünde Servis

Göz önünde servis konseptimizle, teknisyen cihazınızı sizin yanınızda açar, inceler ve onarır. Bu sayede güven sorunu ortadan kalkar.


Teknik Servis Hizmetlerimiz

Tüm Apple marka ürünler için onarım, bakım, yazılım, donanım gibi tamir seçenekleri.

Tüm iPhone modelleri için anakart onarımı, ekran değişimi, kasa değişimi ve diğer tamir seçenekleri.

Tüm iPad modelleri için anakart tamiri, ön cam dokunmatik değişimi gibi diğer onarım seçenekleri.


Macbook modelleri için ekran değişimi, anakart tamiri, ram ve hdd değişimi/upgrade işlemleri.

Her marka Laptop modelleri için ekran değişimi, anakart tamiri, ram ve hdd değişimi gibi servis seçenekleri.

iMac modelleri için ekran değişimi, cam değişimi, ram ve hdd yükseltme, yazılım çözümleri seçenekleri.

Teknik Servis Hizmetleri

Elektronik cihazların arıza yapmasıyla yaygınlaşan teknik servis hizmeti, ülkemizde ve Dünya’da sektöre bağlı firmaları ve teknisyenleri kendilerini geliştirme konusunda ciddi yardımı dokunmuştur. Her gün değişen ve gelişen bu teknolojiyi takip edebilmek için sürekli araştırma yapmak gerekir.

Bu yüzden teknisyenlerimizin gelişimi için, belirli periyotlarda eğitim ve gelişim konusunda destek ve motivasyon sağlıyoruz.

Teknik Servis Ekipmanları

Teknik Servisimizde kullanılan ekipmanların tamamı Dünya’nın kabul ettiği otoriter markalardan oluşmaktadır. Ekipmanların kalitesi onarımı yapan teknisyenin işini kolaylaştırmaktadır. Çalışan teknisyen arkadaşlarımızın motivasyonu, işini daha verimli ve hızlı yapabilmesi için ve aynı zamanda yapılan işlerin kalite standartını yükseltmek adına teknik servis odasında en yüksek kalitede üretilmiş ekipmanları koyduk.

Apple Teknik Servis

Apple konusunda uzman teknisyenlerimiz, iPhone, iPad, Macbook, iMac gibi arızalı Apple ürünleri konusunda hızlı ve dinamik çözümler üretirler. Servisimizde tamir gören Apple cihazların yedek parçaları ve onarım garantileri mevcuttur. Unutmayın ki Saints Computer, özel servistir. Dolayısıyla garanti dahilinde bir Apple cihazınız varsa Apple Store ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Ödüllü Destek Ekibi

Saints Computer olarak müşteri memnuniyeti en önemli prensibimiz olduğu için sizlere tamir öncesinde de hizmet veriyoruz. Arızalı cihazınızı tamire yollamadan önce onarım ve bakım kısmında bulunan personellerimiz ile iletişime geçebilir ve personellerimizden gerekli bilgileri alabilirsiniz. Destek ekibimiz size servis öncesi ve sonrası için üstün kalitede destek sağlar ve sorunlarınız için en kısa sürede yardımcı olurlar.

Garanti & Güvenilirlik

Teknik servis hizmeti sunan firmamız bakım ve onarım işlemlerinde servis orijinali yedek parçaları kullanmayı tercih ediyor. Ayrıca yasa kapsamında değişimi yapılan her parça için sizlere 6 ay ila yıl arası garanti veriliyor. Eğer değişimi yapılan parçada garanti süresi içerisinde herhangi bir sorun meydana gelirse o zaman servisimiz tarafından bu parçaların değişimi ücretsiz olarak yapılmaktadır. Sunduğumuz hizmetten memnun kalmazsanız paranız koşulsuz olarak size iade edilmektedir.

Basında Biz

Basın kuruluşları bizden bahsediyor

Servisimizden Görüntüler


Referanslarımız

Teknik Servis ihtiyaçlarını karşıladığımız firmalardan bazıları