iPad Ekran Değişimi

Apple cihazlardaki en sorunlu tamir işlemi çoğu zaman ekran değişimi olmuştur. Birçok Apple cihazın ekranını değiştirmek oldukça zor bir iş. Bunun temel nedeni ise şu: Ekran değişimi yapılırken farklı aksamlar zarar görebiliyor ve dolayısıyla da ektra sorunlar çıkabiliyor. Aynı durum ne yazık ki iPad Ekran Değişimi için de geçerli oluyor. Peki, ekranınız kırıksa ve ekranınızı tamir ettirmek istiyorsanız ne yapmalısınız?

Aslına bakarsanız yapılabilecek çok bir şey yok! Çünkü gerçekten de güvenilir bir servis bulabilirseniz sorun yaşamadan değişim yapılabilir. Biz bu konuda Bakırköy / Yeşilköy servislerimizi öneriyoruz. Servislerimiz hem oldukça hızlılar hem de sorun yaşamanıza neden olmadan tamir işlemini yapabiliyorlar.

iPad Ekran Değişimi Ne Kadar Sürer?

Öncelikle bununla ilgili net bir zaman vermek mümkün değil. Çünkü bu değişim işlemleri hangi cihazı kullandığınıza göre farklılık gösterebiliyor. Bu nedenle servis çalışanlarından bu konuyla ilgili bilgi almak daha sağlıklı olabilir. Bunun yanında ortalama bir rakam vermek gerekirse iPad Ekran Değişimi işlemi yaklaşık olarak 3 saat kadar sürüyor. Ancak cihazın durumuna göre bu süre azalıp artabilir.

Süre ortalaması genellikle 3 saat kadar olmakla birlikte cihazınızı servisten almanız biraz daha uzun sürebilir. Bu tip servisler genellikle aynı anda birçok fazla cihazı tamir ettikleri için böylesi durumlar söz konusu olabiliyor. Yani ortalama olarak 2 – 3 gün içerisinde iPad cihazınızı alabilirsiniz.

iPad Ekran Değişimi Fiyatları

Birçok kişi iPad cihazlarında ekran değişiminin fiyatları hakkında bilgi almak istiyor. Bu istek oldukça doğal ve anlaşılır. Çünkü genellikle ekran değişiminin fiyatı konusunda şehir efsaneleri var. Evet, gerçekten de diğer Apple cihaz tamir işlemlerine göre ekran değişimi yaptırmak daha maliyetli oluyor. Ancak buradaki maliyetin temel nedeni servisin el emeği değil, ekranın pahalı olmasıyla ilgili!

Bu bilgiden yola çıkarak ortalama bir fiyat vermek gerekirse 500 ila 1000 TL arasına değiştiğini söylemek doğru olacaktır. Ancak tabi ki de bu net bir rakam değil ve servisten servise değişebilir. Bu nedenle birçok servise danışmak iyi bir fikir olabilir. Tüm bunları bir kenara koyarsak ve aradığınız hizmetin kaliteli olmasını bekliyorsanız Yeşilköy / Bakırköy şubelerimize uğrayabilirsiniz.