facebookrss rssfacebookBizi Takip Edin
Pazartesi-Cumartesi: 09:00-21:00 - Bizi Arayın: (0212) 663 81 44
 • servis2
 • servis2
 • servis2
 • servis2
 • servis1
 • servis2
 • servis2
  iPad Teknik Servis

  iPad Ön Cam Değişimi Teknik Servis Hizmetimiz iPad 2, iPad 3, iPad Mini, iPad 4 Retina ön cam değişimi işlemlerini aynı gün içinde yapmaktadır. %100 Orjinal 1 Yıl Garantili.

  Apple Teknik Servis

  iPad Ekran Değişimi Teknik Servis Tamiri Onarımı ve Yedek Parça Merkezi iPad Teknik Servis Hizmetleri uzman, sertifikalı kadromuzla sonuca en kısa zamanda ulaşacaktır.

  iPhone iPad Servis

  iPad Servis hizmetlerimizin arasında ekran değişimi, ön cam dokunmatik değişimi, anakart tamiri, wifi problemi, 3g, 4g çekim problemleri gibi tüm arızaların giderilmesidir.

  Macbook Servis Beşiktaş, iPhone Servis & Teknik Servis & Onarım Hizmetleri & Fiyatları
  Beşiktaş Macbook Servis, Macbook Teknik Servis Tamiri Dokunmatik Ön Cam Değişimi, Ekran Değişimi.

  Macbook Servis ilk çıkan tabletlerden birisi olmasının yanı sıra sahip olduğu işletim sistemi olan iOS ile tam uyumlu olması da Macbook'i tabletler alanında ilk sıraya yerleşmesinde yardımcı olmuştur. Apple kuruluş felsefesi gereği her daim yenilikçi bir yapıya sahip olmuştur. Sürekli ürünün nasıl geliştirebileceği konusunda çalışmalarını sürdürmüş olup her çıkan Macbook serilerinde bu yeniliklere yer vermiştir. Her ne kadar Macbook serileri göz önüne alındığında tasarım olarak kayda değer bir değişim olmadığı görülse de donanımsal olarak yapılan en ince değişiklikler dahi cihazın oldukça farklı bir potansiyele sahip olmasını sağlamaktadır. Apple donanıma uygun yazılım geliştirme özelliğine sahip bir firma olduğundan dolayı üretmiş oldukları tabletlerin işletim sistemi ile tam uyumlu olmasını sağlamaktadır. Böylece akıllı tabletler piyasasında lider konumda bulunmakta olup önümüzdeki uzun yıllar boyunca bu liderliğini sürdürecek gibi görünmektedir.

  Macbook servis Beşiktaş şubemizde tabletler üzerine bu zamana kadar tasarlanmış her şeyi bulabilirsiniz. Tabletlerin güvenliği için kılıfların ne kadar önemli olduğunu günümüzde herkes bilmektedir. Kılıflar cihazların çizilmesini önlemesinin yanı sıra yere düşürüldüğünde veya herhangi bir yere vurulduğunda kalıcı hasarlar görmesini de engellemektedir. Sadece donanımsal kasa hasarları göz önünde bulundurulmamalıdır. Çünkü Macbook’ler ciddi hasar gördükleri takdirde işletim sistemi problemleri de yaşayabilmektedir. Ancak koruyucu kılıflar bu tarz problemlerin önüne geçmek için hayati değer taşımaktadır.

  Gözünüzün önünde hemen anında müdahale! Türkiye'de bir ilk! Arızalı Apple Macbook cihazlarınızı servisimize getirdiğiniz anda hemen gözünüzün önünde sorunları çözülüp hemen size teslim edilir.

  Teknik Servis Macbook larda aynı gün içinde tamiri / onarımı gerçekleşmektedir. Yaklaşık 1-2 saat içerisinde arızalı , Macbook lerin servis hizmeti tamamlanmaktadır.

  Aylarca Beklemek Yok! Hemen Anında Çözüm! Aynı gün teslim!

  iPhone'larda görülen en büyük problemlerden birisi de home tuşundaki hassasiyettir. Bu tür cihazlarda home tuşu çok önemlidir. Çünkü o olmadan telefonu veya tableti kullanmak güçleşecektir. Apple ürünlerinin tamamı o tuşa odaklı olduğundan dolayı uygulamalardan, oyunlardan çıkmak dahi home tuşu ile alakalı bir durumdur. Home tuşu genellikle çok fazla kullanımdan, basımdan kaynaklı olarak eski hassasiyetini yitirmektedir. Ancak üzülmenize hiç gerek yok. Macbook servis Başakşehir bu konuda oldukça verimli çalışmalarda bulunmuştur. Böylece home tuşunun tamiri yapılarak ilk günkü gibi müşteriye teslim edilmektedir.

  Macbook servis Beşiktaş bu tarz kılıfların bir çok çeşidi bulunmaktadır. İsterseniz tabletin kendi üzerinde durmasını sağlayan kılıfların sahibi olabilir, isterseniz de elinizde taşırken güzel görünüş açısından farklı renklere ait süs kılıflarını kullanabilirsiniz. iPad'in bu zamana kadar çıkmış olan tüm serileri aynı inç boyutundadır. Ancak 2013 yılında çıkarılmış olan Mini iPad tabuları yıkarak daha küçük bir tablet olarak piyasaya çıkarılmıştır. Bu durumda normal tabletlerdeki kılıfların Mini'ler için uygun olmaması anlamına gelmektedir. iPad servis Beşiktaş şubemizde hem normal iPad serileri hem de yeni üretilmiş olan Mini'ler için kılıflar bulunmaktadır. Oldukça uygun fiyatlardan satışa sunulan bu kılıflar her Apple kullanıcısı tarafından mutlaka kullanılmalıdır.

  Teknik Servis ihtiyaçlarınızın anında hemen karşılamak için var gücümüzle çalışıyoruz, uzman sertifikalı ekibimiz size en kaliteli hizmeti sunmak için burada.


  Yanlış Macbook Tamiri Masrafları Artırabilir!


  iPhone ve iPad Apple tarafından çıkarılmış olan ürünler olduğundan dolayı birbiri ile ilişkilendirilebilmektedir. iCloud adını taşıyan ve yine Apple tarafından üretilen bir yazılım sayesinde hangi cihaza uygulama yüklerseniz yükleyin otomatik olarak aynı hesap üzerinde bulunan diğer Apple ürününe de yansıyacaktır. Bu özelliği sayesinde Apple ürünleri arasında otomatik bağlantı kurulmuş olup günlük işleriniz için alacağınız notlarda vs. büyük kolaylık sağlamaktadır. iPad servis Beşiktaş şubemizde iCloud özelliğinin nasıl kullanabileceği konusunda bilgi sahibi olabilirsiniz.

  galaxy S4 servis

  iCloud Apple tutkunu kişiler için çok önemlidir. İşlerinizde veya günlük yaşantınızın herhangi bir anında ileride hatırlamak üzere birtakım notlar almak zorunda kalabilirsiniz. Ancak telefon veya tabletinizden herhangi biri üzerinde alacağınız not o cihazı tekrar kontrol etmediğiniz sürece unutmanıza neden olabilir. Ancak iCloud notları otomatik olarak tüm cihazlara aktardığından dolayı mutlaka hatırlamanıza fazlasıyla yardımcı olacaktır. iCloud notların yanı sıra fotoğrafları ve kişileri de saklayabilmektedir. Telefon değiştirmek zorunda kalabilirsiniz veya iPhone’u üst modele taşımak isteyebilirsiniz. Böyle durumlarda iCloud hesabınızı kullanarak yeni cihazınıza eski bilgileri ücretsiz ve hızlı bir şekilde aktarabilirsiniz.

  İster batarya problemi olsun ister kasa, ekran çizilmeleri... Her türlü konuda şirketimiz tam donanımlı bilgiye sahip olduğundan sorunlarınızı en kısa sürece çok uygun fiyatlara çözme politikasını izlemektedir. İstanbul’un hemen her semtine ve Türkiye'nin her yerine hizmet veren servisimiz iPad’lerin güvenle korunmasını sağlayacaktır.

  iPad servis Başakşehir her daim müşterilere açıktır. İster iPad ön cam değişim olsun, ister hold tuşu problemli olsun her türlü sorunda servisimizden yardım alabilirsiniz. Erken teşhis cihazınızın ömrünü kurtarabilir. Bu tabir her ne kadar tıp alanında kullanıyor olsa da tablet ve telefonlar için de geçerlidir. Eğer hold tuşunun eskisi kadar verimli çalışmadığını fark ettiyseniz bir an önce iPad servis Başak getirip gösterin. Belki de hold tuşunun hasar görmesine neden olan ufak bir sorun vardır. Ve bu sorun çözülmediği takdirde hasarın büyümesine neden olabilir. O yüzden hiçbir şekilde cihazlarınızı servise göstermekten çekinmemelisiniz.

  Türkiye'nin Heryerinden Ücretsiz Kargo ile Gönderim!
  KARGO ÜCRETİ YOK! Türkiye'nin neresinde olursanız olun, arızalı Apple iPad Macbook cihazlarınızı ücret ödemeden kargoya verin, onarımı tamamlandıktan sonra adresinize ücretsiz şekilde kargolayalım..

  Gözünüzün Önünde Hemen Onarım! Günlerce Beklemeye SON!
  iPad Teknik Servis ihtiyaçlarınızı anında hemen gözünüzün önünde karşılıyoruz! Cihazınızı getirin hemen gözünüzün önünde tamirini yapalım..

  galaxy S4 servis

  %100 Orjinal 1 Yıl Garantili Servis Macbook Servis, Onarım, Tamir Hizmetleri

  Firmamız tarafından kullanılan tüm parçalar %100 Orjinaldir, Türk Ticaret Kanunu'nun yasal zorunluluğu dahilinde yedek parçalar 1 Yıl Garantilidir. %100 Müşteri memnuniyeti garantisi, memnun kalmazsanız paranız koşulsuz iade edilir.


  Macbook servis Başakşehir teknik servis Macbook cihazları üzerine çalışmalarını sürdürmeye devam etmektedir. Firmamıza gelen cihazlar incelendiğinde problemlerin büyük bir çoğunluğunun kullanım hatasından kaynaklandığını tespit ettik. Yani Apple üretim hatası olarak neredeyse sıfıra yakın bir oranda üretimini sürdürmektedir. Var olan sorunlarında donanımsal olduğu göz önüne alındığında iPhone ve iPad'in iOS işletim sistemi ile sorunsuz bir şekilde uyum sağladığı görülmektedir. iOS, dünya üzerinde bulunan en stabil işletim sistemidir.

  Hiçbir şekilde çökme yaşatmadığı gibi mobil telefonlardaki bu uyumu tüm dünya tarafından takdir edilen mükemmel bir başarıdır. Bu zamana kadar "iOS'a virüs girdi" gibi haberler ile karşılaşmamamızın en büyük nedeni iOS'un en üst düzey güvenlik önlemleri alınarak geliştiriliyor olmasıdır. Zira App Store'da yer alan uygulamaların tamamı Apple mühendisleri tarafından kontrol edilmektedir. Böylece markete virüslü uygulamanın girmesi engellenmektedir. iOS işletim sisteminden dolayı sorunlar yaşıyorsanız Macbook servis Başakşehir şubemize gelebilirsiniz. Ancak iOS en stabil işletim sistemi olduğundan dolayı çok kısa bir süre içerisinde onarımı yapılabilir tekrar kullanıma sunulabilir. Probleminiz ne olursa olsun teknik ekibimizden yardım almayı ihmal etmeyin.

  galaxy S4 servis


  Macbook Ön Cam Değişimi, Ekran Değişimi, Pil Batarya Tamiri Değişimi Tamiri Onarımı Teknik Servisi


  iCloud kullanımı oldukça kolay bir Apple yazılımıdır. Yine de bu uygulamayı kullanmakta güçlük çekebilirsiniz. Böyle durumlarda Macbook servis Beşiktaş şubemizdeki servis ekip çalışanları fazlasıyla yardımcı olacaktır. Ücretsiz olarak iCloud hesabı oluşturmak ve bu konuda teknik ekip servis yardımı almak istiyorsanız İstanbul’un hemen her semtinde bulunan şubelerimizi ziyaret edebilirsiniz.

  Apple tarafından üretilmiş ürünlerin hepsi garanti kapsamındadır. Vaat edilen süre içerisinde ürünlerdeki herhangi bir problemde Apple yetkili servisi cihazının onarımını yapmaktadır. Apple tarafından üretilen cihazlar oldukça kaliteli yapılardan oluşmaktadır. Çoğu bölgesinde diğer telefonlara nazaran plastik yerine metal kullanıldığından dolayı çok uzun kullanım olanağı sağlamaktadır. Eğer Macbook Servis’u veya Macbook’iniz kullanımdan kaynaklanmayan bir problemden dolayı fiziksel arızaya uğrar ise Dünya’nın her yerinde geçerli olan Apple yetkili servislerinde ücretsiz tamir ettirebilirsiniz. Telefondaki sorun çözülemeyecek boyutta ise ve problemin üretimden kaynaklandığına kanaat getirilirse yeni bir cihaz verilmektedir. Bu yüzden bozulan telefon veya tabletlerinizi mutlaka Apple servislerine göstermekten kaçınmamalısınız.

  Bu konu hakkında net bir fiyat vermek doğru değildir. Çünkü Macbook bataryalarında çeşitli problemler meydana gelebilir. Bu problemlerin ne olduğu konusunda tableti incelemeden veya tabletteki sorunları dinlemeden fikir yürütmek mümkün değildir. Bu yüzden de fiyatın ne olacağı konusunda mutlaka Macbook servis Beşiktaş gelerek konu hakkında bilgi alabilirsiniz.


  Macbook servis Beşiktaş
  Teknik Servisimiz kameraların yapısını inceleyen çeşitli araştırmalar yaptığından dolayı güvenliği ve bozulan kameraların tamiri konusunda da önemli yol kat etmiştir. Piyasada yetkili Apple Servisi çok var ancak fiyatları yüksek olduğundan dolayı, bizim gibi sertifikalı servisler olası problemlere karşı uzman ekibi sayesinde en kısa sürede ve en uygun fiyata çözümler sunmaktadır. Bu çözümler kullanıcıları memnun ve tatmin edecek seviyede olup geçici değil tamamen kalıcıdır. Yani bozulan bir iPhone veya iPad kamerası firmamız tarafından tamir edildiyse problemin nüksetme olasılığı neredeyse sıfırdır. Böylece firmamız tarafından onarılan ürünleri gönül rahatlığıyla kullanmaya devam edersiniz. Macbook servis Bakırköy şubemiz problemleriniz karşısında tam donanımlı olarak sizlerden gelecek yardım taleplerini beklemektedir.


  Macbook cihazlarını tamir ettirirken teknik servise büyük önem vermelisiniz. Günümüzde bir çok Apple yetkili servisi altında hizmet veren ancak Apple ürünleri ve kullanılan malzemeler hakkında bilgisi olmayan iş yerleri bulunmaktadır. Cihazınızın sağlığı ve boşa para harcamamanız için böyle yerlerden uzak durmalısınız. Macbook servis Beşiktaş bu konuda tam olup, başta Macbook olmak üzere tüm Apple ürünleri hakkında profesyonel bilgi sahibidir. Macbook batarya problemleriniz hakkında yanlış işlemler yaptırıldığında geri dönüşümü mümkün olmayan yollara girilebileceği için bu konuda oldukça dikkatli davranarak Apple servisi seçimine dikkat etmelisiniz.


  Macbook batarya problemlerinin fiyatları soruna göre değişmektedir. Eğer yeni bir batarya takılmak zorunda kalınırsa fiyatlar artabilir. Ancak yardımcı araçlar yardımıyla batarya tamiri yapılabilecek bir durumda ise oldukça cüzi miktarlara tamiri yapılabilmesi mümkündür. Macbook Servis Beşiktaş bu konu hakkında çok daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Ayrıca batarya tamiri yapıldıktan sonra ürünü daha sağlıklı nasıl kullanabileceğiniz konusunda da bilgi sahibi olabilirsiniz. Böylece sorunun nüksetmemesini sağlayabilir, Macbook’inizi daha sağlıklı bir şekilde kullanabilirsiniz. Macbook kullanımına ne kadar dikkat ederseniz, bataryanız başta olmak üzere tüm problemlerle karşılaşmanız o derece azalacağını bilmelisiniz. Servis verdiğimiz bölgelerden olan Macbook Servis Florya sayfamızda geniş bilgi bulabilirsiniz. Bunun için de Apple konusunda uzman kişilerin yardımını almalı, onların önerileri doğrultusunda tablet kullanmalısınız.

  Apple Macbook Teknik Servis Avcılar Teknik Destek Yedek Parça

  Arızalı Macbook cihazlarınız için doğru adrestesiniz. Beşiktaş Servisimizde Macbook iMac ve diğer tüm Apple marka ürünlerin yedek parçaları mevcuttur. Teknik Servisimizde Macbook tamiri yapılmaktadır.

  Macbooklarınız Teknik Servisimize geldiği an HEMEN, ANINDA arıza tespiti gözünüzün önünde yapılır mümkünse aynı gün içinde tamiri yapılır ve teslim edilir. Günlerce Haftalarca beklemezsiniz!

  galaxy S4 servis

   

  iphone servis

  Bize Ulaşın
  Saints Teknik Servis

  Adres: Yeşilköy Mah. Halkalı Cad. No1 Yeşilköy İstanbul
  Telefon: (0212) 663 81 44
  Fax: (0212) 663 81 44
  Teknik Servis: (0212) 663 81 44

  ücretsiz kargo

  Açık Adres Tarifi
  Yeşilköy Tren İstasyonunun karşısında Yatsan Tempur mağazasının yanında, Mağazamız Yol Üstündedir.
  Trenle ulaşım: Yeşilköy tren istasyonu çıkışında sağ tarafta.
  Özel araçla ulaşım: Bakırköy tarafından gelecekler için sahil yolundan florya istikametine devam ederken Ataköy Galleria yı geçtikten sonra, sağda Yeşilköy tabelasını takip ettiğinizde 300mt ilerde sağda tren istasyonu görünür, hemen karşısında solda Yatsan Tempur mağazasının yanında, ana yola açık mağaza.

  pazar günleri açığız ücretsiz kargo garantili iphone servis garantili iphone servis garantili iphone servis garantili iphone servis
  contact

  Türkiye Bilişim sektörünün öncülerindeniz. Commodore 64 Zamanlarından bugüne uzun bir yolculuk.
  Yıllar boyu, yüzlerce, binlerce mutlu müşteri kitlesi. Saints Computer & Technology Türkiye'nin en güvenilir Teknik Servisidir.