Yeni Macbook Pro 13 inç 2020

Apple’ın yeni 13 inç Macbook Pro’su daha fazla bellek ve depolama alanı ile gelebilir. Bu noktada Apple’ın 13 inç Macbook Pro modeli geçen yıl gördüğümüz 16 inç modellerde olduğu gibi yenileyeceği kaçınılmaz görünüyor, ayrıca yeni sızıntılar daha fazla bellek ve daha fazla depolama alanı olacağını açıkça belli.

Güvenilir sızıntı uzmanı tipster @_rogame, Twitter’da 32GB RAM ve 4 TB SSD depolama alanına sahip bir modelin, Apple’ın en küçük Pro dizüstü bilgisayarı için etkileyici bir üst düzey yapılandırma ile piyasaya sürüleceğini iddia etti.

Yeni Macbook Pro Sızıntısı

 

Şu anda, 13 inç Macbook Pro modeli, 16GB RAM ve 2TB SSD depolama alanıyla öne çıkıyor, bu nedenle her iki durumda da iki katına çıkacağı ortada.

Her zaman olduğu gibi, sızıntı uzmanlarının işaret ettiği yükseltmelerin geniş çaplı düşünmeniz gerektiğini unutmayın. Apple’ın lansman gününden öne planları değiştirmesi ve mevcut RAM ve SSD seçeneklerini değiştirmem mümkündür.

Aslında, daha önce 32GB RAM yapılandırmasını aynı kaynaktan önceki bir sızıntıda gördük. En azından bu yapılandırmada, bilgisayarın 10. nesil Intel Core i7-1068NG7 işlemci tarafından desteklendiği bildiriliyor.

Sonra ekran var. 16 inç MacBook Pro, benzer boyutlu bir kasaya daha büyük bir ekran sığdırmayı başardı ve daha küçük modelin de aynı şeyi yapması umuluyor – belki de ekran boyutunu 14 inç’e çıkarmak. Ancak bu hala kesin olmaktan uzaktır.

Macbook Pro 13 inç 2020

Daha net görünen şey, Apple’ın 13 inç MacBook Pro yenilemesinde yeni ve geliştirilmiş makas anahtarı klavyesini kullanması ve bu da uzun zamandır devam eden klavye sorunlarını yatıştırmak için yeterli olması.

Raporlara göre, bu yeni dizüstü bilgisayarlar için büyük açıklama önümüzdeki ay kadar erken olabilir ve zaten lansmana kadar uzun bir söylenti ve spekülasyon izimiz var. En üst özellikli sürümü istiyorsanız, kaydetmeye başlasanız iyi olur.