Online Market Uygulamaları

Teknolojinin son yıllar içerisinde ne kadar güzel bir gelişim gösterdiğini sizler kadar bizler de inanamıyoruz. Artık birçok işlemimizi dışarıya çıkmadan internet üzerinden yapabiliyoruz. Her türlü ihtiyacımız için siparişleri internet üzerinden verebiliyor, yemekleri dahi sıcak bir şekilde internet üzerinden edinebiliyoruz. Son zamanlarda geliştirilen Online Market Uygulamalar, market alışverişlerinin de internet üzerinden yapılmasına öncülük etmiştir. Ülkemizde son günlerde baş gösteren korona virüs salgını nedeni ile tüm kafe, restoran ve yemek hizmeti veren işletmelerin sadece sipariş üzeri çalışacağı belirtilmiştir. Evden çıkmanın oldukça riskli olduğu şu günlerde gıda başta olmak üzere tüm ihtiyaçlarınızı aşağıdaki uygulamalar üzerinden oldukça kolay bir şekilde sipariş edebilirsiniz.

İstegelsin

İstegelsin
İstegelsin

Korona virüs salgılı sonrasında en çok tercih edilen servislerden birisi de İsteGelsin’dir. 2017 yılında yayımlanan İstegelsin kısa süre içerisinde en çok kullanılan uygulamalardan birisi oldu. Oldukça steril depolara sahip olan şirket, rakiplerine nazaran oldukça düşük komisyon oranları talep etmektedir.

Getir

Getir
Getir

Son zamanlarda yürüttüğü reklam ve tanıtım çalışmaları ile İstanbul’un en çok tercih edilen market uygulamalarından birisi olan Getir, oldukça basit, anlaşılabilir bir ara yüze sahiptir. Ürünler biraz pahalı olarak sunulsa da sunulan kaliteli hizmete değer olduğunu göreceksiniz. Aynı zamanda Getir üzerinden yapılan her market harcaması için 4,90 TL ücret ödemeniz gerekiyor.

Banabi

Banabi
Banabi

Yemeksepeti’nin yeni projesi olan Banabi oldukça geniş ürün yelpazesine sahiptir. Aklınıza gelebilecek her kategoride her ürünü bulabileceğiniz Banabi hızlı gönderi mi ile de ön plana çıkıyor. Banabi üzerinden verilen her sipariş için 2,5 TL işlem bedeli ödemeniz gerekiyor.

Migros Sanal Market

Migros Sanal Market
Migros Sanal Market

Türkiye’nin en büyük market zincirlerinden birisi olan Migros, online market hizmeti de sunuyor. Migros marketlerinde gördüğünüz tüm ürünleri online sanal market üzerinden sipariş edebilirsiniz. Ürün fiyatları normal olmasına karşın taşıma bedeli olarak 5,90 TL tahsis edilmektedir.

Tazedirekt

Tazedirekt
Tazedirekt

Tazedirekt uygulama adını daha önce duymamış olabilirsiniz. Ancak sağlıklı beslenmek isteyen kişilerce bilinen bu uygulama korona virüs sonrası popüler olmaya başladı. Steril depolarda en taze sebze ve meyveleri saklayan Tazedirekt, her gönderim için 5,90 TL gönderim ücreti talep ediyor.

CarrefourSA: Online Market

CarrefourSA: Online Market
CarrefourSA: Online Market

Türkiye’nin dört bir yanında görmeye alışık olduğumuz CafferfourSA marketleri, ürünlerini markete gelemeyen kişiler için adrese teslim olarak da sunuyor. Migros’dan sonra CarrefourSA’da market sistemine geçmiş, online market üzerinden yapılan her alışveriş için 4,90 TL taşıma ücreti talep etmektedir.

Bakkaldan

Bakkaldan
Bakkaldan

Son zamanlarda verdiği reklamlar ile adından söz ettirmeyi başaran Bakkaldan karantina döneminde herkese yardımcı olmaya çalışıyor. Kendisine ait bir depo sistemine sahip olmayan Bakkaldan, gelen siparişleri en yakın bakkaldan yaparak tüketiciye iletiyor. Hatta çevrenizdeki en yakın marketlerin yerlerini görerek doğrudan bakkallar üzerinden de alışveriş yapabilirsiniz. Bakkaldan üzerinden online kredi kartı ya da banka kartı seçeneğini kullanarak online ödeme gerçekleştirebilirsiniz.

YunusOnline

YunusOnline
YunusOnline

Ankara başta olmak üzere İç Anadolu bölgesinin en yaygın market zincirlerinden birisi olan Yunus Market, müşterilerine online market üzerinden hizmet veriyor. Belirli bir limitin üzerinde alışveriş yapan kişiler, herhangi bir ücret ödemeden ürünleri satın alabilirler.

iPhone tamiri, iPhone servis, iPhone ekran değişimi, Apple servis, Macbook tamiri konusunda profesyonel destek almak için teknik servis hizmet sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.