facebookrss rssfacebook Sosyal Medya Takip:
Tüm sorularınız ve ihtiyaçlarınız için arayın: (212)663 81 44

Teknik Servis Hizmetleri

"Teknik Servis konusunda yıllardır tereddütsüz güvendiğim insanlar, kaliteli servis hizmetleri ile güvendiğim tek firmadır Saints."
-Meltem Aslan

Teknik Servis ve Onarım Merkezi
Istanbul'un Tüm bölgeleri ve Türkiye'nin her yerine teknik servis hizmeti vermekteyiz.

Saints Computer olarak teknik servis konusunda deneyimli, profesyonel, sertifikalı ekibiyle siz değerli müşterilerine daha kaliteli hizmet sunmak için her geçen gün daha da fazla çalışmaktayız.

lg g3 servis

Servisimizde Apple, LG, Samsung, Sony için kullanılan, Ekran paneli, Dokunmatik Ön Cam panel, Ses tuşu, kulaklık, kamera gibi tüm yedek parçalar %100 orjinaldir.

Teknik servis ekibimiz iPhone, Xperia, Galaxy, G Serisi LG ve diğer tüm akıllı telefonlar dahil, iPad tabletler üzerinde uzmanlaşmıştır.


apple teknik servis

Apple Servis
Apple Teknik Servis iMac, Macbook, iPhone, iPad, iPod ve diğer apple marka cihazların teknik servis tamiri onarımı yapılmaktadır.

Samsung Galaxy Servis

Samsung Galaxy Servis
Samsung Galaxy S3, S4, S5, Note 2, Note 3 ve diğer tüm model Samsung marka cihazlarınız için uzman kadromuzla teknik servis hizmeti.

LG Teknik Servis

LG Servis
LG Nexus 4, Nexus 5, G2 ve diğer tüm modellerin teknik servis yedek parçaları tamirleri teknik servisimizde yapılmaktadır.

Sony Xperia Servis

Sony Xperia Servis
Sony Xperia Z, Xperia Z1, Xperia Z2, Xperia Z3 teknik servis tamiri onarımı anakart tamiri, ekran değişimi ön cam değişimleri yapılmaktadir..

Tablet Tamiri

Tablet Tamiri
Samsung Galaxy Tab, iPad ve diğer tüm marka tabletlerin tamiri, ekran değişimi, ön cam değişimi ve yedek parçaları servisimizde mevcuttur.

Macbook Servis

Macbook Servis
Macbook Pro, Macbook Retina ve diğer modellerin tamiri onarımı ve yedek parçaları servisimizde yapılmaktadır..

iPad Teknik Servis

iPad Servis
iPad Teknik Servis ihtiyaçlarınız üst düzey dünya servis kalitesinde tamirleri onarımlar yapılmaktadır. Ekran değişimi Ön Cam değişimi.

iPhone Servis

iPhone Teknik Servis
iPhone Servis ihtiyaçlarınız, iPhone 4, iPhone 5, iPhone 6 servis ekran değişimi, ön cam değişimi tamir işlemleri anakart tamiri yapılmaktadır.

iletisim

Teknik Servis Tamir ve Yedek Parça Merkezimiz 1990'lı yıllardan beri hizmetinizdedir.
Türkiye'nin en tecrübeli, en eski, en güvenilir teknik servisi olmaktan gurur duyuyoruz!