Xiaomi Mi Note 10 Ekran Değişimi

Xiaomi Mi serilerinin son amiral gemisi Note 10 ve Note 10 Pro modelleri piyasaya sürüldü. Kullanıcıların henüz sorun yaşamadığı bu model çok yeni olduğu için problemler henüz ortaya çıkmadı ancak ileriki günlerde kullanıcılar ekran kırılması sorunuyla servislere başvuracaklardır. Xiaomi Mi Note 10 Ekran Değişimi için servisimize gelen cihazların tamiri özenle yapılmaktadır.

Xiaomi Mi Note 10 Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

Xiaomi Mi Note 10 ve Pro modellerinde ekran değişimi servisimiz tarafından yapılmaktadır. Her iki modelde de 6,47 inç 3D kavisli AMOLED ekran mevcuttur. Detay bilgisi olarak şöyle söylenebilir; 6,47 inç 3D kavisli AMOLED ekran ve Corning® Gorilla® ön ve arka cama sahip bu modellerde özellikle orijinal ekran kullanılması şarttır. Orijinal olmayan (AMOLED olmayan) ekranların görüntü kaliteleri hiçbir zaman kaliteli olmaz.

Xiaomi Mi Note 10 Pro Ekran Değişimi

HDR10 ile mükemmel video kontrastına sahip ekranda, FHD+ özelliğiyle daha net ekrana sahip Mi Note 10 serisi cihazlarda Okuma modu 2.0 TÜV Rheinland sertifikalı düşük mavi ışık özelliği mevcut.

Yeni ekranlarda kullanılan düz ekran kilidi açma teknolojisiyle, parlak ışıkta, kuru parmaklara ve düşük sıcaklıklarda ekran kilidi açmayı kolaylaştıran özellikler var. Kilit açma hassasiyeti daha yüksek ve başarı oranı arttırılmıştır.

Xiaomi Mi Note 10 ekran değişimi genellikle aynı gün teslimat yapılmaktadır. Yani arızalı ya da kırık Mi Note 10 ekranınız için servisimize geldiğinizde (ya da gönderdiğinizde) işlem sırasına girer ve 1-2 iş günü içinde tüm testleri yapılıp kullanıcıya teslim edilir.

Xiaomi Mi Note 10 Ekran Değişimi Fiyatları

Xiaomi Mi Note 10 Pro ve Note 10 ekran değişimi fiyatları dolar kurundan ve şirket politikalarından dolayı farklılıklar gösterdiği için burada fiyat vermek yanlış olacaktır. Mi Note 10 ve Note 10 Pro modelleri için güncel ekran değişimi fiyatlarını servisimizi telefon numaralarımızdan arayarak ya da web sitemiz üzerinden Canlı Destek bölümünden operatörlerimize sorarak öğrenebilirsiniz.

Ekran değişimi haricinde şunlara da göz atabilirsiniz:

  • Xiaomi Mi Note 10 Şarj Giriş Yeri Tamiri ve Değişimi
  • Xiaomi Mi Note 10 Ses Açma-Kapama Tuşu Değişimi
  • Xiaomi Mi Note 10 Kulaklık Değişimi (Kulaklıktan ses az geliyor ya da hiç gelmiyor)
  • Xiaomi Mi Note 10 Batarya Değişimi (Şarj çabuk bitiyor)
  • Xiaomi Mi Note 10 Dokunmatik Ön Cam Değişimi
  • Xiaomi Mi Note 10 Kamera Değişimi
  • Xiaomi Mi Note 10 Anakart Tamiri

Kullanıcıların büyük bir kısmı ekran değişimi için getirdiği cihazlarını sadece ekran değişimi yaparak kurtarabiliyor. Ancak bazı durumlarda düşmeden kaynaklı anakart sorunları çıkabiliyor. Bu durumda anakart tamirinin servisimizde yapıldığını unutmayın. Ayrıca Xiaomi websitesine de göz atabilirsiniz.

Xiaomi Mi Note 10 Pro Ekran Degisimi

Xiaomi Mi Note 4 Pro Ekran Değişimi Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Ucuzluk her zaman işe yaramaz. Ucuz olan her şey kalitesizdir. Ucuz fiyatlara yaptırılan işlemler her zaman müşteri mağduriyeti ile sonuçlanır. Bu yüzden servisimizde ucuz kalitesiz ürünler kullanılmaz. Kullandığımız tüm yedek parçaların kaliteleri dünya standartındadır.

İlginizi Çekebilir: MacBook Pro Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?