iPhone Tamir İstanbul

iPhone cihazların birçoğu oldukça dayanıklıdır. Ancak bu dayanıklılık tabi ki de belirli bir süreyle kısıtlı olmaktadır. iPhone Tamir İstanbul servislerinde sıklıkla yapılmaktadır. Bu servislerin yaptığı işlere güvenmek zor olabilir çünkü telefonunuzun başına gelebilecek hiçbir konuda sorumluluk kabul etmeyeceklerdir. Örneğin ekranınızda izler kalabilir ya da kronik batarya sorunu ortaya çıkabilir. Bu durumun bir geri dönüşü olmadığı için güvenilir bir servis bulmak telefonunuz için oldukça önemlidir.

iPhone Tamir İstanbul servisleri konusunda bir arayış içerisindeyseniz Yeşilköy / Bakırköy servislerimize uğrayabilirsiniz. Burada tamir işlemleriniz garantili bir şekilde yapılacaktır. Söküp takma işlemlerini oldukça titiz bir şekilde tamamlıyoruz ve telefonunuzun kasasına, ekranına zarar vermiyoruz. Böylece telefonunuz kozmetik olarak da iyi bir durumda oluyor.

iPhone Tamir Ücretleri Ne Kadar?

iPhone Tamir İstanbul servislerine göre farklı ücretlere sahip olabiliyor. Ancak her bölge için ortalama bazı fiyatların verilebileceğini söyleyebiliriz. Örnek olarak aşağıdaki parçaların ücretlerine göz atabilirsiniz.

  • Ekran değişim işlemi için ortalama olarak 400 TL,
  • Anakart tamir işlemi için ortalama olarak 350 TL,
  • Batarya değişimi işlemi için ortalama olarak 250 TL,
  • Ön kamera için ortalama 200, arka kamera için ortalama 300 TL.

gibi ücretler alınmaktadır. Ancak tabi ki de bu ücretler cihazdan cihaza oldukça değişim göstermektedir. Örneğin iPhone 5 için tamir işlemleri oldukça ucuz olabilir. Ama söz konusu cihaz iPhone X olduğunda tamir ücretleri de doğal olarak artacaktır. Farklı faktörlerin bir arada incelendiği iPhone Pil Değişimi başlıklı makalemizi inceleyebilirsiniz. Böylece tamir ücretlerinin neden bu kadar farklı olduğunu daha rahat bir şekilde anlayabilirsiniz.

İstanbul’da Bulunan iPhone Servisleri

Türkiye’nin en kalabalık şehri olan İstanbul’da birçok iPhone servisi ve birkaç tane de Apple mağazası bulunuyor. Bu nedenle iPhone tamir işlemlerinin en sık İstanbul’da yapıldığını rahatlıkla söyleyebiliriz. Daha sık tamir işlemi yapıldığı için çok doğal bir şekilde buradaki servislerin daha güvenli bir şekilde hizmet verdiklerini belirtmekte mümkün olacaktır.

Bu konuda oldukça iyi iş çıkartan Yeşilköy / Bakırköy servislerimize de bir şans vermeyi düşünebilirsiniz. Gerçekten de oldukça dikkatli şekilde çalışıyoruz ve telefonunuzdaki tüm sorunları titizlikle, uygun bir ücret karşılığında çözüyoruz.