Apple Son Teknoloji Yeni Ürünleri

Apple şirketi son dönemlerin en önemli teknoloji geliştirici firma konumundadır. Bu konuma gelmek için büyük çabalar sarf etmiş şirket farklı alanlarda birçok yeni teknoloji ürünlerini piyasaya sürmüşlerdir. Apple ana ürünleri ve bu ürünlerin yanında kullanılmak için bir çok aksesuar üretilmiştir.

iPhone 11 Pro Max

Apple Son Teknoloji Yeni Ürünleri

Son dönemin en çok konuşulan telefon modeli olma özelliğine sahip telefon birçok özelliği ile dikkat çekmektedir. 4 farklı renk seçeneği ve 3 çeşit hafıza kapasitesine sahiptir. 6.5 inç büyüklügünde OLED multi-touch hdr ekranı ile elinize aldığınız anda bunu fark edebileceksiniz.Bu telefon birçok kesim tarafından pahalı görülüp sadece statü farkını belli etmek için kullanıldığını savunmaktadırlar. Bu tez ne yazıkki sadece belli bir topluluk için geçerlidir. Telefon teknoloji artık her kesim insan tarafından alınabilmekte ve gerektiği gibi bilinçli kullanım her gün dahada artmaktadır.

AirPods

Apple Son Teknoloji Yeni Ürünleri

Bu ürün ile Apple kulaklık teknolojisini yeni bir devir açmış ve yine diğer firmaları peşinden sürüklemiştir. Normal şartlarda kulaklıkların çoğunlugu belli bir kablo ile telefona bağlanmaktaydı. Bazı bluetoothlu kulaklıklar bulunsada bunlar kullanıcılara konuşma sırasında ve şarj konusunda sorun çıkartmaktaydı ancak airpodsun ergonomik tasarımı ve şarj konusundaki başarılı performansı ile birçok insan tarafından kullanılmaya başlanmıştır.

Apple Watch Serisi

Apple Son Teknoloji Yeni Ürünleri

Apple saat konusunda da yeni bir dönem başlatmış ve çığır açmıştır. Bu saatin içinde barındırdığı birçok özellik günlük kullanımda ön plana çıkmaktadır. Kullanıcıların gündelik hareketlerini kaydetme özelligi insanların tercihleri arasına girmiştir. Bu saat sayesinde telefona sürekli bakmak yerine saat üzerinden yönetmeye imkan vermiştir.

Apple birçok yeni tablet, bilgisayar ve farklı aksesuarlar üretmeye devam etmektedir. Bu durum her geçen dönemde artarak devam edecektir.

 

Privacy Preference Center