• servis2
 • servis2
 • servis2
 • servis2
 • servis1
 • servis2
 • servis2
  iPhone Teknik Servis

  iPhone 10 X Ekran Değişimi Teknik Servis Hizmetimiz iPhone 7, iPhone 8, iPhone 9 ekran değişimi işlemlerini aynı gün içinde yapmaktadır. %100 Orjinal 1 Yıl Garantili.

  Apple Teknik Servis

  iPhone Ekran Değişimi Teknik Servis Tamiri Onarımı ve Yedek Parça Merkezi iPhone X Teknik Servis Hizmetleri uzman, sertifikalı kadromuzla sonuca en kısa zamanda ulaşacaktır.

  iPhone Servis

  iPhone Teknik Servis hizmetlerimizin arasında ekran değişimi, ön cam dokunmatik değişimi, anakart tamiri, wifi problemi, 3g, 4g çekim problemleri gibi tüm arızaların giderilmesidir.

  iPhone X Servis , iPhone 10 Teknik Servis & Onarım Hizmetleri & Fiyatları
  iPhone Servis, iPhone Teknik Servis Tamiri Dokunmatik Ön Cam Değişimi, Ekran Değişimi.

  iPhone ServisTeknolojinin gelişmesi akıllı telefonlar piyasasında sürekli yeni ürünlerin ortaya çıkmasını sağlamıştır. İlk akıllı telefon olarak üretilen iPhone, işletim sistemi ile bir adım öne çıkmayı başarmıştır. Zira iOS, rakipleri olan Android, Windows ve Blackberry mobil işletim sistemlerine nazaran oldukça gelişmiş özelliklere sahiptir. Tamamen stabil bir şekilde çalıştığından dolayı iPhone telefonunun donma ihtimali bulunmuyor. iPhone servis bu konudaki çalışmalarını sürdürüyor. iPhone hakkında sormak istedikleriniz bulunuyorsa mutlaka servisimizden herhangi birine bekliyoruz. Böylece aklınızdaki soru işaretlerini giderebilir, iPhone’un neden bu kadar kaliteli olduğunu görebilirsiniz.

  iPhone X fiyatları ülkemizde oldukça yüksektir. En azından sürekli kıyaslandığı benzeri telefonlara nazaran daha yüksek fiyatlardan satışa sunulduğunu söyleyebiliriz. Ancak bu kıyaslama sadece telefonun donanımsal özellikleri baz alınarak yapılmaktadır. Oldukça yanlıştır. Çünkü iPhone ve iPad sahip olduğu donanım özellikleri ve tasarımıyla değil; sahip olduğu işletim sistemi ile ön plana çıkmaktadır. Zira bir kez iOS kullanan kişi artık diğer işletim sistemlerini kullanamayacaktır. Oldukça stabil çalışan iOS, App Store sayesinde milyonlarca uygulamayı gönül rahatlığı ile kullanabilme şansı tanımaktadır.

  Gözünüzün önünde hemen anında müdahale! Türkiye'de bir ilk! Arızalı iPhone 10 Servis Macbook Apple cihazlarınızı servisimize getirdiğiniz anda hemen gözünüzün önünde sorunları çözülüp hemen size teslim edilir.

  Teknik Servis iPhone larda aynı gün içinde tamiri / onarımı gerçekleşmektedir. Yaklaşık 1-2 saat içerisinde arızalı , iPhone lerin servis hizmeti tamamlanmaktadır.

  Kullanım haricinde bazı iPhone ve iPad cihazlarında donanıma bağlı olarak batarya problemleri çıkabilmektedir. Batarya sorunu yaşayan cihazlar normal kullanım süresinden 2 kat daha az kullanılabilmektedir. Bu tarz cihazların problemine çözüm önerileri sunabilmemiz adına iPhone servis Halkalı servisi telefonunuzla beraber gelmeniz gerekmektedir.

  Aylarca Beklemek Yok! Hemen Anında Çözüm! Aynı gün teslim!

  iphone servisTelefonlar arasındaki bu kıyaslamayı bir de bilgisayar alanında düşünelim. Apple tarafından üretilen Mac bilgisayarlar hiç şüphesiz ki şuan dünyada kullanılabilirliği en yüksek olan cihaz olarak kabul edilmektedir. Bilgisayar platformunda bunu kabul eden kişilerin mobil telefonlar söz konusu olunca Apple’ı acımasızca eleştirmesi mantık dışı bir görüştür. Zira Mac bilgisayarlar da diğerlerine nazaran pahalıdır. Ancak kimse bu durumu konuşmamaktadır. Çünkü Apple piyasaya sürdüğü ürünlerin hepsinde donanım – yazılım uyumunu yakalamayı başarmıştır. İster Mac olsun ister iPhone, hepsinde yazılım sorunsuz bir şekilde çalışıp, kullanım anında herhangi bir hata vermemektedir. iPhone Servis Apple Destek Sayfası, bu yüzden de insanlar günlük işlerini yaparken bilgisayar platformunda Mac, mobil telefon ve tablette ise sırasıyla iPhone, iPad tercih etmektedir. Tüm bu hususlar göz önüne alındığında insanların cihazlara verdiği ücretten kaçınmadığını görmekteyiz. İhtiyaçları tamamen karşıladığından dolayı Apple ürünlerini fiyatları açısından eleştirmek teknoloji alanında yapılacak en büyük yanlışlardan birisidir.

  iPhone Ön Cam Değişimi hakkında detaylı bilgi ve detaya ulaşabilirsiniz.

  iPhone cihazların tamirinde fiyat konusunda net bir şey söylemek mümkün değildir. Çünkü ekranlarda çeşitli problemler oluşabilir. Tüm problemlerin tek bir çözümü de bulunmadığından dolayı farklı fiyatlar da oluşmaktadır.

  galaxy S4 servis

  iPhone 4G ve iPhone 4GS cihazları hakkında bir çok sorular gelmektedir. Şunu söylemeliyiz ki, bu iki cihaz ekran donanımı olarak neredeyse aynı yapıya sahiptir. Böylece ekran problemlerinizde (ekran kırılması, çatlaması) aynı tamir işlemleri yapılır. Telefonunuzun iPhone 4 veya 4s olması fiyatına hiçbir şekilde yansımayacaktır.

  Türkiye'nin Heryerinden Ücretsiz Kargo ile Gönderim!
  KARGO ÜCRETİ YOK! Türkiye'nin neresinde olursanız olun, arızalı Apple iPad Macbook cihazlarınızı ücret ödemeden kargoya verin, onarımı tamamlandıktan sonra adresinize ücretsiz şekilde kargolayalım..

  Gözünüzün Önünde Hemen Onarım! Günlerce Beklemeye SON!
  iPad Teknik Servis ihtiyaçlarınızı anında hemen gözünüzün önünde karşılıyoruz! Cihazınızı getirin hemen gözünüzün önünde tamirini yapalım..

  teknik servis

  %100 Orjinal 1 Yıl Garantili Servis iPad Servis, Onarım, Tamir Hizmetleri

  Firmamız tarafından kullanılan tüm parçalar %100 Orjinaldir, Türk Ticaret Kanunu'nun yasal zorunluluğu dahilinde yedek parçalar 1 Yıl Garantilidir. %100 Müşteri memnuniyeti garantisi, memnun kalmazsanız paranız koşulsuz iade edilir.

  iPhone servis tüm iPhone modelleri bulunmaktadır. Siyah ve beyaz olmak üzere 2 farklı renk türünde piyasaya sürülmüş olan tüm telefonları servisimiz bulabilir, test edebilirsiniz. Günlük işlerinizde sizlere yardımcı olacak olan iPhone telefonu hiç şüphesiz fiyatını sonuna kadar hak etmektedir. Eğer bir iPhone kullanmadıysanız hayatınızda çok büyük bir eksiklik olduğunu söylersek herhalde yanlış bir yargıda bulunmamış oluruz. 2013 yılının sonlarına doğru çıkması beklenen iOS 7 sayesinde iPhone 5 oldukça farklı bir görünüm kazanacaktır. 5. Nesil iPhone ile standartların dışına çıkan Apple, işletim sistemini de farklı bir şekilde tasarlayarak bu zamana kadar ki tabularını kırma peşinde olduğunu söyleyebiliriz.

  teknik servis


  iPhone Ön Cam Değişimi, iPhone Ekran Değişimi, Pil Batarya Tamiri Değişimi Tamiri Onarımı Teknik Servisi
  Bu konu hakkında net bir fiyat vermek doğru değildir. Çünkü iPhone bataryalarında çeşitli problemler meydana gelebilir. Bu problemlerin ne olduğu konusunda tableti incelemeden veya tabletteki sorunları dinlemeden fikir yürütmek mümkün değildir. Bu yüzden de fiyatın ne olacağı konusunda mutlaka iPhone Beşiktaş gelerek konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

  iPhone X servis başta iPhone modelleri olmak üzere iPad ve Mac ürünlerini de bulabilirsiniz. Zira Apple ürünlerinin hepsini birbiri ile uyumlu şekilde ürettiği için iCloud özelliği sayesinde tüm cihazlarınızı birbirine bağlayabilirsiniz. iMessage uygulaması sayesinde sanki telefondaymış gibi Mac’ten arkadaşlarınız ile mesajlaşabilirsiniz. Bunun gibi bir çok özellik Apple ürünlerinde bulunmaktadır. Bu yüzden bilgisayar, tablet veya telefon seçimi yapmadan önce mutlaka Apple ürünlerini incelemelisiniz. Hayatınızı kolaylaştırmak, zamandan tasarruf elde etmek ve ne olursa olsun yarı yolda kalmak istemiyorsanız Apple tercih etmelisiniz.

  iPhone 5 ile aynı dönemde çıkarılan telefonlar incelendiğinde donanımsal özellikleriyle iPhone 5’den daha iyi cihazlar olmasına karşın iPhone Ekran Değişimi Servis 5 kadar verim sağlayamamıştır. Bunun sebebi Apple’ın kuruluş felsefesi olarak donanıma uygun işletim sistemi yapmasından kaynaklanmaktadır. Yani iPhone üzerinde bulunan iOS, telefondaki donanım ile tam uyumlu çalıştığı için herhangi bir hata vermeyerek sorunsuz bir kullanım sağlamaktadır. iOS’un dünya üzerindeki en stabil işletim sistemi olduğunu düşünürsek iPhone modellerinin de en iyi telefon olarak gösterilmesi olağan bir durumdur.

  Tüm bunların bilincinde olup, ekonomik nedenleri de göz önünde bulundurarak teknik servis seçimine önem gösterin. iPhone İkitelli servisi tüm problemlerinize karşı en uygun fiyat garantisi sunmaktadır. Ayrıca uzman teknik servis ekibi tarafından tamir edildiğinden dolayı problemlerinize geçici değil kalıcı çözüm üretilmektedir. En yakın servisimize sizleri de bekliyoruz. Servis verdiğimiz bölgelerden olan iPhone Servis Beşiktaş sayfamıza gözatın. Bunun için de Apple konusunda uzman kişilerin yardımını almalı, onların önerileri doğrultusunda tablet kullanmalısınız.

  iPhone Servis hizmetleri için profesyonel çözümler

  Arızalı iPhone cihazlarınız için doğru adrestesiniz. Servisimizde Macbook iMac ve diğer tüm Apple marka ürünlerin yedek parçaları mevcuttur. Teknik Servisimizde iPad tamiri yapılmaktadır.

  iPhone larınız Teknik Servisimize geldiği an HEMEN, ANINDA arıza tespiti gözünüzün önünde yapılır mümkünse aynı gün içinde tamiri yapılır ve teslim edilir. Günlerce Haftalarca beklemezsiniz!

  galaxy S4 servis

   

  iphone servis

  Bize Ulaşın
  Saints Teknik Servis

  Adres: Yeşilköy Mah. Halkalı Cad. No1 Yeşilköy İstanbul
  Telefon: (0212) 663 81 44
  Fax: (0212) 663 81 44
  Teknik Servis: (0212) 663 81 44

  hızlı servis

  Açık Adres Tarifi
  Yeşilköy Tren İstasyonunun karşısında Yatsan Tempur mağazasının yanında, Mağazamız Yol Üstündedir.
  Trenle ulaşım: Yeşilköy tren istasyonu çıkışında sağ tarafta.
  Özel araçla ulaşım: Bakırköy tarafından gelecekler için sahil yolundan florya istikametine devam ederken Ataköy Galleria yı geçtikten sonra, sağda Yeşilköy tabelasını takip ettiğinizde 300mt ilerde sağda tren istasyonu görünür, hemen karşısında solda Yatsan Tempur mağazasının yanında, ana yola açık mağaza.

  iphone servis ücretsiz kargo garantili iphone servis garantili iphone servis garantili iphone servis garantili iphone servis
  iletişim

  Türkiye Bilişim sektörünün öncülerindeniz. Commodore 64 Zamanlarından bugüne uzun bir yolculuk.
  Yıllar boyu, yüzlerce, binlerce mutlu müşteri kitlesi. Saints Computer & Technology Türkiye'nin en güvenilir Teknik Servisidir.