En İyi iPhone Uygulama Önerisi 2020

Saints Computer olarak; Apple servis konularında güncel bilgileri sizlere sunmaya devam ediyoruz. Bugünkü konumuz ise biraz daha farklı. Bu yazımızda 2020 itibariyle iPhone’unuzda bulunması gereken uygulamalardan söz edeceğiz. Uygulamalar hayatımızın her anında bize yardımcı pozisyonda yer alır. Aklınıza gelebilecek her konunun uygulaması yapılıyor ve geliştiriliyor. Bu uygulamaların içinde gerekli gereksiz her içerik yer alır. Bugün bu yazımızda ise 2020’nin bu ilk günlerinde en iyi iPhone uygulama önerileri paylaşacağız.

Yıllardır kullandığımız bazı uygulamalar telefonumuzun demirbaşıdır adeta. Çünkü bu programlar, uzun bir zaman geçse dahi kendini geliştirir ve yeni özellikler kazanır. Bu tarz uygulamalara örnek vermemiz gerekir ise başta tabii ki Instagram, Facebook ve Whatsapp gelir. Bu üç uygulamanın olmadığı telefon yoktur. Şimdi ise Apple markalı cihazların olmazsa olmazı, en iyi iPhone uygulama listemize geçelim. Keyifli okumalar.

Snapseed Fotoğraf Düzenleme Uygulaması

en iyi iPhone uygulama

Bilindiği üzere iPhone marka cep telefonlarının hem ön hem arka kamerası, iyi bir fotoğraf makinesi kadar güzel ve gösterişli fotoğraf çekmenize yardım eder. Bundan dolayı telefon ile birçok kez fotoğraf çekeriz. Fotoğrafların düzenlemelerine gelince ise Snapseed uygulaması oldukça kolaylık sağlar. Profesyonel bir fotoğraf düzenleme uygulaması sayesinde hem kolay hem de ücretsiz bir şekilde düzenleme yapabilirsiniz. Uygulamanın içinde birbirinden farklı ve çeşitli düzenlemeler gerçekleştirmenizi sağlayan araçlar var. Kusursuz fotoğraflara sahip olmak için Snapseed uygulamasından vazgeçmemenizi öneririz.

BİP Mesajlaşma Uygulaması

İnternetin cep telefonlarda yaygınlaşmasından itibaren artık normal mesaj daha az kullanılmaya başlandı. Bunun sebebi ise yaygın bir şekilde kullandığımız mesajlaşma uygulamalarından kaynaklanıyor. BİP uygulaması mesajlaşma özelliğinin yanında daha birçok özellik sayesinde fazlaca kişi tarafından tercih ediliyor. Uygulamanın içinde çeşitli oyunlarda vardır. Bu uygulamada bilindiği üzere Türkcell tarafından kullanıcılara hazırlanmıştır. Hem ücretsiz hem yerli bir hizmet olması sebebi ile çoğu iPhone kullanıcısı tarafından güvenilir bir şekilde kullanılır.

Shazam Müzik Uygulaması

en iyi iPhone uygulama

Shazam yıllardır kullanılan bir uygulamadır. İlk çıktığında tek amacı dinletilen müziğin hangi müzik olduğunu bulması üzerine idi. Ama zaman ile uygulama kendini o kadar geliştirdi ki büyük müzik uygulamalarına rakip olmaya başladı. Tabii ki bunun en büyük sebebi Apple tarafından satın alınıp, geliştirilmesidir.

En İyi iPhone Uygulama Önerisi: Netflix 

Son yılların büyük çıkış yapan uygulaması hangisidir diye bir soru sorulsa cevabı tabii ki Netflix olacaktır. 2020’ye de yine damga vuracak uygulamaların başında gelir. Televizyona rakip olan uygulama ile belli bir ücret karşılığında dünyadaki bütün dizi ve filmleri cep telefonunuzda izleyebilme lüksünü elde edebilirsiniz.

Sosyal Medya Paylaşım İndirimi Saints Computer

Kampanya katılım oranı %100’e ulaştığında sonlandırılacaktır.

Privacy Preference Center