iPhone arka kamera camı kırıldı

Telefonlarımız gün içinde bazen dikkatsizlik, bazen dalgınlık anlarımız nedeniyle fiziksel darbeler alabilmektedir. Bu darbeler telefondan fiziki hasarlar bırakabiliyor. Aynı şekilde iPhone arka kamera camı da aynı nedenlerden dolayı kırılabilir, zarar görebilir.

Cebimizdeki anahtarların ya da bozuk paranın temas etmesi, telefon arka cebimizdeyken oturmamız gibi durumlarda arka kamera camı çatlayabilir. Bunun yanında masanın üstüne koyulan telefonların çıkıntılı kameraları çizilebilmektedir.

Yukarıdaki gibi nedenlerden dolayı telefonunuz zarar gördüğünde teknik servisimize getirerek en iyi hizmeti alabilirsiniz. İletişime geçmek için buraya tıklayarak ilgili yere gidebilirsiniz.

Garanti kapsamına girer mi?

Apple, müşteri hizmetleri ve garanti anlayışı ile kullanıcılarına en çok desteği veren firmalardan bir tanesidir. Ancak arka kamera camı kırılması, çatlaması, çizilmesi ya da bu gibi sorunlar tamamen kullanıcı hatası olarak kabul edilmektedir. Bunun için arka kamera camı kırılması garanti kapsamına girmemektedir.

iphone arka kamera camı

Arka kamera camı değişimi fiyatları

Arka kamera camı zarar gördüyse firmamızdan en iyi hizmeti alabilirsiniz. iPhone cihazınızı arka kamera camı kırıldığında sizden çok yüksek bir fiyat istenmez. Ancak telefonların fiziksel zarar görmelerinde bazen cihazların dışından çok içi de zarar görebilmektedir. Yani arka kamera camınız gibi arka kameranız da zarar görmüş olabilir.

Arka kamera ve arka kamera camı değişimi fiyat bilgisi için lütfen bizimle iletişime geçin. Yetkili kişiler size istediğiniz tüm bilgileri verecektir.

İlgili Yazılar

Privacy Preference Center