iPhone arka cam kırıldı değişim fiyatları

iPhone arka cam kırıldı değişim fiyatları

Apple şirketi, iPhone modellerini tasarlarken tasarım açısından kullanıcıların elinde iyi durması ve gözüne hoş gözükmesi için telefonun arkasına da cam koyuyor. Tasarım açısından güzel olabilir ancak fiziksel bir darbe alan telefonların arka camı kırılabiliyor. iPhone arka cam kırıldı için teknik servislere her gün çok sayıda kullanıcı gitmektedir.

Telefonun masadan düşmesi, konuşma yaparken elinizden kayması, cebinizden çıkarırken düşmesi ve bunun gibi birçok durumda telefonlar fiziksel darbeye maruz kalabilir. Apple şirketi her ne kadar bu telefonların tasarımlarında kullandıkları camları dayanıklı yapmaya çalışsa da -fiziksel darbelerin derecesine göre- telefonlar yine de zarar görebiliyor.

Siz de arka cam kırılması gibi talihsiz bir durumla karşılaşmanız durumunda teknik servisimiz ile iletişime geçip bilgi alabilirsiniz. Bilgi almak için buraya tıklayarak iletişime geçebilirsiniz.

iphone arka cam kırıldı

iPhone arka cam değişimi

iPhone arka cam kırıldı ise telefonun kötü görüntüsünü düzeltmek için değişim işlemi yapılması gerekmektedir. Kırık camı değiştirdikten sonra tekrar aynı problemi yaşamamak için telefonunuzu bir kılıf ile birlikte kullanmanızı tavsiye ederiz.

Arka camınızı değiştirmek istiyorsanız teknik servis ekibimiz titiz çalışmasıyla kırılan arka camınızı değiştirme hizmetini size verecektir.

iPhone arka cam fiyatları

iPhone cihazlarda arka cam değişim fiyatları modelden modele farklılık göstermektedir. Alt modellere düşük fiyat olurken, üst modellerde fiyat alt modellere göre yüksek olmaktadır. Bu nedenle doğru fiyat almak için lütfen bizimle iletişime geçin.