iPhone Kapandı Açılmıyor

iPhone Kapandı Açılmıyor sorunu ile karşılaştıysanız muhtemelen ciddi bir problem yaşıyor olabilirsiniz. Bu tip problemlerle karşılaşmak iPhone cihazlarda çok sıklıkla olmaz. Bu nedenle Apple cihazınızda böyle bir sorun varsa dikkatli olmalısınız. Sürekli olarak bu tip sorunlarla karşılaşıyorsanız ise cihazınızla ilgili temel bir problem olabilir. Eğer böylesi sorunlarla sık karşılaşıyorsanız Bakırköy / Yeşilköy şubelerimizi ziyaret ederseniz çok kısa bir süre içerisinde çözüm bulabilirsiniz. Çünkü şubelerimizde uzun zamandır bu soruna çözümler buluyoruz ve bu sorunla ilgili sıkıntı yaşayan iPhone sahiplerine yardımcı oluyoruz.

iPhone Kapandı Açılmıyor Sorunu Nasıl Çözülür?

Bu sorunu çözmek için yapabileceğiniz bazı şeyler var. Öncelikle cihazınız şarj etmek, tuşlarına rastgele bir şekilde basmak gibi şeyleri deneyin. Bunlar çözüm olabilir. Ancak tabi ki de bunların işe yaramama olasılığı da var. Bu tip bir durum ortaya çıktığında yapmanız gereken şey güvenilir bir servis bulmak olacaktır. iPhone Kapandı Açılmıyor sorununu genellikle servisler çözebilir ve bu sorunla ilgili sizlere yardımcı olabilirler. Ancak güvenilir bir servis bulamıyorsanız Bakırköy / Yeşilköy bölgelerinde bulunan servislerimizi ziyaret edebilirsiniz.

Çok kısa bir süre içerisinde sorununuzun çözülmesini sağlayabiliriz. Ayrıca serviste işlemleriniz tamamlanırken ekstra problemler çıkmaması için de bazı şeyler yapabiliriz. Bazen servislerde bir aksam düzeltilmeye çalışılırken başka bir aksamda problem çıkabiliyor. Böylesi durumlarla karşılaşmamak için Saints Computer gibi güvenilir servislere yönelmek en iyi çözüm olacaktır.

Siz yine de bir servisi ziyaret etmeden önce hızlı bir şekilde cihazınızı düzeltebilmek için önceki süreci aklınızdan geçirmeyi unutmayın. Çünkü cihazınızın bu hale gelmesine neden olan şey suya düşmesi gibi bir problem olabilir. Suya düşen cihazlarınızı düzeltmek için yapabileceğiniz en iyi şey, cihazınızı bir miktar pirinç arasına koymaktır. Böylece içindeki suyu çekebilir ve cihazınız düzelebilir. Genel olarak bu tip durumlarda sorunu kendiniz de çözebilirsiniz. Ancak sorunun üstesinden gelemiyorsanız yapabileceğiniz tek şey bir servise uğramaktır. Tekrar hatırlatmakta fayda var, güvenilir bir servis bulmak burada çok büyük bir önem taşıyor.