iPad Tamiri ve Onarım Seçenekleri 2020

iPad tamiri ve onarımı konusunda teknisyenlerimiz her geçen gün kendilerini geliştirmektedir. Çünkü teknoloji konusunda bilgi ve birikimlerinizi güncellemezseniz, yeni şeyler öğrenmez ve uygulamazsanız geride kalacağınız aşikar. İşte bu yüzden teknisyenlerimiz iPad tamiri konusunda her gün geliştirmektedirler.

ipad tamiri 3

iPad Tamiri Fiyatlandırma

iPad tamiri fiyatları, cihazın modeline göre değişiklik göstermektedir. Bu yüzden iPad’inizi tamir için göndermeden önce modelini öğrenmeniz gerekir.

iPad modelini nasıl öğrenebilirim

iPad’inizin modelini öğrenebilmek için tabletinizin arka yüzünü çevirip seri numarasının bulunduğu bölüme bakabilirsiniz. iPad’inizin arka yüzündeki model numarası “A****” şeklinde görünmektedir. (örn. A1432 iPad Mini modelidir)

ipad model öğrenmeiPad modelini bulamıyorsanız buradan iPad model öğrenme sihirbazına göz atabilirsiniz.

iPad tamiri, cihazın sorunuyla da alakalıdır. Örneğin iPad’iniz şarj almıyor olabilir ya da ön camı kırılmış olabilir. Cihaz hiç açılmıyor da olabilir, Wifi sorunu vb. diğer problemler için servisimizle iletişime geçebilirsiniz.

iPad Servis hakkında daha detaylı bilgiye ulaşmak isterseniz sayfamızdan yararlanabilirsiniz.

iPad Anakart Tamiri

iPad’inizin anakart tamiri için servisimizle iletişime geçtiğinizde, teknisyenin arıza tespiti için iPad’inizin içini açıp anakartına ulaşması gerekir. iPad’inizin anakartını tamiri için arıza tespiti yapıldıktan sonra fiyatlandırma yapılacaktır.

iPad Anakart Tamiri Fiyatı

Arızalı iPad’inizin anakart tamiri fiyatı cihazın arıza durumuna, yapılacak işlemlere göre farklılık göstermektedir. Bu yüzden cihazın arıza tespiti yapılmadan fiyat teklifi vermek mümkün değildir.

ipad anakart tamiri

iPad Anakart Değişimi

Servisimizde iPad anakart değişimi mümkün değildir. Bunun nedeni hizmet kalite standartlarımızdan dolayıdır. iPad anakartları sıfır, kullanılmamış, orijinal şekilde Dünya’nın hiçbir yerinde bulunamıyor. Dolayısıyla ikinci el bir anakart kullanmadığımızdan dolayı anakart değişimi yapmıyoruz.

iPad Ön Cam Değişimi (Dokunmatik Değişimi) ve Fiyatı

Kullanıcılar genellikle dokunmatik paneli kırık iPad’leri için iPad ön cam değişimi olarak tabir ederler. Ancak bu doğru değildir, kırılan ön cam ayrıca dokunmatik paneldir. Yani ön camı kırılan iPad’inizin dokunmatik paneli (ön camı) komple değişmesi gerekmektedir. iPad ön cam değişimi işlemi servisimizde yapılmaktadır. İşlem sırasında özel yapıştırıcılarda kasaya yapıştırılmış iPad ön camı kasadan ayrılıp, yeni dokunmatik panel montajı yapılır.

Apple’ın iPad fiyatlandırması için sayfaya yönlenebilirsiniz.

Bazı iPad modellerinde ön cam dokunmatik panel ile LCD ekran tümleşiktir. Yani dokunmatik cam ve LCD ekran tek bir parça halindedir ve birbirinden ayrılamaz dolayısıyla sadece ön cam değişimi mümkün değildir. Bu durumda komple LCD ekran paneli değişmelidir. Eğer iPad’inizin LCD ekranı komple değişecekse, ön cam gibi düşük maliyetler yerine daha yüksek maliyetler çıkacaktır. Fiyatlar ve detaylar için müşteri temsilcilerimizle görüşmeniz gerekmektedir.

ipad tamiri 2

iPad Ekran Değişimi Fiyatı

iPad’inizde görüntüde bozukluklar varsa, görüntü hiç yoksa ya da lekelenmeler varsa ekran değişimi gerekebilir. iPad ekran değişimi için servisimize gelen cihazın tüm testleri yapıldıktan sonra durum ve fiyat bilgisi verilecektir. iPad ekran değişimi fiyatı modellere göre farklılık göstermektedir. Bu yüzden güncel fiyatlar ve detaylar için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

iPad Tamiri İstanbul

Servisimiz İstanbul’da iPad tamiri yapmaktadır. Konumumuz İstanbul’da olduğu için iPad tamiri İstanbul’da yapılmaktadır. Servisimizle iletişime geçerek, iPad tamiri konusunda hemen yardım alabilirsiniz. İstanbul dışında iPad tamiri gereksinimizin varsa yine de yardımcı olabilir. Türkiye’nin her yerinden kargo ile iPad tamiri kabul ediyoruz.

 

Privacy Preference Center