iPhone XS Ekran Cam Değişimi

iPhone XS ekran değişimi arızaları konusunda müşterilerimizin çok ciddi problemler yaşadığını gözlemledik. Özellikle bilinçsiz bir şekilde oluşturulan yeni teknik servisler esası ile müşterilere yapılan haksız davranışlar, yanlış işlemler ve asla çözülmeyen arızalar. Bu gibi problemlerle karşılaşan müşterilerimizin %80’i bizimle sorunlarına çözüm bulabilmektedir.

iPhone XS ekran cam değişimi uygulamasında verdiğimiz hizmet ile beraber cep telefonunuzun en az eskisi kadar kaliteli ve estetik duracağına emin olabilirsiniz. iPhone XS modellerinin yeri geldiğinde Apple teknisyenlerinin dahi zorlandığını biliyoruz. Estetik yapısı sebebi ile montaj işlemi gerçekten çok zorlu bir işlem olmaktadır.

Kırılmış Ekran Nasıl Değiştirilir?

iPhone XS ekran değişimini pek çok servis yapmamaktadır. Bu tür modellerin ekran cam değişimlerini sadece Apple yetkili servisleri yapabilmektedir. Bu sebeple bu tür cep telefonu modelleriniz için bizim gibi sadece Apple yetkili teknik servisleri ile iletişime geçmeli ve telefonlarınızı emanet etmelisiniz.

Yetkili teknik servisimiz, tamamen kırılmış olan ekranı sökmek için tam otomatik makineler kullanmaktadır. Yerinden vakumlama ile ayrılan kırık cam sonrasında yeni ve orijinal ekranınız takılır. Vakumlama ve pres yöntemleri ile yerine sabitlenen ekranlarınız artık eskisi kadar sağlam ve estetik olmaktadır. Apple fabrikasında nasıl ekran yapıştırılıyorsa teknik servisimizde o şekilde yapıştırıldığı için hiçbir fark yoktur. Yapıştırılan ekranlarda herhangi bir baloncuk, atma ve sökülme gibi durumlar yaşanamaz.

iPhone XS Ekran Değişimi Fiyatları

iPhone XS ekran değişimi fiyatları konusu ile alakalı bizimle hızlı bir şekilde iletişime geçebilirsiniz. Ekran değişimi fiyatlarını değiştirebilen pek çok unsur olabildiğinden lütfen konu ile alakalı daha doğru ve net bilgiyi alabilmek için bizimle iletişime geçmeniz, servisimize cihazı getirmeniz veya kargo ile bize ulaştırmanız gerekmektedir. Cihazınızın tam olarak nerelerde sorunu olabileceğini tespit eder ve size bu duruma göre fiyat teklifi veririz.

Kırılan Ekran Garantiye Girer mi?

Apple teknisyenlerinin bu konu ile alakalı açıklamaları çok nettir. Özellikle kırılan ekran ile alakalı Apple Center’a gidecek olursanız alacağınız tepki “Kırılan ekranlar garanti kapsamına girmez” olacaktır. Ancak Saints Computer size de bu konuda yardımcı olabilmektedir. iPhone XS cam değişimi için tek adresiniz Saints Computer!

Privacy Preference Center