En Yakın iPhone Teknik Servisi

Saints Computer olarak 1992 yılından bu yana vermiş olduğumuz bilişim teknolojileri hizmetlerine bugün iPhone teknik servisi olarak devam etmekteyiz. Kesintisiz, hızlı ve pratik çözümler sunan şirketimiz mevcut çalışanları ile her zaman istek ve ihtiyaçlarınıza en olumlu cevabı verebilmek adına gayretli çalışmalarına devam etmektedir. iPhone teknik servisi olarak vermiş olduğumuz bu hizmet için her zaman makul fiyatlandırma, yüksek bilgi ve teknoloji kullanımı ile birleşerek siz değerli müşterilerimize en makul çözümleri sunmaktayız.

Orijinal iPhone Parça Fiyatları

Binlerce lira verilerek satın alınan iPhone cihazlarının arızalanması ve parça değişimi gerektiği konularda, işletmelerin müşterilerine uyguladığı yüksek fiyatlandırma, sahte ve orijinal olmayan ürünlerin kullanılması işletmemizi üzmektedir. Şirketimiz parça değişimi konusunda her zaman orijinal iPhone parçaları kullanmakta ve en uygun fiyat politikasını yansıtmaktadır. Dolar kurları her ne kadar yükseliyor olsa da bol miktarda alım ve düşük dolar kuru kullanımı sebebi ile uygun fiyatlara elde edilen orijinal iPhone parçaları sebebi ile siz değerli müşterilerimize her zaman en uygun parça değişimi hizmeti sağlamaktayız.

Orijinal olmayan parçaların kullanımında ne gibi sorunlarla karşılaşılır?

  • Eğer cam ve ekran değişimini orijinal parça ile değiştirmezseniz dokunmatiğinizde zaman içerisinde sorunlar meydana çıkacak ve dokunmatik kullanılmaz hale gelecektir. Ayrıca kullanılan yapıştırıcı macunların yetersiz olması sebebi ile ekranın kalkması dahi söz konusudur.
  • Aynı zamanda batarya değişimi gerçekleştirmiş ve bunu orijinal olmayan bir parça ile yapmışsanız cihazınızda sürekli olarak aşırı ısınma, şarjın çok çabuk bitmesi görülebilir. En kötü senaryo olarak bataryanın patlama olasılığı dahi mevcuttur.
  • Şarj soketi, ses entegresi, mikrofon, arka cam, kamera, sensörler, şarj aleti, home tuşu, hoparlör gibi birbirinden kıymetli parçaların orijinal olmayanları ile değiştirilmeleri de aynı şekilde pek çok sorunu beraberinde getirecektir.

iPhone Teknik Servisimiz Nasıl Çalışır?

Şirketimize yollamış olduğunuz tüm kargolar ücretsiz karşılanmaktadır. Cihazlarınız kayıt edildiği gün tamirat işlemlerine başlanır ve bitirilmesi için hızlı bir çalışma yapılır.

  • Ayrıca cihazınız içerisindeki bütün bilgiler saklı kalarak herhangi bir silim işlemi yapılmaz. (Müşteri İsteği Üzerine)
  • Teknik servisimize gelmiş tüm cihazlar 6 aylık Saints Computer Garantisi ile teslim edilir. Değişimini yaptığımız tüm parçaların ve cihazınıza uyguladığımız tüm değişiklikler 6 ay Saints Computer Garantisi altındadır.
  • Cihazınız geldiği gün tamir edilir eğer gün içerisinde biterse hızlı bir şekilde kargo edilir ve sizlere gönderilir.

 

Privacy Preference Center