iPhone Wi-Fi Sorunu Çözümü

iPhone Wi-Fi sorunu çözümü ile alakalı arama yapan kullanıcılarımız için birkaç küçük önerilerde bulunalım. Biliyorsunuz ki iPhone cihazlarında Wi-Fi sorunu sık sık yaşanabilmektedir. Özellikle çekmeyen ve güçsüz kalan Wi-Fi ile karşılaşabilirsiniz.

Eğer iPhone cihazınızda Wi-Fi kendi kendine kapanıyor veyahut hiç açılmıyor ise sorun Anakart üzerinde bulunan Wi-Fi entegresindedir. Wi-Fi entegrelerindeki sorunlar genellikle aldığı sert darbeler sonucu oluşmaktadır. Fiziksel darbeler sonucu oluşan arızalarda yüklenecek olan yeni yazılımlar ve kök kaynaklar herhangi bir çare vermeyecektir. Sorunun fiziksel olması sebebi ile fiziksel müdahale gereklidir.

iPhone Wi-Fi Çekmiyor

iPhone Wi-Fi çekmiyor sorunu ile alakalı genel olarak insanların yeni yazılımları yükletmeye çalışması, telefonu yedekleri ile beraber komple silmesi gibi durumlar sadece zaman ve veri kaybı verebilecektir. Bu yüzden eğer bir Wi-Fi sorunu yaşıyorsanız teknik servisimize gelmenizi ve sorununuzu bize anlatarak çare bulmanızı öneririz.

Wi-Fi sorunlarının büyük bir çoğunluğu cihazınızın kapatılıp açılması ile beraber düzelebilmektedir. Eğer Wi-Fi sorunu yaşıyorsanız önerimiz ilk olarak telefonunuzun kapatılıp açılmasıdır, eğer hala düzelmiyorsa cihazınız bir saat kadar kapalı durması Wi-Fi entegresini yeniden başlatabilir. Eğer hala başlamıyorsa sorun fizikseldir ve fiziksel sorunlar sadece iPhone teknik servisi tarafından çözülebilir.

Wi-Fi, Modem Yakınında Çekmiyor

Wi-Fi eğer modem yakınında iken dahi zorlukla çekiyor veyahut hiç görmüyorsa sorun yine servisimize uğrayarak çözülebilir. Ancak kendi başınıza çözebileceğiniz bir sorun olabilir diye Wi-Fi anteninden önce cihazınızı kapatıp 1 saat kadar beklemeniz sizin faydanıza olacaktır. Eğer Wi-Fi hala düzelmiyorsa Wi-Fi anteniniz çekmiyor ve değişimi gerekli. Ancak bazı durumlarda dahi değişim yerine tamiratı gerçekleşebilir. İşte bu gibi durumların net çözümü için iPhone teknik servisi müdahalesi gereklidir.

iPhone Wi-Fi çekmiyor sorunlarınız için teknik servisimizi kullanabilirsiniz. Size en hızlı ve en garantili teknik servis hizmetini vereceğimize emin olabilirsiniz. Tek yapmanız gereken sadece bizimle iletişime geçmek. Dilerseniz kargo ile dilerseniz kendinizde getirebilirsiniz cihazınızı. Tüm sorunlarınız için bizimle hızlı bir şekilde iletişime geçerek sorunlarınıza çare bulabilirsiniz. Eğer İstanbul dışında iseniz mutlaka bizimle iletişime geçin. İstanbul ve tüm Türkiye’ye hizmet vermekteyiz.

Privacy Preference Center