Netflix’i Ücretsiz Olarak İzleme (Stranger Things, Bird Box ve diğerleri)

Şu an Netflix 10 orijinal dizisi ve filminin ön izlemesini abone olmadan ücretsiz olarak izleyebilmenizi sağlıyor. Önizlemeler “Bird Box” ve “Murder Mystery” gibi birkaç tam filmin yanı sıra “Stranger Things” ve “When They See Us” gibi popüler dizilerin ilk bölümünü içeriyor.

Netflix hesabınız yoksa veya sizinle hesabını paylaşmak isteyen biri yoksa, bugün önizlemeleri kontrol etmek için Netflix.com adresini ziyaret edebilirsiniz, ancak daha önce daha fazla Netflix yapımlarının gösterildiği 30 saniyelik bir reklamı izlemeniz gerekiyor.

Netflix’in bu yıl şimdiye kadar 10 milyondan fazla abonesi olduktan sonra 2020’nin sonunda 158 milyon aboneye sahip olması bekleniyor. Hizmet şu anda üç abonelik planı sunuyor: Temel, Standart ve Premium.

Netflix Temel planı aylık 8,99 ABD dolarıdır ve bir seferde tek bir cihazda standart tanımlı akışı destekler. Netflix Standart planı, ayda 12,99 ABD doları karşılığında iki cihaza kadar HD akışına izin verir. Son olarak, Premium plan, ayda 15,99 ABD doları karşılığında dört cihaza kadar HDR renkli 4K’ya kadar çözünürlük sunuyor.

Netflix Ücretsiz Nasıl İzlenir

Netflix’in ücretsiz film ve dizilerini izlemek için Netflix Ücretsiz İzle web sitesini ziyaret etmeniz yeterlidir. Ücretsiz kitaplıklara göz atabilir ve önizlemek istediğiniz filmi veya şovu izlemek için “Şimdi İzle” yi tıklayabilirsiniz. Abonelik veya hesap bilgisi gerekmez.

Netflix bedava filmler ve diziler şu anda yalnızca bir web tarayıcısı aracılığıysa izlenebilir. Her içerikten önce 30 saniyelik bir reklam yer alır.

Netflix’in ücretsiz seçimi sizin için yeterli değilse, 30 günlük ücretsiz deneme için kaydolarak hizmetin tüm serisini örnekleyebilirsiniz. Netflix ücretsiz denemeleri yalnızca yeni aboneler tarafından kullanılabilir. Deneme süresi dolduktan sonra üyeliğinizi iptal edebilir veya normal aylık ücreti ödemeye devam edebilirsiniz.

Aşağıda, Netflix’in ücretsiz dizi ve filmlerinden seçmeleri bir araya getirdik:

Stranger Things

Stranger Things Netflix

“Stranger Things” şu anda izleyebileceğiniz en ilgi çekici bilim kurgu dizilerinden biridir ve her sezon yeni bir doğaüstü gizem katmanını ortaya çıkarır. Gösteri, bir grup ortaokul öğrencisinin vahşi bir canavarla, psişik yeteneklere sahip genç bir kızla ve izlerini örtmeye çalışan karanlık bir devlet kurumuyla karşılaştığı küçük Hawkins, Indiana kasabasını keşfediyor.

“Stranger Things” in ilk sezonu, 2016’da Drama Dizisinde bir Ensemble tarafından Üstün Performans dalında Screen Actors Guild ödülünü kazandı.

“Stranger Things” şimdi dördüncü sezonuna giriyor, ancak koronavirüs salgını nedeniyle üretim durduruldu. Şovun yaratıcıları , dizinin en az beşinci sezon boyunca devam etmesini istediklerini ve prodüksiyondaki durmanın onlara geleceğe yönelik plan yapma fırsatı verdiğini söylediler.

Murder Mystery

Murder Mystery Netflix

Bu komik gizem, Adam Sandler ve Jennifer Aniston’ı, bir milyarder onları Avrupa’da bir aile gezisine katılmaya davet ettiğinde kendilerini birden fazla cinayeti araştırırken bulan orta sınıf evli bir çift olarak canlandırıyor.

“Cinayet Gizemi”, Netflix’in tüm zamanların en çok izlenen filmlerinden biridir ve filmi ilk dört haftasında 70 milyondan fazla hane izlemektedir.

Aniston ve Sandler ayrıca 2011 romantik komedi filmi “Just Go With It” da rol aldı, ancak ne yazık ki bu film Netflix’te mevcut değil.

Elite

Elite Netflix

“Elit”, prestijli bir özel okula kabul edilen üç işçi sınıfından öğrenciyi konu alan bir gençlik suç draması. Yeni öğrenciler ile zengin sınıf arkadaşları arasındaki anlaşmazlıklar tırmanır ve bir cinayetle sonuçlanır.

Şovun ilk sezonu 2018’de gösterime girdi ve üçüncü sezonu Mart 2020’de başladı. Dördüncü ve beşinci sezon şimdiden sipariş edildi.

“Elite”, orijinal İspanyolca ses kaydında İngilizce altyazılı veya İngilizce sesli dublajlı olarak mevcuttur.

Patron Bebek Yine İş Başında

Patron Bebek Yine İş Başında Netflix

“Patron Bebek: İş Başında”, 2017 yapımı “Patron Bebek” filminin hikayesini devam ettiren bir dizi. JP Karliak, kendini bebeklerin zarafetini savunmaya adamış bir şirketin bebek çalışanı olan Boss Baby’nin sesi olarak Alec Baldwin’in yerini aldı.

Patron Bebek, ağabeyi Tim ile düzenli olarak maceraya atılır ve ebeveynlerinin Patron Bebeğin işini öğrenmesini engellemeye çalışır.

“The Boss Baby: Back in Business” ın üçüncü sezonu 20 Mart’ta yayınlandı ve “The Boss Baby 2” nin 2021’de vizyona girmesi bekleniyor.

Bird Box

Bird Box Netflix

Sandra Bullock liderliğindeki bu gerilim filminde, dünya, insanları görüldüklerinde kendilerini öldürmeye zorlayan doğaüstü varlıklar tarafından kargaşaya atıldı. Hayatta kalanlar, görme duyularına saldıran olguyu anlamak için mücadele ediyor ve tehdit yayılmaya ve onları aramaya devam ederken kendilerini korumak için çabalıyorlar.

“Bird Box” ilk ayında 89 milyon kişiyi Netflix’te izleyerek şimdiye kadarki en çok izlenen ikinci Netflix orijinali oldu.

When They See Us

When they see us Netflix

Türkçe ismiyle “Bizi Gördüklerinde”, New York’tan beş Siyah genci etkileyen gerçek hayattaki olaylara dayanan bir dizi. “Central Park Five”, 1989’da birçok kişinin Amerikan adalet sistemindeki ırkçı önyargı ve azınlıkların medyada tasvir edildiğini söylediği bir davada beyaz bir kadına tecavüz etmekle suçlandı ve haksız yere mahkum edildi.

Dizi, iddiaların başladığı ilk günlerden, cezai yargılamalara ve daha sonra, New York City’ye haksız mahkumiyetten dava açarken ve onları çocukken şeytanlaştıran bir topluma yeniden uyum sağlamaya çalışırken erkek olarak karşılaştıkları zorlukları takip ediyor. .

“When They See Us”, 2019’da Eğlence dalında Peabody Ödülü ve Sınırlı Dizi veya Filmde Üstün Oyunculuk ve En İyi Başrol Oyuncu dalında iki Emmy Ödülü kazandı.

Love is Blind

Love is blind NetflixBu realite flört programına evli çift Nick ve Vanessa Lachey ev sahipliği yapıyor. Dizi, birbirlerini görmeden randevuya giden ve nişanlanan bekar erkek ve kadınlardan oluşmaktadır.

“Love is Blind” ilk gösterimini Şubat ayında Netflix’te yaptı ve iki sezon daha sipariş edildi.

Our Planet

Our Planet Netflix“Gezegenimiz”, “Dünya Gezegeni” nin yapımcılarından sekiz bölümlük çarpıcı bir belgesel dizisidir.

Her bölüm, nefes kesici vahşi yaşam görüntüleri ve iklim değişikliği ve koruma hakkında ilginç yorumlar sunan, gezegendeki belirli bir yaşam alanını vurgular. David Attenborough dizinin anlatıcısı olarak görev yapıyor.

Grace ve Frankie

Grace ve Frankie Netflix

Jane Fonda ve Lily Tomlin’in başrollerini paylaştığı bir komedi “Grace and Frankie”. Kadınlar, kocalarının birbirleriyle romantik bir ilişki içinde olduklarını öğrendikten sonra Grace ve Frankie’nin çekişmeli ilişkisi bir kez arkadaşlığa dönüşmeye başlar.

Gösteri ilk olarak 2015’te gösterime girdi ve 2021’de yedinci ve son sezon için geri dönecek.