Huawei P40 Pro Ekran Değişimi, Tamiri, Servis Fiyatı

Huawei tarafından tasarlanan ve üretilen Huawei P40 Pro, ülkemizde birçok kullanıcıya sahip olacağa benzer. Yüksek kalitede üretilen Huawei P40 Pro, her ne kadar dayanıklı ve uzun ömürlü olarak tasarlansa da her teknolojik cihaz gibi bazı sebeplerden dolayı hasar görebilir. Eğer siz de Huawei P40 Pro kullanıcısıysanız cihazınızın hasar görmesi durumunda teknik servise başvurmalısınız. Bu konuda cihazınız için tercih edeceğiniz teknik servisin de etkisi büyük. Sıradan bir teknik servis seçmek cihazınızın onarım sürecinin uzamasına neden olabilir. Tecrübeli ve profesyonel bir teknik servis ise her zaman sizin için daha avantajlı olacaktır. Huawei servis alanında profesyonel kadromuzla cihazınızın tamir, bakım ve onarım işlemlerini gerçekleştirerek sizlere garantili ve güvenilir hizmet veriyoruz.

Huawei P40 Pro Ekranı Hangi Durumlarda Hasar Görür?

Kullandığınız cihaz farklı sebeplerden dolayı hasar görebilir. Bu sebepler arasında nelerin yer aldığını birlikte inceleyelim.

  • Çarpma
  • Darbe
  • Isı ve sıvıya marul kalma
  • Güncelleme veya yazılım hataları

Yukarıda yer alan nedenler Huawei P40 Pro Ekranının hasar görmesini ve cihazın çalışmasında aksiliklerin yaşanmasını sağlayabilir. Cihazınızı bir yere çarptığınız zaman veya cihazınız darbe aldığı zaman kırılma ve çatlama olabilir. Cihazınızın ekranını kullanmada sorun yaşayabilirsiniz. Yüksek ısıda kalan cihazınız ısıdan kaynaklı hasar görebilir. Tüm bunlarla birlikte bazı durumlarda güncelleme almada sorun yaşayan cihazlarla karşılaşabiliyoruz. Sizin de kullandığınız iPad cihazınızla ilgili bir sorun varsa Huawei P40 Pro alanında hizmet veren teknik ekibimizden yardım alabilirsiniz.

Huawei P40 Pro Ekran Değişimi Fiyatı

Cihazınızı kullanırken yaşadığınız sorunlar karşısında teknik ekibimizi tercih ederek doğru bir adım atmış olacaksınız. Huawei P40 Pro ekran değişimi için ekibimiz, cihazınızın onarımı için doğru adım atmak adına öncelikle müşteri şikayetlerini değerlendirmektedir. Bu aşamada müşteri cihazla ilgili yaşadığı sorunları dile getirir. Daha sonra ekibimiz cihazı inceler. Yapılan inceleme ve kontrol sonrasında cihazın sorunu netleştirilir ve yapılacak onarım belirlenir. Kısa sürede onarılan cihazınız size vaktinde teslim edilir. Huawei P40 Pro servis hizmetimizle önceliğimiz müşterilerimiz olduğu için çalışmalarımızı kısa sürede başarıyla tamamlamaya özen gösteriyoruz.

huawei p40 ekran değişimiHuawei P40 Pro Tamiri

Cihazınızın hasar durumuna göre parça değişimi yapılmaktadır. Peki, parça değişiminde kullanılan parçalar orijinal midir? Firma olarak Huawei P40 Pro tamiri alanında yapmış olduğumuz parça değişimi için kullanılan parçalar orijinaldir. Bilgi ve birikim sahibi teknik ekibimiz, cihazlar için gerekli parça değişimini kısa süre içinde tamamlamaktadır. Böylelikle cihazınızı gün içinde alabilirsiniz. Cihazlar için kullandığımız parçalar orijinal olduğundan dolayı bu parçaların teminini yurt dışından yapmaktayız. Yurt dışından gelen ürünlerin bize ulaşma süresi yaklaşık 3 haftayı bulabiliyor. Eğer cihazınız için gerekli parça firmamızda bulunmuyorsa sizi bekleteceğimiz tek konu parçanın elimize ulaşma süresi olacaktır. Geriye kalan tüm tamir, bakım ve onarım işlemleri gün içerisinde tamamlanmaktadır. Cihazınızı sorunsuz bir şekilde kullanmak istiyorsanız uzman teknik kadromuzu güvenle tercih edebilirsiniz.

Privacy Preference Center