iPhone 7 Plus Ses Entegre Değişimi

iPhone 7 Plus akıllı cep telefonlarının çok sıklıkla verdiği en büyük hatalar ve arızalardan birisi Ses Entegre problemidir. iPhone cihazları kolay kolay arıza vermeyen bir telefon gibi görünse de genellikle kullanımla alakalı arızalar vermektedir. Bunların en başında bulunan mikrofonun düzgün çalışmaması, ses entegre arızası gibi problemlerdir.

Özellikle görüşme kalitesini çok fazla aşağıya düşüren ses entegre problemi ile hemen hemen her iPhone kullanıcı karşılaşabilir. Bu arızanın en büyük sebeplerden bir tanesi kesinlikle pasif duruma düşmüş entegredir.

iPhone 7 Plus Ses Entegre Değişimi Neden Yapılır?

iPhone 7 Plus Ses Entegre değişimi ile alakalı net bir sonuç yoktur. Bunun yerine düşünülen gerçekçi cevaplardan bir tanesi kesinlikle entegre kartı değişimi olacaktır. Peki, bu cihazlarda ses entegre değişimi neden yapılır?

Cihazlarınızda görüşme yaparken, müzik dinlerken veya video izlerken ses alma probleminizin olması ses entegre arızasından kaynaklanmaktadır. Eğer cihazınızdan çıkmakta olan ses kaynağı daha öncesinden az ise genellikle problemin yazılımsal olması da düşünülebilir donanımsal arıza da düşünülebilir. Arızanızın kaynağı eğer yazılım ise ki genellikle sesin tuşlardan ayrıştırılıp ayarlar kısmından kısılması ile gerçekleşir. Yapmanız gereken ilk işlem Ayarlar > Sesler > Zil Sesi ve Uyarılar > Bu seçeneğin açık olduğuna dikkat edin. Zil sesinizi ve diğer bildirim seçeneklerini kontrol edin. Ayrıca iPhone cihazlarında sol kısımda bulunan ses açma ve ses kapama tırnağının yukarı doğru olduğundan emin olun.

Tüm bu işlemlere rağmen hala ses alamıyorsanız arızanızın kaynağı çok büyük olasılıkla donanımsal olacaktır.

iPhone 7 Plus Ses Entegre Değişimi Nasıl Yapılır?

Cihazınızın garantisi bozulmadan, pasif hale gelmeden kronik arızaların tamamı şirketimiz tarafından giderilecek ve cihazınız teslim edilecektir. Pek çok kullanıcı iPhone cihazlarının garantisinin bozulacağı endişesi ile bizimle iletişime geçmemektir. Şirketimiz iPhone garantili yetkili servisi olması amacıyla iPhone cihazlarınızda herhangi bir garanti iptali olmayacaktır.

Ses entegre değişiminin en büyük sebebi, genellikle iPhone cihazlarının ana kartında takılı olan ses entegresi veya entegre yol kopması ile alakalıdır. Bu parçanın arızalanma sebebi ise genellikle sert darbe veya aşırı ısınmadan kaynaklanmaktadır.

iPhone 7 Plus Ses Entegre Değişim Fiyatları

Entegre Kartı fiyatları ile alakalı bizimle iletişime geçerek fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Privacy Preference Center