iPad ekranı kırıldı, iPad ön cam çatladı

iPad tabletlerinizi yanlışlıkla elinizden düştüğünde, üzerine sert bir cisim düştüğünde ve benzeri durumlarda zarar görebilirler. Bu gibi fiziksel darbeler sonucu iPad ekranı kırıldı, iPad ön cam çatladı gibi şikayetlerle teknik servislerin kapısını çalan bir çok iPad kullanıcısı oluyor. Peki iPad tabletinizin ekranı kırıldığında ne yapmalısınız, yazımızı okuyarak öğrenebilirsiniz.

iPad ekranı kırıldı

iPad tabletinizin camında kırık, çatlak gördüğünüzde bu sorun birçok farklı şekilde yorumlanabilir. Yalnız ön cam kırılmış olabilir ve sadece ön cam değişerek problem ortadan kalkabilir. Bir başka durum ise ön camın yanında iç ekran da kırılmış olabilir. İç ekran kırıldığında ekranda renk değişimleri görülür. Bunun için iç ekranın da değişmesi gerekmektedir. Daha kötü bir durum ise iPad cihazı ağır bir hasar aldıysa dokunmatik ekrana kadar kırılmış olabilir. Bu nedenle ön cam, iç ekran, dokunmatik ekran ve dış panel hepsi birden değişmesi gerekmektedir.

ipad ekran kırıldı

iPad ekran değişimi nasıl yapılır?

iPad ekran değişimi profesyonel ekip arkadaşlarımız tarafından gerçekleştirilmektedir. Ekran değişimi sırasında bilgileriniz, fotoğraflarınız, uygulamalarınız vb. hiçbir veri silinmez. Tabletinizin performansında hiçbir sorun olmaz. Dokunmatik hızı ve ekran parlaklığında herhangi bir sorunla karşılaşmazsınız.

iPad cihazınızın ekranını değiştirdikten sonra tekrar aynı sorunla karşılaşmamak için koruyucu cam taktırmanızı tavsiye ediyoruz.

iPad ekran değişimi fiyatları

Her iPad modeli için ekran değişim işlemlerinde farklı fiyat olmaktadır. Bu nedenle teknik servisimiz ile iletişime geçip daha detaylı bilgi alabilirsiniz.