iPhone Sim Kilit Çözümü

iPhone sim kilidi nasıl açılır konusunda kendisini geliştiren teknik personelimiz ile 15 dakika gibi kısa bir süre içerisinde daha önce kilitlenmiş olan iPhone cihazlarınızın açılmasına yardımcı oluyoruz. iPhone sim kilitli telefonlarınız için sadece bizimle hızlı bir şekilde iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Teknik personelimiz bu konuda sizlere hızlı bir şekilde yardımcı olacak ve akıllı cihazınıza hızlı bir şekilde kavuşacaksınız.

Eğer sim kilitli durumda olan iPhone cihazınız varsa bizimle buradan iletişime geçin.

iPhone Sim Kilitli Çözümü
iPhone Sim Kilitli Çözümü

iPhone Sim Kilidi Nedir? iPhone Sim Kilidi Nasıl Açılır?

iPhone cihazlarının küçük bir kısmı sim kilitli olarak gelmektedir. Bunun en büyük sebebi ise yurt dışından alınması ve kayıtsız bir şekilde ülkemize getirilmesidir. Bu cihazlar çalıştırılmaya başlandığında “Sim Kayıtlı Değil” veya “Sim Geçerli Değil” şeklinde hatalar verecektir. İşte bu IMEI numarası ile pasaport kaydının olmamasından kaynaklanmaktadır. Ülkemiz içerisindeki telekomünikasyon hatları ile çalışmayacaktır ve acilen teknik personel müdahalesi gerekmektedir. Bu işlemi ise İstanbul’da sadece Saints Computer yapmaktadır. iPhone sim kilit çözümü konusunda kendisini durmadan geliştiren teknik personellerimiz ile çalışmak istemez misiniz?

Gevey Kullanmadan iPhone Sim Kilidi Nasıl Açılır?

Öncelikle Gevey kelimesinin ne olduğunu anlayalım: Gevey bir sim kart türüdür ve yurt dışından gelmiş olan kilitli cihazların açılmasına yaramaktadır. Ancak Gevey oldukça zararlı bir uygulama olduğu için Saints Computer olarak böyle bir uygulama kullanmıyoruz. Cep telefonlarınıza herhangi bir aparat veya kart takmadan sim kilidini kaldırıyoruz. Tek yapmanız gereken bizimle hızlı bir şekilde iletişime geçmek olacaktır.

En Yakın iPhone Teknik Servisi Nerede? iPhone Sim Kilidi

Siz değerli müşterilerimize bir telefon, faks veya kargo kadar uzaktayız. Müşterilerimizin her zaman memnuniyetini ön planda tutarak çalışmanın keyfini almaktayız. En yakın iPhone teknik servisi olarak hizmet vermek bizim için vazgeçilemez bir keyiftir. Eğer akıllı telefonlarınızda iPhone sim kilidi gibi bir sorun var ise bu cihazları gevey kullanmadan tamamen teknolojik yöntemlerle açıyor ve teslim ediyoruz. Tek yapmanız gereken iPhone Sim Kilit Çözümü konusunda aşağıdaki bilgilerden herhangi biri ile bizimle iletişime geçmek.

Yerel adresimiz: Yeşilköy Mah. Halkalı Cad. No:1A Yeşilköy, Bakırköy, İstanbul

Sabit Telefon: 0212 663 81 44

Mobil Telefon: 0506 480 34 59