iPhone 12 için en iyi MagSafe aksesuarları burada

iPhone 12’ler, Cuma günü piyasaya çıktı ve büyük yeniliklerle geldi: MagSafe. Yeni özellikle birlikte iPhone 12’lerde standart Qi kablosuz şarjın güç verimini ikiye katlıyor ve manyetik (mıknatıslı) şarj cihazının tıpkı Apple Watch’da kullandığımız gibi benzer şekilde, telefonun arkasındaki yerleşimi optimize etmek için manyetik bir çıtçıt. iPhone 12’lerde MagSafe’in nasıl çalıştığı çok önemli bir konu.

Macbook Magsafe Adaptör Tamiri

Elbette, geçmeli bir şarj cihazını ortalayabilen bir mıknatısınız varsa, aynı mıknatıs iPhone 12’ye diğer aksesuar türlerini de takmak için kullanılabilir (son zamanların tonları – ve o kadar da iyi değil – Moto Mods ). Bu, Apple’ın iPhone’un Lightning’den USB-C’ye varsayılan geçişini atladığı ve bunun yerine doğrudan MagSafe’e geçmeyi seçtiği anlamına mı geliyor? Tahmininiz bizimki kadar iyi, ancak bir şey garanti: Apple’ın MagSafe’i Belkin gibi üçüncü taraf üreticilere lisanslamasıyla (aşağıya bakın), MagSafe aksesuarlarının yakında yolunuza çıkmasını bekleyin.

MagSafe Şarj Cihazı

iPhone 12 MagSafe şarj aletiYukarıda gördüğünüz bir MagSafe şarj cihazıdır. Şarj etmeye başlamak için doğru noktada olduğuna emin olmak için iPhone 12’nin arkasına oturtmak yeterlidir. MagSafe şarj cihaz, USB-C bağlantısı aracılığıyla bir güç adaptörüne bağlanır. iPhone 12 MagSafe Aksesuarları Nasıl Çalışır?

iPhone 12 MagSafe Şeffaf Kılıf

iPhone 12 mafsafe şeffaf kılıf

iPhone 12’nin şeffaf kılıfı her seferinde kasayı çıkarmak zorunda kalmadan MagSafe özelliklerini kullanmanıza olanak tanır. Ayrıca, telefonun rengini gösterirken, telefonu kavrayabilmeniz için şeffaf polikarbonat ve esnek malzemeler kullanır. iPhone 12 Mini, iPhone 12 Pro ve iPhone 12 Max için kılıflar farklı boyutlarda geliyor.

MagSafe Özellikli iPhone 12 Silikon Kılıf

MagSafe özellikli iPhone 12 Silikon Kılıf

Kılıf tercihi daha fazla kavrayışsa, iPhone 12 silikon kılıf da ayrıca alınabilir. Bu kılıf ayrıca MagSafe kullanılabilirliğine sahip ve iPhone 12 Mini, iPhone 12 Pro ve iPhone 12 Max’e uyan boyları da mevcut.

iPhone 12 MagSafe Deri Cüzdan

MagSafe özellikli iPhone Deri Cüzdan

Cüzdan kılıfları büyük bir rahatlıktır, ancak biraz hantal olabilirler. Apple’ın iPhone deri cüzdanı, telefonun arkasına doğrudan takılarak bu sorunu çözüyor.

iPhone 12 için Pitaka Manyetik Telefon Kılıfı

İPhone 12 için Pitaka Manyetik Telefon Kılıfı

Pitaka, iPhone 12 için manyetik bir kasa yapan ilk üçüncü taraf üreticilerden biridir. Kasa, rafine karbon fiber dokuya sahiptir ve MagSafe aksesuarlarıyla uyumludur.

Belkin MagSafe Araç Havalandırma Aparatı Pro

Belkin MagSafe Araç Havalandırma Aparatı Pro

Aksesuar üreticisi Belkin, araç yuvası ve birleşik iPhone / Apple Watch şarj cihazı dahil olmak üzere kendi MagSafe eklentileri üzerinde çalışıyor . Apple, tanıtım etkinliği sırasında izleyicilere dock’a hızlı bir bakış attı ve Belkin, web sitesinde fiyatlar da dahil olmak üzere biraz daha fazla bilgi yayınladı.

MagSafe Duo

MagSafe Duo

Apple Etkinliği sırasında duyurulan bir MagSafe aksesuarı MagSafe Duo idi. Ped, biri iPhone 12, diğeri Apple Watch için olmak üzere iki şarj cihazına sahiptir. Apple, rezil bir şekilde iptal edilen AirPower şarj matının manevi halefi olarak kabul edilebilecek şarj pedi için bir çıkış tarihi veya fiyatı vermedi.

 

Privacy Preference Center