Macbook Pro Tamiri

Aşağıda belirteceğimiz tüm hizmetlerden yararlanabilirsiniz. Vereceğimiz tüm hizmetlerde kullanacağımız tüm parçaların sadece orijinal yedek parçalar olduğunu belirtmeliyiz.

Macbook Pro tamiri için bizi güvenle tercih edebilir ve cihazlarınızı emanet edebilirsiniz. Aynı zamanda Macbook Pro tamiri için cihazınızın başında durabilir ve uygulanacak olan bütün işlemlerin tamamını izleyebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Macbook Servis ve Macbook Tamiri

Macbook Pro Anakart Tamiri – Anakart Değişimi

Arızaların tespit işlemi gerçekleştikten sonra arızanın giderilebilmesi için ana karta doğrudan müdahale etmekteyiz. Anakart arızalarının büyük bir çoğunluğu Chipset tarafından gerçekleştiği için hızlı bir şekilde Chipset değişimi yapılabilmektedir. Ancak bilmeniz gereken bir uygulama biçimi var. Eğer daha önce cihazınız işini iyi bilmeyen kimseler tarafından tamir maksadı ile alı konuldu ve geri dönüşü imkânsız olan uygulamalar yaptıysa Anakart kesinlikle değişimi yapılacaktır. Ancak biz her türlü ihtimale karşı Macbook Pro Anakart Tamiri işlemini düşünmekteyiz.

Macbook Pro Ekran Kartı Tamiri – Ekran Kartı Değişimi

Ekran kartlarının büyük bir çoğunluğu aşırı grafik yüklemesinden dolayı yanabilmektedir. Bu yanmaların geri dönüşü ise çok zordur. Arıza tespit işlemini gerçekleştirdikten sonra gereken müdahale size bildirilerek yapılmaktadır. Onayınız alınmadan herhangi bir yedek parça değişimi, ekran kartı sökülmesi veya yeni ekran kartı takılması söz konusu değildir. Bütün işlemler onayınız dâhilinde gerçekleşmektedir.

Macbook Pro Ekran Tamiri – Ekran Değişimi

Macbook Pro cihazlarının ekran tamiri konusunda profesyonel bir ekibe sahip olduğumuzu belirtmek isteriz. LCD, LED ve Retina ekranların üzerinde oluşan tüm arızaların tespit edilmesi ve tamir işlemi için onay alınma süreci hızlı bir şekilde ilerlemektedir. Ancak çoğu zaman ekran arızalarının tamiri pekte mümkün olmayabilir. Bu gibi durumlarda müşterilerimiz bilgilendirilir ve onayına istinaden yeni ekran takılabilir. Ancak ekranın önünde bulunan koruyucu cam hasar almış ise bu işlem tamir işlemine girebilmektedir.

Macbook Pro Ekran Menteşesi Tamiri – Ekran Menteşesi Değişimi

Macbook Pro cihazlarının sık kullanım veya zor kullanım sebebi ile ekran menteşelerinde zamanla sorunlar oluşabilmektedir. Bu sorunların giderilmesi için saintcomputer ile gönül rahatlığı ile çalışabilirsiniz. Macbook Pro cihazlarının ekranlarındaki bulunan menteşelerin arızalanması sebebi ile tamirata gelen cihazların büyük çoğunlukla ekran menteşelerinin tamiratının yapıldığını belirtmek isteriz. Çok istisnai durumlarda menteşelerin değişimi yapılmaktadır.

Eğer Apple Store ile iletişime geçerseniz de size tamir seçenekleri hakkında yardımcı olacaklardır.

 

Privacy Preference Center