iPhone 12, iPhone 11’den daha mı ucuz olacak?

iPhone 12, resmen 13 Ekim tarihinde açıklandı. Yalnızca en yeni iPhone serisi değil, belki de AirPods Studio ve beklediğimiz diğer Apple ürünlerini görmeyi umduğunuz Apple etkinliğini canlı olarak nasıl izleyeceğinizi buradan öğrenebilirsiniz. Söylentiler doğruysa ve yeni 6,7 içn ekran boyutu, A14 Bionic işlemci ve 5G özellikleri olursa fiyatlar fırlayabilir. Ancak bazı kaynaklar fiyatların gerçekten düşebileceğini söylüyor. Her iki durumda da yeni bir iPhone almak için en kötü zaman.

iPhone 12 Hakkında her şey

Farklı fiyatlarla birden çok iPhone modeli

Lansmanla ilgili en büyük söylentilerden biri, telefonun birden fazla boyutta geleceği yönünde. 5,4 inçlik iPhone 12 Mini olacağı söylenen en küçük telefon olacak; 6,1 inç boyutunda muhtemelen iki tel model (iPhone 12 ve 12 Pro); ve en büyük iPhone 12 Pro Max 6,7 inç. Bütçenize bağlı olarak uygun modeli seçmek size kalmış.

iPhone 12 Mini, en ucuz model olacaktı ancak bir analist, 64GB depolama alanıyla 649 $’a kadar düşük bir fiyata mevcut olabileceğini iddia ederek, mevcut 64B iPhone 11’i 50$ düşürdü. Daha ucuz bir giriş modeli sunmak, COVID-19’un küresel yayılmasının ardından, Google, OnePlus ve Samsung gibi rakiplerin daha uygun fiyatlarla harika telefonlar sundukları göz önüne alındığında akıllıca bir hareket olacaktır.

iPhone 7 modeli masada

Standart iPhone 12, temel iPhone 11’in şu anki 699 $ fiyatına uygun olarak 699 $ ile 799 $ arasında olabilirken, 12 Pro muhtemelen 999 $ civarında bir yere mal olacaktır.

Grubun en büyüğü olan 6,7 inç ekranıyla iPhone 12 Pro Max, muhtemelen mevcut 64GB 11 Pro Max ile aynı bölgede 1.099 dolara mal olacak, ancak 1.199 dolara kadar bir artış söz konusu olmayacak. Ayrıca bazı söylentilerin, 12 Pro ve 12 Pro Max’in fiyatlandırmayı etkileyebilecek 11 Pro ve 11 Pro Max’teki 64 GB yerine 128 GB’lık daha yüksek bir temel depolama alanına sahip olacağını öne sürdüğünü de belirtmek gerekir.

Apple’ın halihazırda olduğu gibi aynı fiyatlandırma yapısını koruması bekleniyor, iPhone 12 Mini seriye daha ucuz bir giriş noktası sunuyor. 5G bağlantısının eklenmesi (beklendiği gibi) muhtemelen maliyetleri artıracak olsa da, telefonların kutuda kulaklık veya şarj fişleri olmadan satış yaptığı söyleniyor, bu da potansiyel olarak maliyetleri düşürüyor – birçok insanın halihazırda çekmecesi olduğu için plastik atıkların azaltılmasına yardımcı olduğundan bahsetmeye gerek yok. USB şarj cihazları ve birlikte verilen kulaklıklarla dolu.

iPhone 12 Ekran Değişimi

iPhone 12 ekran değişimi, cihaz piyasaya çıktığında servisimizde yapılacaktır. Ekran değişimi için servisimize gelen cihazların tamamı profesyonel teknisyenler tarafından yapılmaktadır.