En İyi MacBook Uygulama Önerisi 2020

Apple Servis konularında Saints Computer olarak önemli bilgiler paylaşıyoruz. Bu yazıda 2020 yılına damgasını vuracak uygulamalardan söz edeceğiz. Herkesin bilgisayarında birden fazla uygulama vardır. Fotoğraf, video, temizlik ya da anti virüs gibi konularda birçok uygulama bulunmaktadır. Tüm bunlar hayatımızın daha kolay bir hal almasını sağlar. Peki, MacBook’larda mutlaka bulunması gereken uygulamalar hangileridir? 2020 yılı için kullanışlı, en iyi MacBook uygulama önerileri listemiz başlıyor.

Yıllardır kullandığımız uygulamaların geliştirilmiş halleri ve yeni çıkan iddialı versiyonları madde madde karşınızda!

2020 Macbook Uygulama Önerisi

TrashMe

en iyi macbook uygulama

Bu uygulama sayesinde MacBook içinde kullandığınız her şeyden kolaylıkla kurtulabilir ya da koruma ekleyerek kesinlikle silemez hale getirebilirsiniz. Bu uygulama ile bilgisayarınızda ne varsa liste halinde görebilir ve istediğiniz değişiklikleri kolay bir şekilde yapabilirsiniz.

En İyi MacBook Uygulama: VLC

Bilgisayarlarımızda sıklıkla film ya da video izliyoruz. Güvenli olmayan yerlerden indirilen video veya filmler sebebiyle cihazlarımız bozulabiliyor ve MacBook tamir işlemlerine ihtiyaç duyabiliyoruz. Oldukça güvenli VLC uygulaması indirerek, farklı format dosyalarını kolay bir şekilde açabilirsiniz. On seneye yakındır kullanılan bu uygulama, değişerek ve yenilenerek bu yılın da en sık indirilen uygulamaları arasında yer alacak.

Pixelmator Pro

Birçok fotoğraf çekiyor ve üzerinde değişiklikler yapmak mı istiyorsunuz? Fotoğraf uygulaması denildiğinde ilk akla gelen Photoshop’tur. Ama bilindiği üzere bu uygulama ücretlidir. Pixelmator Pro uygulaması sayesinde hızlı, güvenilir ve ücretsiz bir şekilde fotoğraflarınız üzerinde değişiklikler yapabilirsiniz.

En İyi MacBook Uygulama: Bear

en iyi macbook uygulama

MacBook bilgisayarlarında düzenli bir şekilde yazı yazan kişiler için muhteşem bir uygulama ile karşınızdayız. Not alma konusunda birçok uygulama vardır. Ama Bear uygulaması hem tasarım açısından hem de kullanışlılık açısından diğer not alma uygulamalarından açık ara daha iyi performans sağlar.

Todoist

MacBook bilgisayarların içinde yüklü olan anımsatıcı vardır. Ama beklentileri karşılayan bir anımsatıcı maalesef değildir. Bu yüzden MacBook bilgisayar kullanıcıları genellikle iyi bir anımsatıcı uygulama arayışında olurlar. Todoist, olması gereken bütün detayları içinde barındırır. Ayrıca uygulamanın bir diğer önemli artısı ise not alma özelliğinin olmasıdır.

AppCleaner

Bütün bilgisayarlarda olduğu gibi MacBook marka bilgisayarların da ihtiyacı olan bir temizleme programıdır diyebiliriz. Cihazınız düzenli bir şekilde temizlenir ise daha uzun yıllar hızlı bir şekilde kullanabilirsiniz. Bilgisayarları temizlemek için birçok ücretli ve ücretsiz uygulama vardır. AppCleaner uygulaması hem ücretsiz hem de güvenilir bir programdır.

Sosyal Medya Paylaşım İndirimi Saints Computer

Kampanya katılım oranı %100’e ulaştığında sonlandırılacaktır.

Privacy Preference Center