facebookrss rssfacebook Sosyal Medya Takip:
Tüm sorularınız ve ihtiyaçlarınız için arayın: (0212)663 81 44

Sony Xperia Z3 Ekran Değişimi

"Bu sayfa bilgi amaçlıdır. Xperia Z3 Piyasaya çıkar çıkmaz servisimizde teknik servisi yapılacaktır.."
-Saints Teknik Ekip

xperia z3 ekran değişimi

Sony Xperia Z3 Servis, Xperia Z3 Ekran Değişimi ve Dokunmatik Ön Cam Değişimi.
iStanbul'un Tüm bölgeleri ve Türkiye'nin her yerine teknik servis hizmeti vermekteyiz.

Sony Xperia Z3 ekran değişimi için Sony'nin çok uluslu bir Japon topluluğunun genel adı olduğunu unutmamalıyız. Sony markası bir çok elektronik ürüne imzasını atmış durumdadır. Bu ürünler arasında telefonlar en gözde olanları arasındadır.

Telefon piyasasında marka ayrımı gözetmeden, kullanıcısı tarafından düşme, çatlama ve bozulmalara karşı oluşan arızalara teknik destek ve tamirat için uzman personel gerekmektedir. Sony bütün çeşitlerinde olduğu gibi Sony Xperia Z3 Servis ağı ile de bakım ve onarım hizmetini vermektedir. Sony Xperia Z3 Servis, teknik ve uzmanlık gerektiren işler için, uygun cihaz, çalışma alanı ve uzman personeli ile bir bütün olarak, en kaliteli hizmeti sunmaktadır. Bir personelde bulunması gereken ( teknik bilgi, deneyim, eğitim, v.s.) tüm kategorilerde personelini seçmekte ve bunun için gereken tüm olanakları sağlamaktadır. Zamanında ve orijinal biçimde teslimat en başta gelen görevleri arasındadır.

Bu bağlamda Sony Xperia Z3 Servis, Türkiye'nin nerede ise her noktasına yayılmış hizmet ağı ile oluşacak tüm arızaları zamanında ve en uygun fiyat garantisi içinde yapmaktadır.

Türkiye'nin En Hızlı Teknik Servisi (BEKLEMEK YOK HEMEN ANINDA MÜDAHALE) :

Türkiye’nin neresinde olursanız olun, Samsung’un bayileri Galaxy S5 cihazına yüksek kalite sunmaktadır. Eğer cihazınız kullanıma bağlı olmayan sorunlardan dolayı hasar gördü ise, sorunlarınızı çözecek, muhtemelen yeni bir S5 ile değiştirecektir. Ancak garanti süresi geçen telefonlar için de üzülmenize hiç gerek yok. Firmamız yetkili Samsung bayisi olduğundan dolayı, cihazınızda meydana gelen problemler ile ilgileniyoruz. Samsung Galaxy S5 teknik servis ekibimiz alanında uzman kişilerden oluştuğundan dolayı cihazı gönül rahatlığı ile firmamıza teslim edebilirsiniz.


Sony Xperia Z3 ekran değişimi, ön cam değişimi servis hizmetlerimiz arasındadır. Fiyatı şu an belli değil ürün piyasaya sürüldüğünde olacaktır. S5 tasarımı ile de dikkat çekiyor. Samsung mühendisleri tarafından en ince ayrıntılarına kadar hesaplanarak dizayn edilen S5, bir çok renk seçimi ile kullanıcılara sunulmuştur. Böylece hangi tür renklerden hoşlanıyorsanız, telefon seçimini bu doğrultuda yapabilirsiniz. Ayrıca yerli ve yabancı kuruluşlar Galaxy S5 için her geçen gün farklı çeşitlerde kılıf üretmeye devam etmektedir. Cihazınızı şekillendirmek veya dış etkenlere karşı korumak istiyorsanız mutlaka kılıf, kapak kullanmayan özen göstermelisiniz. Yazılım ve tasarım göz önüne alınarak yapılan araştırmalar sonucunda; S4 bu alanda en önde gelen telefon modeli seçilmiştir. Android işletim sistemine sahip olduğundan dolayı, bu işletim sistemi için geliştirilmiş olan tüm uygulamalara ücretsiz sahip olabilirsiniz. Ayrıca Android’in marketi olan Google Play’de milyonlarca uygulama bulunmaktadır. Tek bir Google hesabı ile tüm bu uygulamalara ücretsiz sahip olabilirsiniz. Ayrıca yine Google alt yapısını kullanarak tüm uygulamaları tek bir hesapta barındırabilir, telefondaki kişilerinizi, maillerinizi, notlarınızı ve takvim bilgilerinizi farklı telefonda da kullanabilirsiniz.


Türkiye’nin neresinde olursanız olun, Samsung’un bayileri Galaxy S5 cihazına yüksek kalite sunmaktadır. Eğer cihazınız kullanıma bağlı olmayan sorunlardan dolayı hasar gördü ise, sorunlarınızı çözecek, muhtemelen yeni bir S5 ile değiştirecektir. Ancak garanti süresi geçen telefonlar için de üzülmenize hiç gerek yok. Firmamız yetkili Samsung bayisi olduğundan dolayı, cihazınızda meydana gelen problemler ile ilgileniyoruz. Samsung Galaxy S5 teknik servis ekibimiz alanında uzman kişilerden oluştuğundan dolayı cihazı gönül rahatlığı ile firmamıza teslim edebilirsiniz.


Samsung Galaxy S5 ön cam değişimi servis hizmetlerimiz arasındadır. Fiyatı şu an belli değil ürün piyasaya sürüldüğünde olacaktır. S5 tasarımı ile de dikkat çekiyor. Samsung mühendisleri tarafından en ince ayrıntılarına kadar hesaplanarak dizayn edilen S5, bir çok renk seçimi ile kullanıcılara sunulmuştur. Böylece hangi tür renklerden hoşlanıyorsanız, telefon seçimini bu doğrultuda yapabilirsiniz. Ayrıca yerli ve yabancı kuruluşlar Galaxy S5 için her geçen gün farklı çeşitlerde kılıf üretmeye devam etmektedir. Cihazınızı şekillendirmek veya dış etkenlere karşı korumak istiyorsanız mutlaka kılıf, kapak kullanmayan özen göstermelisiniz. Yazılım ve tasarım göz önüne alınarak yapılan araştırmalar sonucunda; S4 bu alanda en önde gelen telefon modeli seçilmiştir. Android işletim sistemine sahip olduğundan dolayı, bu işletim sistemi için geliştirilmiş olan tüm uygulamalara ücretsiz sahip olabilirsiniz. Ayrıca Android’in marketi olan Google Play’de milyonlarca uygulama bulunmaktadır. Tek bir Google hesabı ile tüm bu uygulamalara ücretsiz sahip olabilirsiniz. Ayrıca yine Google alt yapısını kullanarak tüm uygulamaları tek bir hesapta barındırabilir, telefondaki kişilerinizi, maillerinizi, notlarınızı ve takvim bilgilerinizi farklı telefonda da kullanabilirsiniz.

TÜRKİYE'DEKİ SERVİS ANLAYIŞINA YENİ BİR BAKIŞ AÇISI GETİRDİK: GÖZ ÖNÜNDE SERVİS!

sony xperia z3 servis

Teknik Servisimizde Sony Xperia Z3 servis işlemleri ve yedek parçaları bulunmaktadır. Xperia Z3 Sony'nin son teknoloji akıllı telefonudur.

Bu akıllı telefonun en büyük özelliklerinden birisi ekran ve çözünürlüktür. Günlük işlerinizi yaparken veya sosyal hesaplarınızda dolaşırken, büyük ekranlı cihazlar kolaylık sağlar. Büyük ekranlar, yüksek çözünürlük ile desteklendiği takdirde telefonu kullanmaktan zevk alınır. Sony Xperia Z3 tüm bu özelliklere sahip olan nadir telefonlardan birisidir. Mevcut ekran çözünürlüğü şuan tüm telefonların üstünde bir değere sahiptir. Xperia Z3 servisi için servisimize geldiğiniz takdirde bu telefonun, neden diğerlerinden ayrıldığını görebilirsiniz. Şirketimiz tarafından tüm telefonlar test edilmekte olup, bir çok farklı alanda birbiri ile karşılaştırılmaktadır.

Galaxy S5 Servis Videosu Ön Cam Değişimi Ekran:

Sony Xperia Z3 Servis Yedek Parça ve Onarım Merkezi

Sony Xperia Z3 servisi Istanbul, Ekran Değişimi, Anakart tamiri gibi birçok hizmetimiz profesyonel kadromuzla en kısa zamanda yapılmaktadır. %100 Müşteri memnuniyeti garantisi, memnun kalmazsanız paranız koşulsuz iade edilir.

Yapılan test sonuçları ve uzman kişilerin yorumlarına göre, Xperia yeryüzünde bulunan en iyi donanıma sahip telefondur. Zira Android’in en üst seviyede performans gösterdiği z3, günümüzde telefonun yapabileceği her şeyi kusursuz bir şekilde yerine getirmektedir. Daha güzel bir yaşam sürmek, arkadaşlarınızla konuşup mesajlaşmaktan zevk almak istiyorsanız Sony Xperia Z3 en doğru tercih olacaktır.

xperia z3 servis xperia z3 ekran değişimi

Sosyal Medya'da Bize Ulaşın

Facebook, ve diğer sosyal ağlar (Twitter, Linkedin, Vimeo, Youtube, Google+) gibi tüm sosyal medya'da bize ulaşmanız mümkün, tüm sosyal ağlarda aktivitemiz mevcuttur. Sosyal Ağlarda bize ulaşmanız kampanyalardan ve avantajlardan yararlanmanızı ve bizimle iletişime rahatça geçebilmenizi sağlar.

iphone teknik servis


iphone servis

İletişim Bilgileri
Bizimle iletişime geçin..

Adres: Yeşilköy Mah. Halkalı Cad. No1 Yeşilköy İstanbul
Telefon: (0212) 663 81 44
Teknik Servis: (0212) 663 81 44
GSM: (0506) 480 34 59 (WhatsApp)

xperia z3 ekran değişimi

Yararlı Bilgiler Klavuzu
iPhone, iPad, Galaxy hakkında yararlı bilgiler

iPhone 4: 7 Haziran 2010'da piyasaya sürülmüştür. 3gs modelinden sonra piyasaya çıkan 4, daha sonra S modeliyle bir hayli kendinden söz ettirmişti.
iPhone 5: 8MP Kamerası 3264×2448 çözünürlükte fotoğraf çekme özelliğine sahip..
iPhone 5s: Apple hayranları store un önünde şimdiden 5s için kamp kurdular. (09.09.13)
iPhone 6: Piyasaya henüz çıkmadı ancak uzmanlar 6 için radikal kararlar almayı düşünüldüğünü belirtiyorlar.
Samsung Galaxy S4: 4 Mart 2013 tarihinde piyasaya sürülmüştür
Samsung Galaxy S3: Ön kamera göz hareketlerinizi takip ederek ekranın kararmasını önler.
iPad 4: İlk iPad 27 Ocak 2010 tarihinde Amerika'da duyuruldu.

Açık Adres (Yol Tarifi)
Yeşilköy Tren İstasyonunun karşısında Yatsan Tempur mağazasının yanındayız.

Trenle Ulaşım: Yeşilköy Tren İstasyonundan çıktığınızda hemen sağ tarafta Yatsan Tempur mağazasının yanında.
Özel Araçla Ulaşım: Bakırköy tarafından gelecekler için sahil yolundan Florya istikametine devam ederken Yeşilyurt/Yeşilköy tabelasından sağa dönüyorsunuz, öncelikle Yeşilyurt çarşıdan geçiyorsunuz (ışıklar) devam ediyorsunuz, daha sonra 400mt ilerde sağda tren istasyonu görünür, hemen karşısında solda Yatsan Tempur mağazasının yanında.
Diğer Toplu Taşıma ile Ulaşım: Taksim'den Sarı-Dolmuş lar direk yeşilköy'e geliyor (25-35dk). Kadıköy'den Taksime ulaşabilir veya Deniz Otobüsüyle Bakırköy'e gelebilirsiniz. Bakırköy'den Yeşilköye gelmek için Tren yada Minibüs (15dk) kullanabilirsiniz.

Haritadaki Konumumuz
Haritayı büyütüp konumumuzu tam olarak tespit edebilirsiniz.

pazar günleri açığız iphone servis istanbul ücretsiz kargo garantili iphone servis istanbul garantili iphone servis istanbul