facebookrss rssfacebookBizi Takip Edin
Pazartesi-Cumartesi: 09:00-21:00 - Bizi Arayın: (0212) 663 81 44
 • servis2
 • servis2
 • servis2
 • servis2
 • servis1
 • servis2
 • servis2
  iPhone Teknik Servis

  iPhone Ön Cam Değişimi Teknik Servis Hizmetimiz iPhone 4, iPhone 5, iPhone 6 ön cam değişimi işlemlerini aynı gün içinde yapmaktadır. %100 Orjinal 1 Yıl Garantili.

  Apple Teknik Servis

  iPhone Ekran Değişimi Teknik Servis Tamiri Onarımı ve Yedek Parça Merkezi iPhone Teknik Servis Hizmetleri uzman, sertifikalı kadromuzla sonuca en kısa zamanda ulaşacaktır.

  iPhone Servis

  iPhone Servis hizmetlerimizin arasında ekran değişimi, ön cam dokunmatik değişimi, anakart tamiri, wifi problemi, 3g, 4g çekim problemleri gibi tüm arızaların giderilmesidir.

  iPhone Servis Kadıköy, iPhone Servis & Teknik Servis Fiyatları
  Kadıköy iPhone Servis, iPhone Teknik Servis Tamiri Dokunmatik Ön Cam Değişimi, Ekran Değişimi.

  kadıköy iphone servisApple, iPhone 5’i 2013 yılında piyasaya sürerek bu zamana kadar ki ürettiği telefonlar arasında en farklı olanı yaratmayı başarmıştır. Bilindiği üzere iPhone 5 telefonu diğer 4 ve 4s serilerine nazaran boyu daha uzundur. iPhone Servis Kadıköy normal iPhone ekranında maksimum 4 tane uygulama alt alta gelebilirken iPhone 5’ten itibaren bu sayı 5’e yükselmiştir.

  iPhone 5’in görüntüsünün diğer telefonlarla farklı olması bir takım sorunların oluşmasına yol açmıştır. Zira farklı boyuttaki ekran içerdiği için 4 ve 4s ekranlarının tamir aşamasında kullanılmasını engellemiştir. iPhone 5 cihazına sahipseniz iPhone servis iPhone Servis Kadıköy servisimize geldiğinizde tamamen orijinal ve iPhone 5 için üretilmiş olan ekranlarla karşılaşacaksınız.

  Gözünüzün önünde hemen anında müdahale! Türkiye'de bir ilk! Arızalı iPhone Macbook Apple cihazlarınızı servisimize getirdiğiniz anda hemen gözünüzün önünde sorunları çözülüp hemen size teslim edilir.

  Teknik Servis iPhone larda aynı gün içinde tamiri / onarımı gerçekleşmektedir. Yaklaşık 1-2 saat içerisinde arızalı , iPhone lerin servis hizmeti tamamlanmaktadır.

  Kullanım haricinde bazı iPhone ve iPad cihazlarında donanıma bağlı olarak batarya problemleri çıkabilmektedir. iPhone Servis Kadıköy, batarya sorunu yaşayan cihazlar normal kullanım süresinden 2 kat daha az kullanılabilmektedir. Bu tarz cihazların problemine çözüm önerileri sunabilmemiz adına iPhone servis Halkalı servisi telefonunuzla beraber gelmeniz gerekmektedir.

  Aylarca Beklemek Yok! Hemen Anında Çözüm! Aynı gün teslim!

  iphone servis kadıköyApple, iPhone telefonunu ilk ürettiği günden bu yana kullanıcıları en fazla huzursuz eden sorunların başında home tuşu hassasiyet problemi gelmektedir. Bilindiği üzere iPhone’ların belli bir kullanım ömürleri bulunur. Eğer home tuşunu çok sık kullanıyorsanız cihazın ömrünü azaltırsınız. Bu yüzden de eski hassasiyetliğini kaybeder. Apple bu konuda çalışmalarını sürdürerek her yeni modelde daha sağlam olduğu iddia edilen home tuşu sistemini geliştirmektedir. iPhone 5 modeli piyasaya sürüldüğü andan itibaren iPhone servis Kadıköy servisimize gelen home tuşu hassasiyet probleminde ciddi azalmalar görülmektedir. Yine de iPhone 5 cihazınızın home tuşunda birtakım sorunlar olduğunu düşünüyorsanız iPhone servis Kadıköy servisimiz bu konuda sizlere yardımcı olacaktır. Unutmayın ki home tuşu hassasiyet problemi genellikle kullanım bazlı bir sorun olmasına karşın bazen Apple tarafından yapılan üretim hatası da olabilmektedir.

  iPhone Ön Cam Değişimi hakkında detaylı bilgi ve detaya ulaşabilirsiniz.

  iPhone cihazların tamirinde fiyat konusunda net bir şey söylemek mümkün değildir. Çünkü ekranlarda çeşitli problemler oluşabilir. Tüm problemlerin tek bir çözümü de bulunmadığından dolayı farklı fiyatlar da oluşmaktadır.

  galaxy S4 servis

  iPhone 4G ve iPhone 4GS cihazları hakkında bir çok sorular gelmektedir. Şunu söylemeliyiz ki, bu iki cihaz ekran donanımı olarak neredeyse aynı yapıya sahiptir. Böylece ekran problemlerinizde (ekran kırılması, çatlaması) aynı tamir işlemleri yapılır. Telefonunuzun iPhone 4 veya 4s olması fiyatına hiçbir şekilde yansımayacaktır.

  Türkiye'nin Heryerinden Ücretsiz Kargo ile Gönderim!
  KARGO ÜCRETİ YOK! Türkiye'nin neresinde olursanız olun, arızalı Apple iPad Macbook cihazlarınızı ücret ödemeden kargoya verin, onarımı tamamlandıktan sonra adresinize ücretsiz şekilde kargolayalım..

  Gözünüzün Önünde Hemen Onarım! Günlerce Beklemeye SON!
  iPad Teknik Servis ihtiyaçlarınızı anında hemen gözünüzün önünde karşılıyoruz! Cihazınızı getirin hemen gözünüzün önünde tamirini yapalım..

  teknik servis

  %100 Orjinal 1 Yıl Garantili Servis iPad Servis, Onarım, Tamir Hizmetleri

  Firmamız tarafından kullanılan tüm parçalar %100 Orjinaldir, Türk Ticaret Kanunu'nun yasal zorunluluğu dahilinde yedek parçalar 1 Yıl Garantilidir. %100 Müşteri memnuniyeti garantisi, memnun kalmazsanız paranız koşulsuz iade edilir.

  iPhone servis İkitelli iOS işletim sisteminin güvenliği hakkındaki testlerimiz devam etmektedir. Zira 2013 yılına kadar iOS’u tehdit edecek herhangi bir yazılım gün yüzüne çıkmamıştır. Apple’ın kuruluş prensibi olarak kullanıcıların güvenliğini tehdit edecek uygulamaları App Store’da barındırmamaktadır. Bu özelliği sayesinde tüm zararlı uygulamalar Apple güvenlik duvarı tarafından geri dönderilmektedir.

  teknik servis


  iPhone Kadıköy'deki servisimiz Ön Cam Değişimi, iPhone Ekran Değişimi, Pil Batarya Tamiri Değişimi Tamiri Onarımı Teknik Servisi
  Bu konu hakkında net bir fiyat vermek doğru değildir. Çünkü iPhone bataryalarında çeşitli problemler meydana gelebilir. Bu problemlerin ne olduğu konusunda tableti incelemeden veya tabletteki sorunları dinlemeden fikir yürütmek mümkün değildir. Bu yüzden de fiyatın ne olacağı konusunda mutlaka iPhone servis Beşiktaş gelerek konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

  iPhone telefonlarında kullanılan Wi-fi teknolojileri her modelde farklılık göstermektedir. Örneğin iPhone 4 ve iPhone 4S cihazlarında kullanılan Wi-Fi teknolojisi benzer olmasına karşın iPhone 3GS ve 4 arasında gözle görülür bir fark bulunmaktadır. Aynı durum iPhone 5 için de geçerlidir. iPhone 5, tüm modeller arasında en gelişmiş Wi-Fi teknolojisine sahip bir telefondur. Buna rağmen Wi-Fi veya şebeke problemleri ile karşı karşıya kalabilir. Telefonlar teknolojik ürünler olduğu için birtakım sorunlar meydana getirmesi normal karşılanmalıdır. iPhone servis Kadıköy servisimiz bu problemlerin tespitini yapabilmek adına sürekli araştırmalara devam etmektedir. Eğer sizler de cihazınızın Wi-Fi ve şebekesinde bazı hatalar olduğunu düşünüyorsanız inceleyebilmemiz için telefonu firmamıza getirmenizi tavsiye ediyoruz.

  iPhone 5 ile aynı dönemde çıkarılan telefonlar incelendiğinde donanımsal özellikleriyle iPhone 5’den daha iyi cihazlar olmasına karşın iPhone 5 kadar verim sağlayamamıştır. Bunun sebebi Apple’ın kuruluş felsefesi olarak donanıma uygun işletim sistemi yapmasından kaynaklanmaktadır. Yani iPhone üzerinde bulunan iOS, telefondaki donanım ile tam uyumlu çalıştığı için herhangi bir hata vermeyerek sorunsuz bir kullanım sağlamaktadır. iOS’un dünya üzerindeki en stabil işletim sistemi olduğunu düşünürsek iPhone modellerinin de en iyi telefon olarak gösterilmesi olağan bir durumdur.

  Tüm bunların bilincinde olup, ekonomik nedenleri de göz önünde bulundurarak teknik servis seçimine önem gösterin. iPhone servis İkitelli servisi tüm problemlerinize karşı en uygun fiyat garantisi sunmaktadır. Ayrıca uzman teknik servis ekibi tarafından tamir edildiğinden dolayı problemlerinize geçici değil kalıcı çözüm üretilmektedir. En yakın servisimize sizleri de bekliyoruz. Servis verdiğimiz bölgelerden olan iPhone Servis Küçükçekmece sayfamıza gözatın. Bunun için de Apple konusunda uzman kişilerin yardımını almalı, onların önerileri doğrultusunda tablet kullanmalısınız.

  Apple Kadıköy iPhone Teknik Servis Teknik Destek Yedek Parça

  Arızalı iPhone cihazlarınız için doğru adrestesiniz. Kadıköy Servisimizde Macbook iMac ve diğer tüm Apple marka ürünlerin yedek parçaları mevcuttur. Teknik Servisimizde iPad tamiri yapılmaktadır.

  iPhone larınız Teknik Servisimize geldiği an HEMEN, ANINDA arıza tespiti gözünüzün önünde yapılır mümkünse aynı gün içinde tamiri yapılır ve teslim edilir. Günlerce Haftalarca beklemezsiniz!

  galaxy S4 servis

   

  iphone servis

  Bize Ulaşın
  Saints Teknik Servis

  Adres: Yeşilköy Mah. Halkalı Cad. No1 Yeşilköy İstanbul
  Telefon: (0212) 663 81 44
  Fax: (0212) 663 81 44
  Teknik Servis: (0212) 663 81 44

  hızlı servis

  Açık Adres Tarifi
  Yeşilköy Tren İstasyonunun karşısında Yatsan Tempur mağazasının yanında, Mağazamız Yol Üstündedir.
  Trenle ulaşım: Yeşilköy tren istasyonu çıkışında sağ tarafta.
  Özel araçla ulaşım: Bakırköy tarafından gelecekler için sahil yolundan florya istikametine devam ederken Ataköy Galleria yı geçtikten sonra, sağda Yeşilköy tabelasını takip ettiğinizde 300mt ilerde sağda tren istasyonu görünür, hemen karşısında solda Yatsan Tempur mağazasının yanında, ana yola açık mağaza.

  pazar günleri açığız ücretsiz kargo garantili iphone servis garantili iphone servis garantili iphone servis garantili iphone servis
  iletişim

  Türkiye Bilişim sektörünün öncülerindeniz. Commodore 64 Zamanlarından bugüne uzun bir yolculuk.
  Yıllar boyu, yüzlerce, binlerce mutlu müşteri kitlesi. Saints Computer & Technology Türkiye'nin en güvenilir Teknik Servisidir.