facebookrss rssfacebook Sosyal Medya Takip:
Tüm sorularınız ve ihtiyaçlarınız için arayın: (0212)663 81 44

Apple Macbook Laptop Servisi

"Macbook Pro cihazımı servise getirmiştim yarım saat içinde sorunumu çözüp bana teslim ettiniz. Teşekkürler... "
-Merve Ateş

Macbook Pro Retina Notebook Teknik Servis Hizmetleri
Yeşilköy Bakırköy Ataköy Florya Yeşilyurt ikitelli Halkalı Başakşehir Bahçelievler Merter Beşiktaş istanbul..

Kullanımdan kaynaklı olarak birtakım Macbook problemleri meydana gelmesi muhtemeldir. Eğer Macbook’u yere düşürdüyseniz kasanın hasar görmesinin yanı sıra cihazın içerisinde yer alan donanımların hasar görmesine de neden olabilirsiniz. Böyle durumlarda cihazın çalışmasında bir aksaklık olduğunu hissederseniz vakit kaybetmeden Macbook servis Yeşilköy şubemize gelmelisiniz. Servisimizde çalışan teknik ekip servisimiz alanında uzman kişilerden oluştuğundan dolayı meydana gelen problemlerin tamamını çözebilecek teknik bilgiye sahiptir.


Macbook Anakart Değişimi Tamiri Onarımı Teknik Servis Fiyatı:
Macbook’ların diğer tabletlere nazaran daha yüksek fiyatta satışta olduğu herkesin malumu. Buna paralel olarak iPad ürünlerindeki hasarların giderilmesi de oldukça maliyetli olabilir. Örneğin yere düşürdüğünüz veya bir yere vurduğunuz iPad’in ekranında hasar meydana geldi ise orijinali ile değiştirilmesi gerekir. Ancak ülkemizdeki bir çok servis firması orijinal parça yerine sorunu geçici olarak çözebilen orijinal olmayan ürünler tercih etmektedir. Bu da cihazın ömrünü azaltarak eski kalitesinde olmamasına neden olur. iPad servis Yeşilköy şubemizdeki teknik servis ekibimizdeki servislerde ise böyle bir durum söz konusu değildir. Firmamıza gelen iPad’lerin tamirinde kullanılan tüm ürünler orijinal Apple onaylıdır. Yani sorunlarınızı çözerken Apple kalitesine uygun bir şekilde hizmet verdiğimizi bilmelisiniz. Macbook Retina servis Yeşilköy şubemizde cihazlarınıza yapılan tüm müdahaleler garantilidir. Sorunlarınıza diğer servisler gibi geçici değil kalıcı çözümler sunduğumuzdan dolayı gönül rahatlığı ile tabletinizi firmamıza teslim edebilirsiniz.


Macbook Kasa Değişimi Fiyatı:
iPad tasarımı diğer tabletlere taş çıkartacak şekilde üretilmiştir. Zira bu eşsiz tasarımın herhangi bir kısmı zarar gördüğünde güzelliği bozulmaktadır. Eğer tabletin arka kapağında birtakım çizilme veya kırılma ile karşı karşıya kalırsanız üzülmeyin. iPad servis Yeşilköy şubemizde sorunun çözümü için orijinal arka kapak parçaları bulunmaktadır. Böylece, ilk tableti aldığınız günkü kaliteyi yakalayacağımızdan emin olabilirsiniz. Eğer tabletin görünüşüne önem veriyorsanız arka kapak tamirini yaptırabileceğiniz gibi firmamızda da bulunan çeşitli süs eşyalarını kullanabilirsiniz. Örneğin iPad kapakları son dönemde oldukça popüler olmuştur. Bir çok farklı renkte üretildiğinden dolayı her zevke uygun şekilde piyasaya sürülmüştür. Sizler de hem iPad’inizi görselleştirebilir hem de olası hasarlara karşı korumuş olursunuz.


Macbook Retina Yedek Parçaları:
Apple piyasaya sürmüş olduğu her üründe olduğu gibi kulaklıkta da belli bir kalite seviyesini aşmayı başarmış firmadır. iPhone ve Macbook ile tam uyumlu çalışan Apple kulaklıkları dışarıya vermiş olduğu ses kalitesi ile takdiri fazlasıyla hak etmektedir. Ancak kulaklık birtakım sorunlar meydana getirebilir. Örneğin çok sesli müzik dinlediğinizde kulaklık patlaması ile karşılaşabilirsiniz. Böyle durumlarda iPad’den fazla ses gelmeyecektir. Siz sorunun iPad’de olduğunu düşünseniz de aslında problem kulaklıktandır. Bu yüzden kulaklığı iPad servis Yeşilköy şubemize gelerek göstermelisiniz. Çünkü kulaklıkta bir çok problem meydana gelebilir.

Örneğin kablolar arasındaki bağ kopmuş ise sesin düzgün gelmesi beklenemez. Bu yüzden kabloların tekrar birleştirilmesi gerekmektedir. Ancak yineliyoruz ki; sorununuzu giderebilmemiz için öncelikli olarak kulaklıktaki sorunun ne olduğuna karar vermemiz gerekir. iPad servis Yeşilköy şubemizde çalışan teknik servisin bu konuda oldukça bilinçli olduğunu unutmamalısınız. Bu yüzden kulaklığın tamiri aşamasında aklınızda herhangi bir soru işareti bulunmamalıdır. iPad kulaklık değişim fiyatı olarak herhangi bir şey söylememiz mümkün değildir. Sorunun büyüklüğüne göre fiyat değişiklik gösterecektir. Ancak İstanbul üzerinde en uygun fiyat ve kalite garantisini verdiğimizi bilmelisiniz. Tamamen yetkili Apple teknik servisi olduğumuzdan dolayı tüm sorunlarınızı bilinçli hareket ederek  çözeceğimizi belirtelim. Sorununuz ne olursa olsun iPad servis Yeşilköy’e bekliyoruz.

PC Laptop, Notebook ve Apple Macbook Teknik Servis Bakım
Yeşilköy Bakırköy Ataköy Florya Yeşilyurt ikitelli Halkalı Başakşehir Bahçelievler Merter Beşiktaş istanbul..

Teknik Servisimize acil olarak getirdiğiniz PC Notebook ve Apple Macbook IMac gibi cihazlarınızın anında arıza tespitini ücretsiz yapıyoruz. Uygun fiyatlarımız sizinde bütçenize uyarsa cihazı bize bırakıyorsunuz gerekli teknik servis işlemlerini yaptıktan sonra 1-2 gün içinde ister adresinize teslim ediyoruz isterseniz tekrar Yeşilköy istanbul mağazamızdan ürününüzü teslim alabiliyorsunuz. Apple iMac Macbook Pro Macbook Air ve diğer Apple ürünlerine servisimize gelen arızalı ürünün tespiti aynı anda yapılır ve aynı gün içinde onarımı / tamiri yapılır.

Teknik Servisimize genelde HP Laptop Notebook - Sony Vaio Laptop Notebook - Compaq Laptop Notebook - Apple Macbook Pro - Apple IMac - Macbook Air - Lenovo Laptop Notebook - Toshiba Laptop Notebook - LG Laptop Notebook - Samsung Laptop Notebook - Acer Laptop Notebook - Asus Laptop Notebook - Casper Nirvana Laptop Notebook - Dell Laptop Notebook - Exper Laptop Notebook - Fujitsu Siemens Laptop Notebook - Packardbell Laptop Notebook gibi laptop notebook ve netbook cihazları sıklıkla gelmektedir. Hepsi için tamir bakım onarım hizmetimiz mevcuttur. Ayrıca yedek parça Driver vs. bulunmaktadır. Windows 7 XP gibi işletim sistemlerine ise lisanslı desteğimiz mevcuttur.

%100 Orjinal 1 Yıl Garantili Notebook Macbook Servis iPad Servis, Onarım Hizmetleri

Firmamız tarafından kullanılan tüm parçalar %100 Orjinaldir, Türk Ticaret Kanunu'nun yasal zorunluluğu dahilinde yedek parçalar 1 Yıl Garantilidir. %100 Müşteri memnuniyeti garantisi, memnun kalmazsanız paranız koşulsuz iade edilir.

Sıkça Sorulan Sorular

1. Arıza tespiti kaç günde yapılıyor?
Arıza tespit süresi müşteri çayını içene kadar yapılıp müşteriye bildirilir.

2. Arıza tespiti için ücret alınıyor mu?
Notebook teknik servisimizde kesinlikle Arıza Tespiti için ücret alınmaz.

3. Arıza tespitinden sonra tamir için onayım alınacak mı?
Evet tamir sürecinden önce yapılacak işlemler ve ücret için müşterinin onayı alınır. Onay alınmadan kesinlikle işlem yapılmaz.

4. Ne kadar ücret ödeyeceğim?
Arıza tespiti için herhangi bir ücret talep edilmez.

5. Onay sonrası tamir süresi kaç gündür?
Onaylanmış notebooklarda tamir süresi 7-15 iş günüdür.

6. Onaylanmamış Notebook nasıl teslim edilir?
Ücret yada parça değişimine bağlı olabilecek onaylamama durumunda arızalı cihazınızı istediğiniz an teknik servis formu ile geri alabilirsiniz.

7. Servise getirdiğim arızalı Notebook'u kim teslim alabilir?
Servise getirdiğiniz Notebook'u almak için kayıt sırasında size verdiğimiz Teknik Servis Formu ile birlikte gelen kişi teslim alabilir.

8. Yapılan işlem için garanti veriyormusunuz?
Evet servisimizde yapılan işlemler için 6 ay onarım garantisi verilmektedir. Parça değişimlerinde ise aldığınız ürün için 1 yıldan başlayan garantiler verilmektedir.

9. Arıza giderilemeyen Notebook'u size satabilirmiyim?
Evet ürününüzde oluşan arıza giderilemiyorsa talebiniz durumunda ürününüzü servisimizce belirlenecek ve sizinde onaylayacağınız bir ücret mukabilinde bize satabilirsiniz.

10. Nasıl ödeme yapabilirim?
Ürün tesliminde nakit, banka ve posta havalesi, mail order, veya kredi kartı şeklinde yapılabilir.

11. İnternetten başvuru yapabilirmiyim?
Evet. Arızalı Notebook'unu getiremeyen veya Istanbul dışı müşterilerimiz internetten, telefon veya mail yoluyla bize ulaşarak başvuru yapabilir. Ürün kargo ile teknik servisimize ulaştığında kontrolleri yapılıp tarafınıza bilgi verilir.

iphone teknik servis


Apple Servis

iphone servis

İletişim Bilgileri
Bizimle iletişime geçin..

Adres: Yeşilköy Mah. Halkalı Cad. No1 Yeşilköy İstanbul
Telefon: (0212) 663 81 44
Teknik Servis: (0212) 663 81 44
GSM: (0506) 480 34 59 (WhatsApp)

garantili iphone servis

Yararlı Bilgiler Klavuzu
iPhone, iPad, Galaxy hakkında yararlı bilgiler

iPhone 4: 7 Haziran 2010'da piyasaya sürülmüştür. 3gs modelinden sonra piyasaya çıkan 4, daha sonra S modeliyle bir hayli kendinden söz ettirmişti.
iPhone 5: 8MP Kamerası 3264×2448 çözünürlükte fotoğraf çekme özelliğine sahip..
iPhone 5s: Apple hayranları store un önünde şimdiden 5s için kamp kurdular. (09.09.13)
iPhone 6: Piyasaya henüz çıkmadı ancak uzmanlar 6 için radikal kararlar almayı düşünüldüğünü belirtiyorlar.
Samsung Galaxy S4: 4 Mart 2013 tarihinde piyasaya sürülmüştür
Samsung Galaxy S3: Ön kamera göz hareketlerinizi takip ederek ekranın kararmasını önler.
iPad 4: İlk iPad 27 Ocak 2010 tarihinde Amerika'da duyuruldu.

Açık Adres (Yol Tarifi)
Yeşilköy Tren İstasyonunun karşısında Yatsan Tempur mağazasının yanındayız.

Trenle Ulaşım: Yeşilköy Tren İstasyonundan çıktığınızda hemen sağ tarafta Yatsan Tempur mağazasının yanında.
Özel Araçla Ulaşım: Bakırköy tarafından gelecekler için sahil yolundan Florya istikametine devam ederken Yeşilyurt/Yeşilköy tabelasından sağa dönüyorsunuz, öncelikle Yeşilyurt çarşıdan geçiyorsunuz (ışıklar) devam ediyorsunuz, daha sonra 400mt ilerde sağda tren istasyonu görünür, hemen karşısında solda Yatsan Tempur mağazasının yanında.
Diğer Toplu Taşıma ile Ulaşım: Taksim'den Sarı-Dolmuş lar direk yeşilköy'e geliyor (25-35dk). Kadıköy'den Taksime ulaşabilir veya Deniz Otobüsüyle Bakırköy'e gelebilirsiniz. Bakırköy'den Yeşilköye gelmek için Tren yada Minibüs (15dk) kullanabilirsiniz.

Haritadaki Konumumuz
Haritayı büyütüp konumumuzu tam olarak tespit edebilirsiniz.

pazar günleri açığız iphone servis istanbul ücretsiz kargo garantili iphone servis istanbul garantili iphone servis istanbul
contact

1992'den beri sektörün öncülerindeniz.
Saints Computer olarak daima yenilikçi öncü ve trendleri takip eden bir felsefe benimsedik.