Bakırköy Bilgisayar Servis

Bilgisayarlar bireysel ve kurumsal ihtiyaçlarda en fazla tercih edilen elektronik cihazlardır. Tüm dünya ile birlikte ülkemizde de onlarca farklı marka, yüzlerce modeli ile kullanıcıların tercihine sunulmakta, çeşitli yazılımlar ve programlarla birlikte bilgisayarlar çok geniş bir ihtiyacı karşılamaktadır. Sürekli yeni ürünlerle de sektör zenginleşerek gelişimini sürdürüyor. Saints Computer olarak Bakırköy bilgisayar servis görevi üstleniyoruz. Uzun yıllardan bu yana bütün laptop, notebook cihazlarınız için profesyonel çözümler geliştiriyoruz. HP, Acer, Lenova, Asus, Sony, Samsung gibi bütün bilgisayar markalarına ait cihazların onarımını, bakımını, tamirini gerçekleştiriyoruz. Her biri alanında eğitimli, deneyimli, tecrübeli, işini severek yapan ve sürekli kendini geliştirmeyi bir görev bilen ekiple çalışıyoruz. Profesyonel ekibimizle birlikte dünya standartlarında teknik servis deneyimi sunuyoruz.

Eğer bir Apple bilgisayarınız varsa mutlaka iMac Servis sayfamızdaki detayları inceleyin.

Bakırköy Bilgisayar Servisi Hizmetleri

Bilgisayarlarda karşılaşılan sorunlar oldukça çeşitlidir. Üstelik arızaların kaynağı da bir o kadar farklı nedenlere dayanabiliyor. Kimi zaman kullanıcı hatası kaynaklı kimi zaman yazılımsal kimi zaman da cihaz ömrüne bağlı olarak sorunlar kendini gösterebiliyor. Bu yüzden de Bakırköy bilgisayar servisi hizmetlerinde görev yapan personelin her konuda uzman olması, gerekli altyapıya da sahip bulunması gerekir. Firmamızda data yedeklemesi, veri kurtarma, adaptör tamiri, adaptör değişimi, ekran değişimi, işlemci fanı temizliği, sıvı teması temizliği, virüs temizleme gibi pek çok hizmeti yerine getiriyoruz. Sorunların tespitinde yeni nesil yazılımlar ve cihazlar kullanıyoruz. Sorunun kaynağını noktasal olarak tespit edip gerekli uygulamaları yapıyoruz.

Bakırköy’de Kaliteli ve Güvenli Bilgisayar Servisi

Bakırköy’de bilgisayar servis çözümlerinde kimi zaman sorunun çözümü için yedek parça kullanmak gerekir. Günümüzde yedek parçalar alanında bazı markalarda çok geniş bir seçenek vardır. Fakat çoğu düşük kalitede, yan ürünler oluyor. Oysa kalitesiz yedek parça kullanımı bilgisayarların kullanım ömründe, performansında zafiyetler oluşturur. Can ve mal güvenliğini dahi riske atabilir. Bizler bütün bunların farkında olarak ucuza kaçmıyoruz. Kullandığımız ürünlerin tamamının yüksek kalitede üretilmiş, dünya standartlarında yedek parçalar olmasına hassasiyet gösteriyoruz. Dolayısıyla çabucak bozulacak, bilgisayarlarınızın performansını olumsuz etkileyecek, kısa sürede çöpe atıp sizi yeni parça arayışına sokacak uygulamalardan uzak duruyoruz.

Bakırköy Bilgisayar Tamiri

Bakırköy Bilgisayar Servis Ücretleri

Bilgisayar servis Bakırköy çözümlerinde bilgisayarlarınızın markası fark etmeksizin yapılacak ilk işlem arızanın tespitidir. Arızası tespit edilen bilgisayar hakkında detaylı rapor hazırlanır ve size sunulur. Fiyat ve işlem detayları tarafınıza aktarıldığı için sizin karar vermeniz beklenir. Eğer şartları kabul ederseniz de tamir işlemlerine başlanır. Tamir, onarım işlemlerinin ne kadar süreceği ve ne kadara mal olacağı tamamen yapılacak tespitlerle ortaya çıkar. Yedek parça kullanılacaksa parçanın maliyeti, arıza çeşidi, onarım süresi gibi detaylar bilgisayar servis ücretinde etkilidir. Dolayısıyla standart bir ücretlendirme yapmak zordur. Yine de firma olarak her zaman bilgisayar tamir, onarım çözümlerimizde en uygun fiyat avantajı sunuyor, piyasa koşullarında kaliteyi uyguna mal ediyoruz.

Privacy Preference Center