facebookrss rssfacebook Sosyal Medya Takip:
Tüm sorularınız ve ihtiyaçlarınız için arayın: (212)663 81 44

iPhone Ekran Değişimi

"iPhone 5'imin ekranı kırılmıştı telefon açtım getirin hemen yapalım dediler pek inanmadım, götürdüm 2 saat sonra telefonum çaldı, ipad'im hazırdı."
-Cüneyt Akçetin

iPhone 4 Ekran Değişimi Tamiri / Servisi iPhone 5 Ekran Değişimi Fiyatları
Yeşilköy Bakırköy Ataköy Florya Yeşilyurt..

iPhone kullanıcıları ülkemizde oldukça fazla, kullanıcısı fazla olduğu için bu durumda bazı cihazlar bozulabilir ve kesinlikle servis ihtiyacı gerekebilir. iPhone tamirat ve servise götürülme sebepleri konusunda en çok edilen şikayetlerin başında LCD ve ekran değişimi geliyor. Birçok servis tarafından yapılan ancak her servisin mükemmel bir derecede yapamadığı iPhone 4 Ön Cam LCD Değişimi işlemi tarafımızdan kusursuzca yapılmaktadır, bu konuda oldukça iddialıyız.

Büyük bir ustalık gerektiren ekran değiştirme konusunda servisimiz bu zamana dek iPhone ve diğer marka akıllı cihazların servis işlemleri adına birçok iş almış ve bütün ekran değişim ve diğer servis işlerini başarı ile tamamlamıştır.

iPhone 4 Ekran Değişimi diğer servislere nazaran servisimizde çok daha uygun fiyata yapılmaktadır ve kullanılan LCD kesinlikle %100 orijinal üründür. Eğer iPhone 4 Ekran Değişimi işleminizi geciktirirseniz iPhone'unuzda kalıcı hasarlar meydana gelebilir, bunlar dokunmatik ekranın bozulması ekran kalibrasyonunun bozulması gibi daha birçok çeşidi olan sorunlardır.

Bu sorunlar hafife alınması gereken türden değildir ve mutlaka uzman bir servis personeli tarafından düzeltilmelidir. Bu tür sorunlara aldırış etmeden kırık ekranla birlikte iPhone 4 cihazınızı kullanır iseniz daha fazla masraflı çıkabilirsiniz, bunun için bir an önce LCD ön cam değişimi veya varsa cihazınızda ki başka sorunlar için servisimizi mutlaka ziyaret etmenizi tavsiye ederiz.

Son zamanlarda iPhone hakkındaki sorun ön camın çatlamasıdır. Her ne kadar metalik gövde içerip oldukça kaliteli malzemelerden üretilmiş olsa da iPhone düşürüldüğünde ekranı çok çabuk kırılabilmektedir. Bu yüzden de iPhone ön cam değişimi yaptırmanız gerekebilir. iPhone oldukça pahalı malzemelerden oluştuğundan dolayı iPhone ekran değişimi çok ciddi miktarlara çıkabilmektedir. Böyle durumlarda, kullanımdan kaynaklanmayan bir problemden dolayı telefonun camı çatladı ise Apple yetkili servislerine götürebilirsiniz. Böylece hiçbir ücret ödemeyerek telefonu iPhone teknik servislerinde tamir ettirmiş olursunuz. Eğer kullanımdan kaynaklı ise ücret ödemek zorundasınız.

iPhone tamiri yaptırırken çok dikkat etmeniz gerekmektedir. Bu konuda bilgili olmayan sıradan bir telefoncuya tamir ettirmeye kalktığınızda problemler ile karşılaşabilirsiniz. Çünkü cihaz hakkında yeterli teknik bilgiye sahip olmadığından dolayı, genellikle telefon için geçici çözümler üreteceklerdir. Böyle durumlarla karşılaşmak istemiyorsanız Apple yetkili servislerini tercih etmelisiniz. Böylece cihazınızı alanında uzman ellere teslim etmiş olursunuz. Her ne kadar ücreti ile telefonu Apple yetkili servisine tamir ettirecek olsanız da, ileride problemin tekrar etmeyeceğinin garantisini alabileceksiniz. Bu yüzden telefonu kime tamir ettirdiğinize büyük önem vermelisiniz.

iPhone ön cam değişimi yaparken ekranın orijinal olmasına dikkat etmelisiniz. iPhone cihazları kusursuz bir işçilik ile birbiriyle bağlantılı hazırlandığından dolayı en ufak bir hata tüm görsel güzelliği bozabilir. Bu yüzden oldukça dikkatli davranmak zorundasınız. Ülkemizde bol miktarda iPhone teknik servis yeri bulunmaktadır. Sizler de işinizi riske atmayarak alanında uzman bir tamirci seçmelisiniz. Vereceğiniz tutarları göz önünde bulundurmayın, çünkü ucuz fiyata geçici çözüm sağlarsanız, problem nüksetmesi halinde ilkinden çok daha yüksek tutarlarda tamir yaptırmak zorunda kalabilirsiniz.

 

iphone 4 ekran değişimi

 

 

iPhone 4 Ekran Değişim Hizmetlerimiz

Tüm onarımlarımız 1 yıl garantilidir. Tekrar aynı problemi veren cihazlar tekrar müdahale görür, üçüncü defada müşteri isteğine göre para iadesi koşulsuz iade edilir.

2010 yılından itibaren mobil telefonlar için geliştirilen oyunlar incelendiğinde eskiye nazaran oldukça üst seviyede olduğu görülmektedir. Özellikle akıllı telefonlara liderlik yapan iPhone, oyun yapımcılarının ilk göz ağrısı konumundadır. Zira mobil telefonlar için uygulama veya oyun yapmak isteyen yapımcılar ilk olarak iPhone ve iPad’in uygulamayı indirebildiği App Store’a başvurmaktadır. App Store bu prestiji sayesinde ilk üretildiği günden bu yana oyun yapımcıların ilk durağı özelliğini korumaktadır. Eğer sizlerde oyun oynamayı seviyorsanız Apple ürünleri satın alarak eğlenceyi doruklarda yaşayabilirsiniz.


iPhone ekranının küçük olması konusunda birtakım eleştiriler yapılmaktadır. Ekran küçük olduğu için özellikle oyunlarda yeterli verim alınamadığı söylenmektedir. Her ne kadar teoride düşünüldüğü zaman küçük ekranlı telefonların büyüklere nazaran oyunlarda daha yetersiz olacağı doğrudur ancak iOS o kadar değerli bir işletim sistemidir ki, düşük ekranlı iPhone dahi, ihtimal verilmeyen oyunları sorunsuz bir şekilde çalıştırarak oynanabilirliği en üst seviyede tutmaktadır.

Şöyle örnek verelim. Bilgisayar oyunlarının vazgeçilmezi olan ve EA SPORTS tarafından üretilen FIFA, mobil telefon yani iPhone için ilk çıktığı zaman çok büyük tepki toplamıştı. Çünkü bilgisayar ekranlarında dahi oynamasının güç olduğu bu oyunu iPhone gibi çok küçük ekrana sahip olan bir telefonda oynamanın imkansız olduğu düşünülmekteydi. Her ne kadar ilk çıkan FIFA serileri bazı eksiklere sahip olsa da 2013 yılında FIFA bu eleştirilere adeta taş çıkartan bir oyun ortaya çıkarmıştır. Zira bu başarı oyun yapımcılarından ziyade iOS’un küçük ekranlarda dahi oyunlara olan uyumunun başarısıdır. Böylece küçük ekran denilen iPhone’larda bile dönemin en güzel oyunlarının çok büyük rahatlıkla oynanabildiği görülmektedir. Eğer sizlerde başta FIFA olmak üzere NBA 2K gibi spor serilerini oynamayı seviyorsanız iPhone fazlasıyla yeterlidir.


Yine de iPhone’u bir oyun aracı olarak görmek değildir. Sonuçta iPhone’nun asıl amacı konuşma, mesajlaşma gibi bir telefonda olması gereken özellikleri yerine getirmektir. Bunun bilincinde olan Apple, akıllı tabletleri çıkartarak oyun konusunda çok büyük kolaylık sağlamıştır. iPad, ilk çıktığı günden bu yana bir çok oyun ile uyumlu olarak çalıştığından dolayı adeta Playstation, bilgisayar gibi oyun konsollarını parmakların ucuna kadar getirmiştir. iPad’lerde NBA ve FIFA oynamanın ne kadar özel bir duygu olduğunu sadece oynayanlar bilir. Eğer bu zevkten mahrum kaldıysanız hemen iPhone servis Levent gelerek bir Apple ürünü sahibi olabilir ve oyun oynamanın ne kadar güzel bir şey olduğunu Apple kalitesiyle test edebilirsiniz.


Bilindiği üzere App Store, yani iPhone ve iPad’ler için geliştirilen uygulamaların olduğu marketteki önemli oyunlar paralı olarak satılmaktadır. Bu oyunların yapımında ayların hatta senelerin harcandığı göz önüne alındığında 1 TL ile 10 TL arasında değişen bedellerini fazlasıyla hak ettiğini söylemek mümkündür. Eğer oyun yapımcılarına veya emeğe saygınız bulunuyor ise bu oyunları Jailbreak yöntemine başvurmadan parasıyla almanızı öneriyoruz. App Store’da Apple hesabı açmayı ve bu hesap üzerinden oyun / uygulama satın alma işlemlerini gerçekleştirmeyi bilmiyorsanız iPhone servis Levent sizlere hiçbir ücret almadan yardımcı olacaktır.


Her türlü sorunlarınız için iPhone Servisimize bekliyoruz. Servisimizde çalışan teknik ekip tamamen Apple onaylı bir servis olduğundan dolayı problemlerinize veya sorularınıza karşı en doğru cevapları vereceğinden hiç şüpheniz olmasın.  iPhone ve iPad her ne kadar tasarım harikası bir ürün olsa da, içerisinde hak ettiği değeri görmesini sağlayacak bazı uygulamalar veya oyunlar olmadan yeterli seviyede olmayacaktır. Bu yüzden App Store’a sık sık uğrayarak en güncel uygulamaları araştırmanızı şiddetle tavsiye ediyoruz.


iphone servis

İletişim Bilgileri
Bizimle iletişime geçin..

Adres: Yeşilköy Mah. Halkalı Cad. No1 Yeşilköy İstanbul
Telefon: (0212) 663 81 44
Teknik Servis: (0212) 663 81 44
GSM: (0506) 480 34 59 (WhatsApp)

garantili iphone servis

Yararlı Bilgiler Klavuzu
iPhone, iPad, Galaxy hakkında yararlı bilgiler

iPhone 4: 7 Haziran 2010'da piyasaya sürülmüştür. 3gs modelinden sonra piyasaya çıkan 4, daha sonra S modeliyle bir hayli kendinden söz ettirmişti.
iPhone 5: 8MP Kamerası 3264×2448 çözünürlükte fotoğraf çekme özelliğine sahip..
iPhone 5s: Apple hayranları store un önünde şimdiden 5s için kamp kurdular. (09.09.13)
iPhone 6: Piyasaya henüz çıkmadı ancak uzmanlar 6 için radikal kararlar almayı düşünüldüğünü belirtiyorlar.
Samsung Galaxy S4: 4 Mart 2013 tarihinde piyasaya sürülmüştür
Samsung Galaxy S3: Ön kamera göz hareketlerinizi takip ederek ekranın kararmasını önler.
iPad 4: İlk iPad 27 Ocak 2010 tarihinde Amerika'da duyuruldu.

Açık Adres (Yol Tarifi)
Yeşilköy Tren İstasyonunun karşısında Yatsan Tempur mağazasının yanındayız.

Trenle Ulaşım: Yeşilköy Tren İstasyonundan çıktığınızda hemen sağ tarafta Yatsan Tempur mağazasının yanında.
Özel Araçla Ulaşım: Bakırköy tarafından gelecekler için sahil yolundan Florya istikametine devam ederken Yeşilyurt/Yeşilköy tabelasından sağa dönüyorsunuz, öncelikle Yeşilyurt çarşıdan geçiyorsunuz (ışıklar) devam ediyorsunuz, daha sonra 400mt ilerde sağda tren istasyonu görünür, hemen karşısında solda Yatsan Tempur mağazasının yanında.
Diğer Toplu Taşıma ile Ulaşım: Taksim'den Sarı-Dolmuş lar direk yeşilköy'e geliyor (25-35dk). Kadıköy'den Taksime ulaşabilir veya Deniz Otobüsüyle Bakırköy'e gelebilirsiniz. Bakırköy'den Yeşilköye gelmek için Tren yada Minibüs (15dk) kullanabilirsiniz.

Haritadaki Konumumuz
Haritayı büyütüp konumumuzu tam olarak tespit edebilirsiniz.

youtube videolarımız ücretsiz kargo garantili iphone servis istanbul
contact

1992'den beri sektörün öncülerindeniz.
Saints Computer olarak daima yenilikçi öncü ve trendleri takip eden bir felsefe benimsedik.