facebookrss rssfacebookBizi Takip Edin
Pazartesi-Cumartesi: 09:00-21:00 - Bizi Arayın: (0212) 663 81 44
 • servis2
 • servis2
 • servis2
 • servis2
 • servis1
 • servis2
 • servis2
  iPad Teknik Servis

  iPad Ön Cam Değişimi Teknik Servis Hizmetimiz iPad 2, iPad 3, iPad Mini, iPad 4 Retina ön cam değişimi işlemlerini aynı gün içinde yapmaktadır. %100 Orjinal 1 Yıl Garantili.

  Apple Teknik Servis

  iPad Ekran Değişimi Teknik Servis Tamiri Onarımı ve Yedek Parça Merkezi iPad Teknik Servis Hizmetleri uzman, sertifikalı kadromuzla sonuca en kısa zamanda ulaşacaktır.

  iPhone iPad Servis

  iPad Servis hizmetlerimizin arasında ekran değişimi, ön cam dokunmatik değişimi, anakart tamiri, wifi problemi, 3g, 4g çekim problemleri gibi tüm arızaların giderilmesidir.

  Macbook Servis Florya, iPhone Servis & Teknik Servis Fiyatları
  Florya Macbook Servis, Macbook Teknik Servis Tamiri Dokunmatik Ön Cam Değişimi, Ekran Değişimi.

  macbook servis floryaGünümüzde oldukça fazla sayıda Macbook kullanıcısı bulunuyor. Bu kullanıcıların pek çoğu zaman içerisinde çeşitli sorunlar ile karşı karşıya kalabiliyor ve bu cihazdan anlayan birilerine başvurma gereksinimi duyuyor. Özellikle garanti süresi biten cihazlar için çeşitli tamir servisleri bulmak oldukça önemli bir durum. Aksi takdirde sahip olunan cihazlar kullanılamaz olabilir ve çöpe atılma riski ile karşılaşırlar. Bu nedenle cihazlardan anlayan kişileri ve yetkilileri bulmak oldukça fazla önem taşımaktadır. Macbook servis florya hizmeti veren firmalar oldukça fazladır ve bunlar arasından bir tanesine Macbook’unuzu teslim edebilir ve tamir işlemini de gerçekleştirebilirsiniz. Böylelikle sorununuz çözülmüş olacaktır. Üstelik garanti servisleri gibi, sizi haftalarca beklemek zorunda da bırakmaz. Oldukça kısa bir süre içerisinde sorununuz hallolur ve cihaz size geri teslim edilir. Böylelikle siz de uzun zaman boyunca beklemediğiniz için her türlü işleminize kaldığınız yerden rahat bir şekilde devam etme fırsatını elde etmiş olursunuz.

  Macbook servis florya ekipleri cihazın yapısından oldukça iyi bir biçimde anlarlar. Özellikle donanım kısımları bu servis çalışanları açısından tümüyle bilinir. Bu oldukça önem taşıyan bir durum olmakla beraber, işlemin kısa sürede tamamlandığı gibi sağlıklı bir biçimde de gerçekleştirilmesine yardımcı olacaktır. Bu nedenle servis çalışanları bu işe başlamadan önce çeşitli eğitimlerden geçirilir. Cihazların bütün yapısı, yazılım ve donanımları bu kişilere oldukça iyi bir şekilde öğretilir. Böyle bir eğitim sonrasında da hata yapma payı en aza düşecektir. Cihazların en doğru şekilde tamir edilmesi ya da olan sıkıntılarının çözülmesi sağlanacaktır. Macbook tamiri florya böylelikle sizin için de bir kâbusa dönüşmemiş olacak ve kısa süre içerisinde halledilecektir.

  Gözünüzün önünde hemen anında müdahale! Türkiye'de bir ilk! Arızalı Apple Macbook cihazlarınızı servisimize getirdiğiniz anda hemen gözünüzün önünde sorunları çözülüp hemen size teslim edilir.

  Teknik Servis Macbook larda aynı gün içinde tamiri / onarımı gerçekleşmektedir. Yaklaşık 1-2 saat içerisinde arızalı , Macbook lerin servis hizmeti tamamlanmaktadır.

  Macbook Servis Florya, Hemen Anında Çözüm! Aynı gün teslim!

  macbook florya servisMacbook teknik servis çalışanları cihazın her türlü yapısından en ince noktasına kadar anladıkları için çıkan sorunlarınızı da oldukça kısa sürede tespit ederler. Cihaz ile ilgili yaşamış olduğunuz sorunları bu kişilere anlatmanız ile beraber sorun tespiti de en kısa sürede yapılacak ve buna göre bir işlem uygulanacaktır. Sorun düzeltildikten sonra da cihazın her kısmı en ince ayrıntısına kadar kontrol edilecek ve aynı ya da benzer sorunlar ile tekrar karşılaşmamanız sağlanacaktır. Bu hizmet ise oldukça önem taşır ve kullanıcıların tekrardan cihazla ilgili sorunlar yaşamaması açısından oldukça önemlidir. Tam kontrolü yapılmayan tamir işlemlerinden sonra çeşitli sıkıntılar meydana gelebildiği için tamirin kontrolünü yapma konusu fazlası ile önemlidir. Böylelikle başka problem kalmayacak ve Macbook servis florya sorununuza en iyi şekilde çözüm bulmuş olacaktır.

  Bazı donanımsal ya da yazılımla ilgili sıkıntıların yanı sıra ekran kırılması veya arka kapak kırılması gibi sorunlar ile de karşı karşıya kalınmaktadır. Bu durumun nedeni cihaz kullanımında yeteri kadar dikkat gösterilmemesi olur. Yere düşen ya da ağır darbelere maruz kalan Macbooklar bu tarz hasarlar ile karşılaşırlar. Bunun çözüm yolu da bir florya’da macbook servis üzerinden geçer ve cihazın buraya teslim edilmesi gerekir. Diğer türlü sorun çözülemeyeceği gibi, ev içerisinde tamir edilmeye çalışılan cihazlar kalıcı hasarlar ile karşılaşırlar. Böyle bir durum yaşamamak için yapılması gereken şey ise ekranda ya da arka kısımda kırık veya çatlak durumları olduğu zaman cihazı hemen bir servise götürmek olacaktır. Bu sorunu düzeltmek için değişim yapılması gerekir. Hasarın olduğu kısım tamamen değiştirildiği zaman herhangi bir sorun kalmayacaktır ve cihaz kullanımına da kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Ayrıca servislerin vermiş olduğu hizmet de oldukça düşük maliyetlerde olduğu için kendinize yeni bir cihaz aramanıza da gerek kalmayacaktır.

  Teknik Servis ihtiyaçlarınızın anında hemen karşılamak için var gücümüzle çalışıyoruz, uzman sertifikalı ekibimiz size en kaliteli hizmeti sunmak için burada.


  Yanlış Macbook Tamiri Masrafları Artırabilir!


  iPhone ve iPad Apple tarafından çıkarılmış olan ürünler olduğundan dolayı birbiri ile ilişkilendirilebilmektedir. iCloud adını taşıyan ve yine Apple tarafından üretilen bir yazılım sayesinde hangi cihaza uygulama yüklerseniz yükleyin otomatik olarak aynı hesap üzerinde bulunan diğer Apple ürününe de yansıyacaktır. Bu özelliği sayesinde Apple ürünleri arasında otomatik bağlantı kurulmuş olup günlük işleriniz için alacağınız notlarda vs. büyük kolaylık sağlamaktadır. iPad servis Beşiktaş şubemizde iCloud özelliğinin nasıl kullanabileceği konusunda bilgi sahibi olabilirsiniz.

  galaxy S4 servis

  Türkiye'nin Heryerinden Ücretsiz Kargo ile Gönderim!
  KARGO ÜCRETİ YOK! Türkiye'nin neresinde olursanız olun, arızalı Apple iPad Macbook cihazlarınızı ücret ödemeden kargoya verin, onarımı tamamlandıktan sonra adresinize ücretsiz şekilde kargolayalım..

  Gözünüzün Önünde Hemen Onarım! Günlerce Beklemeye SON!
  iPad Teknik Servis ihtiyaçlarınızı anında hemen gözünüzün önünde karşılıyoruz! Cihazınızı getirin hemen gözünüzün önünde tamirini yapalım..

  galaxy S4 servis

  %100 Orjinal 1 Yıl Garantili Servis Macbook Servis, Onarım, Tamir Hizmetleri

  Firmamız tarafından kullanılan tüm parçalar %100 Orjinaldir, Türk Ticaret Kanunu'nun yasal zorunluluğu dahilinde yedek parçalar 1 Yıl Garantilidir. %100 Müşteri memnuniyeti garantisi, memnun kalmazsanız paranız koşulsuz iade edilir.


  Macbook servis Florya teknik servis Macbook cihazları üzerine çalışmalarını sürdürmeye devam etmektedir. Firmamıza gelen cihazlar incelendiğinde problemlerin büyük bir çoğunluğunun kullanım hatasından kaynaklandığını tespit ettik. Yani Apple üretim hatası olarak neredeyse sıfıra yakın bir oranda üretimini sürdürmektedir. Var olan sorunlarında donanımsal olduğu göz önüne alındığında iPhone ve iPad'in iOS işletim sistemi ile sorunsuz bir şekilde uyum sağladığı görülmektedir. iOS, dünya üzerinde bulunan en stabil işletim sistemidir.

  galaxy S4 servis


  Macbook Ön Cam Değişimi, Ekran Değişimi, Pil Batarya Tamiri Değişimi Tamiri Onarımı Teknik Servisi


  Macbook servis Florya
  Teknik Servisimiz kameraların yapısını inceleyen çeşitli araştırmalar yaptığından dolayı güvenliği ve bozulan kameraların tamiri konusunda da önemli yol kat etmiştir. Piyasada yetkili Apple Servisi çok var ancak fiyatları yüksek olduğundan dolayı, bizim gibi sertifikalı servisler olası problemlere karşı uzman ekibi sayesinde en kısa sürede ve en uygun fiyata çözümler sunmaktadır. Bu çözümler kullanıcıları memnun ve tatmin edecek seviyede olup geçici değil tamamen kalıcıdır. Yani bozulan bir iPhone veya iPad kamerası firmamız tarafından tamir edildiyse problemin nüksetme olasılığı neredeyse sıfırdır. Böylece firmamız tarafından onarılan ürünleri gönül rahatlığıyla kullanmaya devam edersiniz. Macbook servis Bakırköy şubemiz problemleriniz karşısında tam donanımlı olarak sizlerden gelecek yardım taleplerini beklemektedir.


  Macbook batarya problemlerinin fiyatları soruna göre değişmektedir. Eğer yeni bir batarya takılmak zorunda kalınırsa fiyatlar artabilir. Ancak yardımcı araçlar yardımıyla batarya tamiri yapılabilecek bir durumda ise oldukça cüzi miktarlara tamiri yapılabilmesi mümkündür. Macbook Servis Florya bu konu hakkında çok daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Ayrıca batarya tamiri yapıldıktan sonra ürünü daha sağlıklı nasıl kullanabileceğiniz konusunda da bilgi sahibi olabilirsiniz. Böylece sorunun nüksetmemesini sağlayabilir, Macbook’inizi daha sağlıklı bir şekilde kullanabilirsiniz. Macbook kullanımına ne kadar dikkat ederseniz, bataryanız başta olmak üzere tüm problemlerle karşılaşmanız o derece azalacağını bilmelisiniz. Servis verdiğimiz bölgelerden olan Macbook Servis Istanbul sayfamızda geniş bilgi bulabilirsiniz. Bunun için de Apple konusunda uzman kişilerin yardımını almalı, onların önerileri doğrultusunda tablet kullanmalısınız.

  Apple Macbook Teknik Servis Avcılar Teknik Destek Yedek Parça

  Arızalı Macbook cihazlarınız için doğru adrestesiniz. Florya Servisimizde Macbook iMac ve diğer tüm Apple marka ürünlerin yedek parçaları mevcuttur. Teknik Servisimizde Macbook tamiri yapılmaktadır.

  Macbooklarınız Teknik Servisimize geldiği an HEMEN, ANINDA arıza tespiti gözünüzün önünde yapılır mümkünse aynı gün içinde tamiri yapılır ve teslim edilir. Günlerce Haftalarca beklemezsiniz!

  galaxy S4 servis

   

  iphone servis

  Bize Ulaşın
  Saints Teknik Servis

  Adres: Yeşilköy Mah. Halkalı Cad. No1 Yeşilköy İstanbul
  Telefon: (0212) 663 81 44
  Fax: (0212) 663 81 44
  Teknik Servis: (0212) 663 81 44

  ücretsiz kargo

  Açık Adres Tarifi
  Yeşilköy Tren İstasyonunun karşısında Yatsan Tempur mağazasının yanında, Mağazamız Yol Üstündedir.
  Trenle ulaşım: Yeşilköy tren istasyonu çıkışında sağ tarafta.
  Özel araçla ulaşım: Bakırköy tarafından gelecekler için sahil yolundan florya istikametine devam ederken Ataköy Galleria yı geçtikten sonra, sağda Yeşilköy tabelasını takip ettiğinizde 300mt ilerde sağda tren istasyonu görünür, hemen karşısında solda Yatsan Tempur mağazasının yanında, ana yola açık mağaza.

  pazar günleri açığız ücretsiz kargo garantili iphone servis garantili iphone servis garantili iphone servis garantili iphone servis
  contact

  Türkiye Bilişim sektörünün öncülerindeniz. Commodore 64 Zamanlarından bugüne uzun bir yolculuk.
  Yıllar boyu, yüzlerce, binlerce mutlu müşteri kitlesi. Saints Computer & Technology Türkiye'nin en güvenilir Teknik Servisidir.