En İyi Fotoğraf Düzenleme Uygulamaları 2020

Belki de bugünlerde koronavirüsün bir parçası olarak evde daha fazla zaman geçiriyorsunuz veya belki şehriniz yeniden açıldı ve olduğundan daha fazla fotoğraf çekiyorsunuz. Her iki durumda da, sadece bir şeye sahibim – bu basit, tatmin edici ve size bir kuruşa mal olmak zorunda değil. Telefonunuzun galerisi, yıllar boyunca çektiğiniz yeni resimler ve fotoğraflarla doludur, gün ışığını tekrar görmek ve yepyeni bir görünüm elde etmek için çaresizsiniz. iOS’taki iPhone uygulama mağazası ve Android’deki Google Play mağazası, koltuğunuzun rahatlığında mevcut çekimlerinize yepyeni bir görünüm kazandırabilecek yaratıcı uygulamalarla doludur. Sizin için derlediğimiz 2020 yılında akıllı telefonlarda en iyi fotoğraf düzenleme uygulamalarını bulabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: 2020’nin En İyi Meditasyon Uygulamaları

Sevdiklerimden bir seçkiyi topladım, öyleyse bir şeyler okuyun, bir fincan çay (veya buzlu bir kahve ) yapın ve bir akşam düzenleme seansına yerleşin. Hatta karantinadayken favori çekimlerinizi bir fotoğraf albümüne dönüştürebilirsiniz .

Yeni bir şeyler çekmek ve düzenlemek istiyorsanız , evde fotoğrafçılık kaslarınızı esnetmek için bu yaratıcı fikirlere göz atabilirsiniz.

Snapseed Fotoğraf Düzenleme Uygulaması

Google’ın sahip olduğu Snapseed, en iyi fotoğraf düzenleme uygulamaları listemizin ilk sırasında çünkü resimlerinizde ince ayarlar yapmak için çok çeşitli pozlama ve renk araçları sunuyor, ancak aynı zamanda eski stillerden modern, güçlü HDR görünümlerine kadar birçok filtre seçeneğine sahip. Görüntünüz üzerinde bazı ilginç düzenlemeler oluşturmak için efektleri katmanlara ayırabilirsiniz. Ve en iyisi, tamamen ücretsizdir.

Lightroom fotoğraf düzenleme uygulaması

Lightroom Fotoğraf Düzenleme Uygulaması

Adobe Lightroom, profesyonel fotoğrafçılar için bir endüstri standardı olmaya devam ediyor ve mobil sürüm hemen hemen aynı. Burada hiçbir çıkartma, animasyon veya emoji bulamazsınız, ancak görüntünüz üzerinde hassas denetim ve Lightroom’da masaüstünde bulacağınız araçların aynısını elde edeceksiniz. iPhone ve iPad’imde kendi resimlerimi düzenlemek için en çok kullandığım uygulama, özellikle de görüntüler bulutta senkronize edildiğinden, bir cihazda başlayıp başka bir cihazda devam etmeme izin verdiği için seviyorum.

Photoshop express fotoğraf uygulaması

Adobe Photoshop Express Fotoğraf Düzenleme Uygulaması

Photoshop Express, pozlama, kontrast ve renk düzenleme seçenekleri dahil olmak üzere Lightroom’da bulabileceğiniz birçok özelliğe sahiptir, ancak bazı profesyonel araçları ve bulut senkronizasyonunu kaldırır ve en önemlisi abonelik ücretini düşürür. Görüntülerinizi en iyi şekilde ortaya çıkarmak için ince ayar yapmak için harika bir araçtır, ancak aynı zamanda iyi bir filtre seçimi ve kaplama dokularının yanı sıra resimlerinizden harika kolajlar oluşturmak için araçlar da bulacaksınız.

Bu listedeki diğer seçenekler kadar vahşi yaratıcılığa açık değil, ancak tartışması zor bir fiyata sağlam bir düzenleme uygulaması.

Prisma fotoğraf düzenleme uygulaması

Prisma Fotoğraf Düzenleme Uygulaması

Prisma, ince filtreler ve temel görüntü düzeltmeleriyle uğraşmaz. Bunun yerine, trippy filtreleri, resimlerinizi genellikle tuhaf sanatsal kreasyonlara dönüştürecektir. Sonuçların ressam etkisi var ve aslında birçok filtre Salvador Dali ve Picasso gibi sanatçılardan ilham alıyor. Filtreler güçlüdür ve onları değiştirebilseniz de, her filtre her görüntüde çalışmayacaktır. Bazılarını portrelere daha uygun bulurken, diğer filtreler manzaralarda en iyi sonucu verdi.

Ama denemek çok eğlenceli ve işe yarayan bir fotoğraf bulduğunuzda gerçekten işe yarıyor.

Photofox fotoğraf düzenleme uygulaması

Photofox Fotoğraf Düzenleme Uygulaması

Photofox nesneleri arka plandan kaldırmak için yeni arka planlar oluşturmanıza veya harika efektler uygulamanıza izin veren güçlü araçlara sahiptir. Özellikle Photofox’un, nesnenizin parçacıklar halinde patlaması (güven bana, harika) gibi görünmesini sağlayan dağılma efektinin yanı sıra, aksaklık efektleri ve üst üste iki görüntüyü kaplayan çift pozlamayı seviyorum.

Bazaart’ta olduğu gibi, farklı görüntü türlerini katmanlayarak ve birleştirerek ve her birine farklı efektler uygulayarak yapabilecekleriniz için sonsuz olasılık var.