OnePlus, 14 Nisan’da OnePlus 8 ve 8 Pro’yu Duyuracak

OnePlus, 5G özellikli amiral gemisi telefonlarını çevirimiçi bir etkinlikle duyuracak.

Çinli telefon üreticisi OnePlus, OnePlus 8 ve 8 Pro olarak bilinen amiral gemisi telefonlarını 14 Nisan’da çevirimiçi şekilde tanıtacak.

OnePlus 7 ve 7 Pro’nun devamı olarak piyasaya sürülecek olan telefonların 2019’da piyasaya sürdüğü modellerde 90Hz ekranlarından daha da iyi bir ekrana sahip olacağı bekleniyor. OnePlus, 5G bağlantısı ve 120Hz ekrana sahip olacağını onayladı. Bu özelliklerle birlikte geçen yıl piyasaya sürülen modellerden de pahalı olması bekleniyor.

OnePlue CEO’su Pete Lau, bu ay başında yaptığı röportajda, “Mümkün olan en iyi ürünü en iyi fiyat noktasında yapma imkanımız oldu ancak yeni teknoloji maliyetleri eklendiğinden 4G ürünlerine kıyasla maliyetler arttı.” demişti.

Diğer söylentilere göre yeni OnePlus’ın Snapdragon 865 işlemcisine ve deniz mavisi renginde model olacağını gösteriyor.

Daha fazlası için 14 Nisan’ı bekleyeceğiz.

One Plus 8 Pro Ekran Değişimi

 

OnePlus 8 Tamiri ve Servisi

OnePlus 8 tamiri cihaz piyasaya çıktığında, servisimizde yapılmaya başlayacaktır. Ekran Değişimi, Anakart tamiri gibi sorunlar için şu an fiyatlar ve detaylar belli olmadığı için bilgi veremiyoruz. Eğer siz bu yazıyı okurken OnePlus 8 piyasaya çıktıysa ve tamir için seçenek arıyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Privacy Preference Center