facebookrss rssfacebookBizi Takip Edin
Pazartesi-Cumartesi: 09:00-21:00 - Bizi Arayın: (0212) 663 81 44
 • servis2
 • servis2
 • servis2
 • servis2
 • servis1
 • servis2
 • servis2
  iPhone Teknik Servis

  iPhone Ön Cam Değişimi Teknik Servis Hizmetimiz iPhone 4, iPhone 5, iPhone 6 ön cam değişimi işlemlerini aynı gün içinde yapmaktadır. %100 Orjinal 1 Yıl Garantili.

  Apple Teknik Servis

  iPhone Ekran Değişimi Teknik Servis Tamiri Onarımı ve Yedek Parça Merkezi iPhone Teknik Servis Hizmetleri uzman, sertifikalı kadromuzla sonuca en kısa zamanda ulaşacaktır.

  iPhone Servis

  iPhone Servis hizmetlerimizin arasında ekran değişimi, ön cam dokunmatik değişimi, anakart tamiri, wifi problemi, 3g, 4g çekim problemleri gibi tüm arızaların giderilmesidir.

  iPhone Servis Şişli, iPhone Servis & Teknik Servis & Onarım Hizmetleri & Fiyatları
  Şişli iPhone Servis, iPhone Teknik Servis Tamiri Dokunmatik Ön Cam Değişimi, Ekran Değişimi.

  iPhone Teknik ServisPlanlı çalışmayı alışkanlık haline getirmiş isimler, mutlaka planlarını kontrol edebileceği bir uygulamaya ihtiyaç duyarlar. Kimi zaman bu planlar ajandalar aracılığıyla takip edilse de teknolojinin gelişmesiyle mobil telefonlara kadar sıçramıştır. iPhone ve iPad üzerinde “Anımsatıcılar” adı altında bir uygulama bulunmaktadır. “Anımsatıcılar” Planlı çalışmayı seven kişilerin kullanabilmesi adına Apple tarafından geliştirilen ve iOS işletim sistemi ile birlikte yüklü gelen uygulamadır. Ancak oldukça sade bir uygulama olduğundan dolayı çok fazla detay barındırmamaktadır. Planlarınızı kategoriye ayırarak tüm Apple cihazlarında planlarınıza ulaşmak istiyorsanız “Anımsatıcılar” oldukça faydalı olacaktır.

  Uygulama geliştiricileri ise “Anımsatıcılar” uygulamasından yola çıkarak bir çok yazılım geliştirmiştir. “Any.DO”, “Wunderlist” gibi bir çok uygulama sayesinde günlük planlamanızı yapabilir, planlarınıza not düşebilirsiniz. Ayrıca “Orchestra” uygulamasında olduğu gibi bazı planlama yazılımları sizin haricinizdeki başka kişilerin de planlara ulaşabilmesini sağlamaktadır. Yani bir şirket yönetiyorsanız şirketlerin çıkarları doğrultusunda geliştirilen projelere, planlara herkesin ulaşmasını sağlayabilirsiniz. iPhone ve iPad ile tam uyumlu olan bu yazılım sayesinde şirket içerisindeki iletişimi en üst seviyeye çıkarmış olursunuz. Yukarıda bahsetmiş olduğumuz iOS yazılımları tamamen ücretsizdir. Ancak ekstra özellikler istiyorsanız (alarm, arka plan görüntü değişiklikleri gibi) uygulamaları tam sürüme yükselterek çok cazip ücretler ödemeniz gerekmektedir.

  Gözünüzün önünde hemen anında müdahale! Türkiye'de bir ilk! Arızalı iPhone Macbook Apple cihazlarınızı servisimize getirdiğiniz anda hemen gözünüzün önünde sorunları çözülüp hemen size teslim edilir.

  Teknik Servis iPhone larda aynı gün içinde tamiri / onarımı gerçekleşmektedir. Yaklaşık 1-2 saat içerisinde arızalı , iPhone lerin servis hizmeti tamamlanmaktadır.

  Kullanım haricinde bazı iPhone ve iPad cihazlarında donanıma bağlı olarak batarya problemleri çıkabilmektedir. Batarya sorunu yaşayan cihazlar normal kullanım süresinden 2 kat daha az kullanılabilmektedir. Bu tarz cihazların problemine çözüm önerileri sunabilmemiz adına iPhone servis Halkalı servisi telefonunuzla beraber gelmeniz gerekmektedir.

  Aylarca Beklemek Yok! Hemen Anında Çözüm! Aynı gün teslim!

  teknik servisApple’ın iOS’a sahip çıkması güvenlik problemlerinin de önüne geçmiştir. Bu yüzden pazardaki teknolojik ürünler incelendiğinde yazılım olarak sorunlar incelendiğinde en düşük şikayetin Apple ürünlerinde olduğu görülmektedir. Tüm bu hususlar göz önüne alındığında Apple’ın ürünlerinin yüksek fiyatlarla satışa sunuluyor olmasını anlayışla karşılamak gerekmektedir. Apple ürünleri hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız iPhone servis Maslak servisimize gelebilir, ürünler hakkındaki tüm sorularınızı sorabilirsiniz.

  iPhone Ön Cam Değişimi hakkında detaylı bilgi ve detaya ulaşabilirsiniz.

  iPhone cihazların tamirinde fiyat konusunda net bir şey söylemek mümkün değildir. Çünkü ekranlarda çeşitli problemler oluşabilir. Tüm problemlerin tek bir çözümü de bulunmadığından dolayı farklı fiyatlar da oluşmaktadır.

  galaxy S4 servis

  iPhone 4G ve iPhone 4GS cihazları hakkında bir çok sorular gelmektedir. Şunu söylemeliyiz ki, bu iki cihaz ekran donanımı olarak neredeyse aynı yapıya sahiptir. Böylece ekran problemlerinizde (ekran kırılması, çatlaması) aynı tamir işlemleri yapılır. Telefonunuzun iPhone 4 veya 4s olması fiyatına hiçbir şekilde yansımayacaktır.

  Türkiye'nin Heryerinden Ücretsiz Kargo ile Gönderim!
  KARGO ÜCRETİ YOK! Türkiye'nin neresinde olursanız olun, arızalı Apple iPad Macbook cihazlarınızı ücret ödemeden kargoya verin, onarımı tamamlandıktan sonra adresinize ücretsiz şekilde kargolayalım..

  Gözünüzün Önünde Hemen Onarım! Günlerce Beklemeye SON!
  iPad Teknik Servis ihtiyaçlarınızı anında hemen gözünüzün önünde karşılıyoruz! Cihazınızı getirin hemen gözünüzün önünde tamirini yapalım..

  teknik servis

  %100 Orjinal 1 Yıl Garantili Servis iPad Servis, Onarım, Tamir Hizmetleri

  Firmamız tarafından kullanılan tüm parçalar %100 Orjinaldir, Türk Ticaret Kanunu'nun yasal zorunluluğu dahilinde yedek parçalar 1 Yıl Garantilidir. %100 Müşteri memnuniyeti garantisi, memnun kalmazsanız paranız koşulsuz iade edilir.

  iPhone servis Şişli servisimizdeki çalışan servis elemanları iOS işletim sisteminin tüm versiyonları hakkında bilgi sahibidir. Bazen iOS güncel sürümden eski sürümlere geçmek isteyebilirsiniz. Böyle durumlarda şirketimizin en önemli servislerinden olan iPhone servis Maslak’taki servis ekibimiz ile görüşebilir, gerekli çözüm önerilerini dinleyebilirsiniz.

  teknik servis


  iPhone Ön Cam Değişimi, iPhone Ekran Değişimi, Pil Batarya Tamiri Değişimi Tamiri Onarımı Teknik Servisi
  Bu konu hakkında net bir fiyat vermek doğru değildir. Çünkü iPhone bataryalarında çeşitli problemler meydana gelebilir. Bu problemlerin ne olduğu konusunda tableti incelemeden veya tabletteki sorunları dinlemeden fikir yürütmek mümkün değildir. Bu yüzden de fiyatın ne olacağı konusunda mutlaka iPhone servis Şişli gelerek konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

  Apple, App Store’a verdiği önemle büyük bir takdiri hak etmektedir. Zira App Store’da işe yaramayan, sadece ticari amaçlı markete sunulmuş uygulamaların sayısı oldukça azdır. Çünkü App Store sadece sınırlı sayıda uygulamayı marketin içerisine almaktadır. Bunun sebebi “Spam” olarak adlandırabileceğimiz “gereksiz” uygulamaların önüne geçmektir. Tamamen kullanıcılarının Apple kalitesinden yararlanması adına geliştirilen bu “duvar sistemi” sayesinde App Store her geçen gün kaliteli uygulamalar ile değerini artırmaya devam etmektedir. App Store’dan uygulama indirdiğiniz takdirde ister iPhone ister iPad hangi cihazı kullanırsanız kullanın, virüs girmeyeceğinin garantisini verebiliriz. Kişisel bilgilerinizin Apple’ın aşılamayan güvenlik duvarı sayesinde güvence altında olduğunu unutmayın.

  Appe iPhone 5 ile birlikte 2 yıl boyunca iPhone’larda izlediği çizgiyi aşmış ve ekran boyunda değişikliğe gitmiştir. Bu da olası problemler de iPhone 4 ve 4s çözümlerinin 5’de işe yaramamasına neden olmuştur. iPhone servis Maslak servisimizde tüm iPhone serilerinin ekran kırılma, çatlama veya çizilme gibi problemlerine karşı yedek malzeme olduğunu bilmelisiniz. Hangi sorunla karşılaşırsanız karşılaşın, şirketimiz kalıcı çözüm önerileri sunarak Apple kullanma ayrıcalığının ne kadar önemli olduğunu bir kez daha sizlere gösterecektir.

  Tüm bunların bilincinde olup, ekonomik nedenleri de göz önünde bulundurarak teknik servis seçimine önem gösterin. iPhone servis İkitelli servisi tüm problemlerinize karşı en uygun fiyat garantisi sunmaktadır. Ayrıca uzman teknik servis ekibi tarafından tamir edildiğinden dolayı problemlerinize geçici değil kalıcı çözüm üretilmektedir. En yakın servisimize sizleri de bekliyoruz. Servis verdiğimiz bölgelerden olan iPhone Servis Istanbul sayfamıza gözatın. Bunun için de Apple konusunda uzman kişilerin yardımını almalı, onların önerileri doğrultusunda tablet kullanmalısınız.

  Apple Şişli iPhone Teknik Servis Teknik Destek Yedek Parça

  Arızalı iPhone cihazlarınız için doğru adrestesiniz. Şişli Servisimizde Macbook iMac ve diğer tüm Apple marka ürünlerin yedek parçaları mevcuttur. Teknik Servisimizde iPad tamiri yapılmaktadır.

  iPhone larınız Teknik Servisimize geldiği an HEMEN, ANINDA arıza tespiti gözünüzün önünde yapılır mümkünse aynı gün içinde tamiri yapılır ve teslim edilir. Günlerce Haftalarca beklemezsiniz!

  galaxy S4 servis

   

  iphone servis

  Bize Ulaşın
  Saints Teknik Servis

  Adres: Yeşilköy Mah. Halkalı Cad. No1 Yeşilköy İstanbul
  Telefon: (0212) 663 81 44
  Fax: (0212) 663 81 44
  Teknik Servis: (0212) 663 81 44

  hızlı servis

  Açık Adres Tarifi
  Yeşilköy Tren İstasyonunun karşısında Yatsan Tempur mağazasının yanında, Mağazamız Yol Üstündedir.
  Trenle ulaşım: Yeşilköy tren istasyonu çıkışında sağ tarafta.
  Özel araçla ulaşım: Bakırköy tarafından gelecekler için sahil yolundan florya istikametine devam ederken Ataköy Galleria yı geçtikten sonra, sağda Yeşilköy tabelasını takip ettiğinizde 300mt ilerde sağda tren istasyonu görünür, hemen karşısında solda Yatsan Tempur mağazasının yanında, ana yola açık mağaza.

  pazar günleri açığız ücretsiz kargo garantili iphone servis garantili iphone servis garantili iphone servis garantili iphone servis
  iletişim

  Türkiye Bilişim sektörünün öncülerindeniz. Commodore 64 Zamanlarından bugüne uzun bir yolculuk.
  Yıllar boyu, yüzlerce, binlerce mutlu müşteri kitlesi. Saints Computer & Technology Türkiye'nin en güvenilir Teknik Servisidir.