Yeni Macbook Air 2020 önümüzdeki haftaya kadar çıkabilir

Koronavirüs nedeniyle Apple, mağazalarını şimdilik kapatıyor olsa da, donanım ürün döngüsü devam ediyor. Görünüşe göre önümüzdeki hafta bir MacBook Air yenilemesi bizi bekliyor olabilir.

Söylentiler , geçmişte doğru olan bir kaynak olan MacRumors ile konuşan bir kaynaktan geliyor, ancak yine de bunu şimdilik kesin bir olasılık olarak kabul etmeyin.

Apple analistleri, 2020 yılı boyunca MacBook yenilemelerini tahmin etmekle meşguldü ve bu da Intel yonga setlerine üzerinde çalışmak yerine Apple yapımı işlemcilere geçmeye başladı.

  • Apple, kullanıcıları için yeni bir Touch Bar hazırlıyor olabilir
  • Koronavirüs teknoloji olaylarını etkiliyor
  • Apple, Mac Pro’nuzu nasıl tamir edeceğini bilmiyor

Ayrıca, daha yeni MacBook Pro ve MacBook Air’in, en yeni 16 inç MacBook Pro’da görülen yeni klavye ile daha önce küçük bir güncelleme alacağı yönünde spekülasyonlar olmuştu.

Bu yenileme Nisan ayında başlayan 2020’nin ikinci çeyreği için tahmin edildi.

Takviminize ekleyin

MacRumors kaynağındaki söylentiler doğruysa, Apple önümüzdeki hafta bir saatte MacBook Air yenilemesini açıklayabilir ve ardından dizüstü bilgisayarları Nisan ayında göndermeye başlayabilir. Devam eden koronavirüs salgınının üretimi etkileyip etkilemeyeceği hala bir muamma.

En yeni MacBook Air tasarımı ve teknik özellikleri, Temmuz 2019’da küçük bir yenileme ile 2018’in sonlarına doğru piyasaya sürüldü. Başka bir güncelleme şimdi erken tarafta olacaktı, ancak mantık sınırlarının ötesinde değil.

Yeni Macbook Air 2020Ne yazık ki bu yeni söylenti arkasındaki anonim tipster, daha iyi bir klavyenin ötesinde, güncellenmiş MacBook Air serisinden neler bekleyebileceğimizi bize söylemiyor .

Söylentilere inanılırsa Apple , koronavirüs ortaya çıkmadan önce iPhone SE ve bazı yeni iPad Pro’ları takip etmek için bir Mart etkinliği planlıyordu . Yeni ve güncellenmiş MacBook Air’in o zaman da gösterilmesi gerekebilir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Macbook Tamiri