facebookrss rssfacebookBizi Takip Edin
Pazartesi-Cumartesi: 09:00-21:00 - Bizi Arayın: (0212) 663 81 44
 • servis2
 • servis2
 • servis2
 • servis2
 • servis1
 • servis2
 • servis2
  iPhone Teknik Servis

  iPhone Ön Cam Değişimi Teknik Servis Hizmetimiz iPhone 4, iPhone 5, iPhone 6 ön cam değişimi işlemlerini aynı gün içinde yapmaktadır. %100 Orjinal 1 Yıl Garantili.

  Apple Teknik Servis

  iPhone Ekran Değişimi Teknik Servis Tamiri Onarımı ve Yedek Parça Merkezi iPhone Teknik Servis Hizmetleri uzman, sertifikalı kadromuzla sonuca en kısa zamanda ulaşacaktır.

  iPhone Servis

  iPhone Servis hizmetlerimizin arasında ekran değişimi, ön cam dokunmatik değişimi, anakart tamiri, wifi problemi, 3g, 4g çekim problemleri gibi tüm arızaların giderilmesidir.

  iPhone Servis Halkalı, iPhone Servis & Teknik Servis & Onarım Hizmetleri & Fiyatları
  Halkalı iPhone Servis, iPhone Teknik Servis Tamiri Dokunmatik Ön Cam Değişimi, Ekran Değişimi.

  iPhone Teknik ServisiPhone Servis, Apple bu zamana kadar çıkarmış olduğu ürünler ve verdiği hizmetler ile kullanıcılarının dışa olan bağımlılığını en aza indirgemeye çalışmıştır. Şöyle ki iPhone veya iPad sahibi olan kişiler Apple tarafından yapılan sistem yenilemelerinden otomatik olarak faydalanabildikleri için cihazlarından otomatik olarak güncelleştirmeyi yapabilmektedir. Aynı şekilde bu telefon ve tabletlerin yararlanabileceği App Store'a gereken değeri vererek markette sadece cihazların güvenliğini tehlikeye atmayacak uygulamalara yer vermiştir. App Store'da uygulama yayınlayabilmeniz için öncelikli olarak Apple'ın güvenlik testinden geçmeniz gerekmektedir. Böylece Apple kullanıcılarının güvenliği en üst seviyede sağlanmaktadır.

  iPhone cihazların tamirinde fiyat konusunda net bir şey söylemek mümkün değildir. Çünkü ekranlarda çeşitli problemler oluşabilir. Tüm problemlerin tek bir çözümü de bulunmadığından dolayı farklı fiyatlar da oluşmaktadır.

  Gözünüzün önünde hemen anında müdahale! Türkiye'de bir ilk! Arızalı iPhone Macbook Apple cihazlarınızı servisimize getirdiğiniz anda hemen gözünüzün önünde sorunları çözülüp hemen size teslim edilir.

  Teknik Servis iPhone larda aynı gün içinde tamiri / onarımı gerçekleşmektedir. Yaklaşık 1-2 saat içerisinde arızalı , iPhone lerin servis hizmeti tamamlanmaktadır.

  Dünyanın en ünlü oyun ve uygulama yapımcıları App Store'a çok büyük önem vermektedir. Çünkü iPhone ve iPad cihazları akıllı telefonların temelini oluşturmuştur. Androd'in 2012 yılından itibaren iOS seviyesine yaklaşmasına rağmen, Apple'ın bu alanda ilk olması uygulamalarında ilk olarak iOS işletim sistemine uygun olarak çıkarılmasını sağlamıştır. Günlük hayatta çok sık kullanılan sosyal eğlence uygulamalarının tamamı iOS işletim sisteminde olup kullanıcıların güvenliğini tehdit eden herhangi bir unsur teşkil etmemektedir.

  Aylarca Beklemek Yok! Hemen Anında Çözüm! Aynı gün teslim!

  teknik servisiPhone servis Halkalı bu uygulamalar hakkında bir çok bilgiye sahip olabilirsiniz. App Store’dan uygulama yükleyebilmek için Apple kimliğinizin olması gerektiğini unutmamalısınız. Apple kimliği açmakta güçlük çekiyorsanız servisimizde bu konu hakkında ücretsiz yardım alabilirsiniz. Apple hesabı ücretsiz açılabilmektedir. Ancak App Store’daki uygulamaları indirebilmeniz adına bazı kredi kartı bilgileri isteyebilir. Bu kredi kartı bilgisini girmeniz, ileride bazı problemler çekmenize neden olabilir. Eğer kredi kartı numaranızı yazarsanız ve App Store’dan yanlışlıkla paralı bir uygulama indirirseniz çok ciddi masraflar ödemek zorunda kalabilirsiniz. Bu yüzden mutlaka Apple üyeliğinizde kredi kartı numaranızı kullanmayınız. Eğer uygulama satın alacaksanız da mutlak suretle sanal kredi kartı kullanmaya gayret gösteriniz.

  iPhone Ön Cam Değişimi hakkında detaylı bilgi ve detaya ulaşabilirsiniz.

  iPhone cihazların tamirinde fiyat konusunda net bir şey söylemek mümkün değildir. Çünkü ekranlarda çeşitli problemler oluşabilir. Tüm problemlerin tek bir çözümü de bulunmadığından dolayı farklı fiyatlar da oluşmaktadır.

  galaxy S4 servis

  iPhone 4G ve iPhone 4GS cihazları hakkında bir çok sorular gelmektedir. Şunu söylemeliyiz ki, bu iki cihaz ekran donanımı olarak neredeyse aynı yapıya sahiptir. Böylece ekran problemlerinizde (ekran kırılması, çatlaması) aynı tamir işlemleri yapılır. Telefonunuzun iPhone 4 veya 4s olması fiyatına hiçbir şekilde yansımayacaktır.

  Türkiye'nin Heryerinden Ücretsiz Kargo ile Gönderim!
  KARGO ÜCRETİ YOK! Türkiye'nin neresinde olursanız olun, arızalı Apple iPad Macbook cihazlarınızı ücret ödemeden kargoya verin, onarımı tamamlandıktan sonra adresinize ücretsiz şekilde kargolayalım..

  Gözünüzün Önünde Hemen Onarım! Günlerce Beklemeye SON!
  iPad Teknik Servis ihtiyaçlarınızı anında hemen gözünüzün önünde karşılıyoruz! Cihazınızı getirin hemen gözünüzün önünde tamirini yapalım..

  teknik servis

  %100 Orjinal 1 Yıl Garantili Servis iPad Servis, Onarım, Tamir Hizmetleri

  Firmamız tarafından kullanılan tüm parçalar %100 Orjinaldir, Türk Ticaret Kanunu'nun yasal zorunluluğu dahilinde yedek parçalar 1 Yıl Garantilidir. %100 Müşteri memnuniyeti garantisi, memnun kalmazsanız paranız koşulsuz iade edilir.

  iPhone veya iPad cihazlarınızdaki problemlerden korkmanıza hiç gerek yok. Çünkü Apple yetkili servis bayileri oluşturduğu için bu cihazlar üzerinde en ince ayrıntılara kadar bilgi sahibi olan elamanları yetiştirmiştir. iPhone servis Halkalı de bu konuda oldukça bilinçli kişilerden oluşan bir ekibe sahiptir. Cihazlarınızda oluşan tüm problemleri servis elemanlarımıza gösterebilirsiniz.

  teknik servis


  iPhone Ön Cam Değişimi, iPhone Ekran Değişimi, Pil Batarya Tamiri Değişimi Tamiri Onarımı Teknik Servisi
  Bu konu hakkında net bir fiyat vermek doğru değildir. Çünkü iPhone bataryalarında çeşitli problemler meydana gelebilir. Bu problemlerin ne olduğu konusunda tableti incelemeden veya tabletteki sorunları dinlemeden fikir yürütmek mümkün değildir. Bu yüzden de fiyatın ne olacağı konusunda mutlaka iPhone servis Beşiktaş gelerek konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

  iPhone servis Halkalı servisimizde App Store'daki tüm uygulamalar hakkında tecrübe sahibi olan servis çalışanlarımız vardır. İster GPS uygulamaları olsun ister sosyal ağ, dilediğinizi ekibimize sorabilir konu hakkında geniş bir bilgi edinebilirsiniz. iPhone tamiri konusunda da oldukça tecrübeli bir Apple yetkili servisimiz olduğundan dolayı sorunlarınız için asla korkmayın. Her türlü sorunu çözebilen bir teknik ekibimiz vardır.

  GPS her telefonda bulunması gereken bir özelliktir. iPhone cihazları da yıllar boyunca GPS hizmeti vermiş ve bu konuda oldukça başarılı uygulamaları içermektedir. GPS sayesinde tatile çıktığınızda veya yolunuzu kaybettiğinizde büyük kolaylık elde dersiniz. Böylece yolunuzu rahat bir şekilde bulabilir, ücretsiz bir şekilde tüm dünyanın yol haritasını içeren bu uygulamaları günlük hayatınızı kolaylaştıracak şekilde kullanabilirsiniz. iPhone servis Halkalı servisimiz telefonlarınıza bu hizmetin aktarılmasını sağlayabilirsiniz. GPS üzerine kodlanmış bir çok uygulama bulunmaktadır. Ama bir çoğu Türkiye haritasını içermeyip güncel karayolu bilgilerine sahip değildir. Ancak teknik servisimiz bu konuda büyük çalışmalar yapmış ve tüm Türkiye'yi kapsayan tam haritalı GPS uygulamaları haritaları geliştirmiştir. İsterseniz şirketimizin teknik servisini ziyaret ederek bu GPS uygulamaları hakkında bilgi alabilir ve günlük yaşamda ne kadar gerekli olduğunu öğrenebilirsiniz.


  Tüm bunların bilincinde olup, ekonomik nedenleri de göz önünde bulundurarak teknik servis seçimine önem gösterin. iPhone servis Halkalı servisi tüm problemlerinize karşı en uygun fiyat garantisi sunmaktadır. Ayrıca uzman teknik servis ekibi tarafından tamir edildiğinden dolayı problemlerinize geçici değil kalıcı çözüm üretilmektedir. En yakın servisimize sizleri de bekliyoruz. Servis verdiğimiz bölgelerden olan iPhone Servis iZmir sayfamıza gözatın. Bunun için de Apple konusunda uzman kişilerin yardımını almalı, onların önerileri doğrultusunda tablet kullanmalısınız.

  Apple İzmir iPhone Teknik Servis Teknik Destek Yedek Parça

  Arızalı iPhone cihazlarınız için doğru adrestesiniz. Başakşehir Servisimizde Macbook iMac ve diğer tüm Apple marka ürünlerin yedek parçaları mevcuttur. Teknik Servisimizde iPad tamiri yapılmaktadır.

  iPhone larınız Teknik Servisimize geldiği an HEMEN, ANINDA arıza tespiti gözünüzün önünde yapılır mümkünse aynı gün içinde tamiri yapılır ve teslim edilir. Günlerce Haftalarca beklemezsiniz!

  galaxy S4 servis

   

  iphone servis

  Bize Ulaşın
  Saints Teknik Servis

  Adres: Yeşilköy Mah. Halkalı Cad. No1 Yeşilköy İstanbul
  Telefon: (0212) 663 81 44
  Fax: (0212) 663 81 44
  Teknik Servis: (0212) 663 81 44

  hızlı servis

  Açık Adres Tarifi
  Yeşilköy Tren İstasyonunun karşısında Yatsan Tempur mağazasının yanında, Mağazamız Yol Üstündedir.
  Trenle ulaşım: Yeşilköy tren istasyonu çıkışında sağ tarafta.
  Özel araçla ulaşım: Bakırköy tarafından gelecekler için sahil yolundan florya istikametine devam ederken Ataköy Galleria yı geçtikten sonra, sağda Yeşilköy tabelasını takip ettiğinizde 300mt ilerde sağda tren istasyonu görünür, hemen karşısında solda Yatsan Tempur mağazasının yanında, ana yola açık mağaza.

  pazar günleri açığız ücretsiz kargo garantili iphone servis garantili iphone servis garantili iphone servis garantili iphone servis
  iletişim

  Türkiye Bilişim sektörünün öncülerindeniz. Commodore 64 Zamanlarından bugüne uzun bir yolculuk.
  Yıllar boyu, yüzlerce, binlerce mutlu müşteri kitlesi. Saints Computer & Technology Türkiye'nin en güvenilir Teknik Servisidir.