iTunes 9 Hatası Çözümü

İOS cihazlarının en büyük sıkıntılarından bir tanesi kesinlikle iTunes yüklemelerinin hatalarıdır. Özellikle iTunes 9 hatası ve iTunes 9006 hatası çözümü ile alakalı insanların teknik desteğe ihtiyacı vardır. Eğer İOS cihazınız varsa daha önce başınıza gelmemiş olsa bile yakın zamanda mutlaka başınıza böyle bir sorun gelecektir. O yüzden eğer bu hatayı İOS cihazınızdan alıyorsanız öncelikle hızlı bir şekilde bizimle iletişime geçmeniz gerektiğini belirtelim. Bizimle iletişim sayfamızdan hemen iletişime geçebilir ve sorunlarınıza çözüm bulabilirsiniz.

İOS sistemlerinin en büyük sorunlarından bir tanesi olan iTunes üzerinden yapılan güncellemeler, yüklemeler, yükseltmeler ve geri yüklemeler esnasında oluşan hatalar insanın canını sıkabilecek boyuttadır. Kesinlikle el ile kurcalama yapmadan hemen iPhone teknik servisi müdahalesi gereken sorunlardan biridir. Yükleme yapılırken bağlantının kesilmesi, bilinmeyen hata mesajları, Firmware yüklemeleri sırasında oluşan hatalar ve hatta iTunes üzerinden müzik satın alırken dahi hata mesajı alabilirsiniz.

iPhone, iPad ve iPod cihazlarında 9 Hata Kodu Nedir?

İOS işletim sistemine sahip olan tüm cihazların ne olduğu fark etmeksizin iTunes 9 hata kodu vardır. Bu hata kodu cihazınıza yükleme, güncelleme, geri yükleme hatta satın alma işlemlerinde sürekli hata verecek bir koddur ve özellikle iTunes üzerinden müzik satın alırken sizi engelleyebilecek en büyük hatalardan biridir.

Peki, iPhone, iPad ve iPod cihazlarında karşılaşılan iTunes 9 hatası çözümü nedir?

Güncellemeler esnasında karşımıza çıkan bu hatanın sebebi tamamı ile yazılımdan ötürüdür ancak nadiren hafıza entegresinde oluşan CPU’dan eprom’a giden yol kopukluğu buna da sebep olabilmektedir. Bu arızanın çözümü için kesinlikle iPhone teknik servisi müdahalesi gerekmektedir. Bu arızanın çözümü için nand ve hafıza entegresi sökülmesi ve yenisi ile değişimi gerekebilir. Ancak nadiren de olsa ipBox yardımcı ara program ile çözülebilecek bir problemdir.

iTunes 9 hatası ile karşılaşıyorsanız mutlaka bizimle iletişime geçin. Hızlı bir şekilde sorununuzu çözüp cihazınızı teslim ediyoruz. Cihaz teslimi sırasında kontrol ederek teslim ediyor ve güvenliğinizi sağlıyoruz. Ayrıca unutmamanız gereken en önemli ayrıntı ise Saints Computer teslim ettiği tüm cihazların arkasında ve garantörüdür.