facebookrss rssfacebookBizi Takip Edin
Pazartesi-Cumartesi: 09:00-21:00 - Bizi Arayın: (0212) 663 81 44
 • servis2
 • servis2
 • servis2
 • servis2
 • servis1
 • servis2
 • servis2
  iPhone Teknik Servis

  iPhone Ön Cam Değişimi Teknik Servis Hizmetimiz iPhone 4, iPhone 5, iPhone 6 ön cam değişimi işlemlerini aynı gün içinde yapmaktadır. %100 Orjinal 1 Yıl Garantili.

  Apple Teknik Servis

  iPhone Ekran Değişimi Teknik Servis Tamiri Onarımı ve Yedek Parça Merkezi iPhone Teknik Servis Hizmetleri uzman, sertifikalı kadromuzla sonuca en kısa zamanda ulaşacaktır.

  iPhone Servis

  iPhone Servis hizmetlerimizin arasında ekran değişimi, ön cam dokunmatik değişimi, anakart tamiri, wifi problemi, 3g, 4g çekim problemleri gibi tüm arızaların giderilmesidir.

  iPhone Servis Beşiktaş, iPhone Servis & Teknik Servis & Onarım Hizmetleri & Fiyatları
  Beşiktaş iPhone Servis, iPhone Teknik Servis Tamiri Dokunmatik Ön Cam Değişimi, Ekran Değişimi.

  iPhone Teknik ServisiPhone Servis, Steve Jobs'un ölümünden sonra Apple'ın büyük kan kaybedeceği düşünülmekteydi. Çünkü Apple, Steve Jobs ile şahlanmış, en parlak dönemlerini de bu ismin CEO olduğu zamanda yaşamıştır. Ancak günümüzde Steve Jobs'un ölümünden sonra dahi Apple'ın yükselişinin sürdüğü görülmektedir. Böyle olması Steve Jobs'un başarısız olduğu anlamını taşımamalıdır elbette. Çünkü Jobs, yaratmış olduğu Apple çağın çok ilerisindeki bilgileri içermekteydi. Jobs üretmiş olduğu iPhone ve iPad için geçerli olan iOS işletim sistemine flash player barındırmamıştır. Her ne kadar bu özelliği ile eleştiri oklarını üzerine çekmiş olsa da zaman Steve Jobs'u haklı çıkarmış, iOS haricindeki diğer işletim sistemlerine sahip telefon ve tabletler de flash player uyumlu olmaktan kaldırılmıştır.

  iPhone cihazların tamirinde fiyat konusunda net bir şey söylemek mümkün değildir. Çünkü ekranlarda çeşitli problemler oluşabilir. Tüm problemlerin tek bir çözümü de bulunmadığından dolayı farklı fiyatlar da oluşmaktadır.

  Gözünüzün önünde hemen anında müdahale! Türkiye'de bir ilk! Arızalı iPhone Macbook Apple cihazlarınızı servisimize getirdiğiniz anda hemen gözünüzün önünde sorunları çözülüp hemen size teslim edilir.

  Teknik Servis iPhone larda aynı gün içinde tamiri / onarımı gerçekleşmektedir. Yaklaşık 1-2 saat içerisinde arızalı , iPhone lerin servis hizmeti tamamlanmaktadır.

  Eğer sizler de bir Apple ürününe sahipseniz kendinizi çok şanslı hissedebilirsiniz. Çünkü Apple; politikası gereği her daim ürünlerine sahip çıkan bir şirkettir. iPhone, iPad ve Mac serileri Apple tarafından üretilen işletim sistemine sahip olduğundan dolayı güncellemeleri otomatik olarak yapmaktadır. Böylece dışarıdan gelecek zararlı içeriklere karşı hazırlıklı konumda olurlar. İşletim sistemi sayesinde virüslere tamamen kapalı hal alması iPhone ve iPad'lerde oluşan sistemsel bazlı sorunları en aza indirgemiştir.

  Aylarca Beklemek Yok! Hemen Anında Çözüm! Aynı gün teslim!

  teknik servisiPhone ve iPad'lerde sistemsel problemler çok az olduğundan daha çok donanımsal sorunlar baş göstermektedir. Apple ürünleri her ne kadar kaliteli yapılardan oluşuyor olsa da teknolojik aletlerin bu tarz problemlerle karşılaşması muhtemeldir. Ancak üzülmenize hiç gerek yok. iPhone servis Beşiktaş donanımsal tüm problemlerinize anında çözüm önerileri getirmektedir. Ayrıca bu çözümler maddi amaç kaygısı gütmeden geçici değil tamamen sorunun çözümüne odaklı kalıcı çözümlerdir. Şirketimiz politikası gereği tıpkı Apple gibi müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı amaçlamıştır. Bu bağlamda her daim müşterilerin sorunları ile ilgilenmiş, olası problemler üzerinde çözüm önerileri getirmeye çalışmıştır.

  iPhone Ön Cam Değişimi hakkında detaylı bilgi ve detaya ulaşabilirsiniz.

  iPhone cihazların tamirinde fiyat konusunda net bir şey söylemek mümkün değildir. Çünkü ekranlarda çeşitli problemler oluşabilir. Tüm problemlerin tek bir çözümü de bulunmadığından dolayı farklı fiyatlar da oluşmaktadır.

  galaxy S4 servis

  iPhone 4G ve iPhone 4GS cihazları hakkında bir çok sorular gelmektedir. Şunu söylemeliyiz ki, bu iki cihaz ekran donanımı olarak neredeyse aynı yapıya sahiptir. Böylece ekran problemlerinizde (ekran kırılması, çatlaması) aynı tamir işlemleri yapılır. Telefonunuzun iPhone 4 veya 4s olması fiyatına hiçbir şekilde yansımayacaktır.

  Türkiye'nin Heryerinden Ücretsiz Kargo ile Gönderim!
  KARGO ÜCRETİ YOK! Türkiye'nin neresinde olursanız olun, arızalı Apple iPad Macbook cihazlarınızı ücret ödemeden kargoya verin, onarımı tamamlandıktan sonra adresinize ücretsiz şekilde kargolayalım..

  Gözünüzün Önünde Hemen Onarım! Günlerce Beklemeye SON!
  iPad Teknik Servis ihtiyaçlarınızı anında hemen gözünüzün önünde karşılıyoruz! Cihazınızı getirin hemen gözünüzün önünde tamirini yapalım..

  teknik servis

  %100 Orjinal 1 Yıl Garantili Servis iPad Servis, Onarım, Tamir Hizmetleri

  Firmamız tarafından kullanılan tüm parçalar %100 Orjinaldir, Türk Ticaret Kanunu'nun yasal zorunluluğu dahilinde yedek parçalar 1 Yıl Garantilidir. %100 Müşteri memnuniyeti garantisi, memnun kalmazsanız paranız koşulsuz iade edilir.

  iPhone veya iPad cihazlarınızdaki problemlerden korkmanıza hiç gerek yok. Çünkü Apple yetkili servis bayileri oluşturduğu için bu cihazlar üzerinde en ince ayrıntılara kadar bilgi sahibi olan elamanları yetiştirmiştir. iPhone servis Beşiktaş de bu konuda oldukça bilinçli kişilerden oluşan bir ekibe sahiptir. Cihazlarınızda oluşan tüm problemleri servis elemanlarımıza gösterebilirsiniz.

  teknik servis


  iPhone Ön Cam Değişimi, iPhone Ekran Değişimi, Pil Batarya Tamiri Değişimi Tamiri Onarımı Teknik Servisi
  Bu konu hakkında net bir fiyat vermek doğru değildir. Çünkü iPhone bataryalarında çeşitli problemler meydana gelebilir. Bu problemlerin ne olduğu konusunda tableti incelemeden veya tabletteki sorunları dinlemeden fikir yürütmek mümkün değildir. Bu yüzden de fiyatın ne olacağı konusunda mutlaka iPhone servis Beşiktaş gelerek konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

  iPhone’larda en çok görülen problemlerden birisi home tuşundaki hassasiyettir. Kullanıma bağlı olarak zamanla aşınan bu tuş zamanla eski hassasiyetine sahip olmayacaktır. Aktif olarak çalışabilmesi için sertçe basmak zorunda kalabilirsiniz. Bu da önemli anlarınızda acele etmeniz gerektiğinde can sıkıcı derecelere gelebilmektedir. Ancak unutmayın ki home tuşu tamiri mümkün olabilen bir problemdir. iPhone home tuşunun hassasiyetinin çözümü sistemsele problemler ile sağlanabileceği gibi donanımsal olarak tamir işlemi yapılarak da sağlanabilir. iPhone servis Beşiktaş bu konuda oldukça tecrübeli olduğundan dolayı sorunları çözümünde oldukça profesyonel davranmaktadır.


  Home tuşu iPhone ve iPad için çok önemli bir yere sahip olduğundan dolayı mutlaka gereken değeri vermelisiniz. Aksi takdirde Apple ürünleri kullanmanın rahatlığını hissedemezsiniz. Apple her çıkardığı üründe home tuşunun daha kaliteli yapılardan oluşturulduğunu belirtmektedir. Ancak yine de iPhone 3gs, 4 ve iPad 1, 2 modellerinde bu tarz problemler ile karşılaşmak mümkündür. iPhone servis Beşiktaş bu konuda oldukça bilinçli olup hemen her cihaz için çözümler üretmiştir. Ancak home tuşunun daha hızlı ve maliyet açısından daha düşük fiyatlara tamir edilmesini istiyorsanız problem daha fazla büyümeden hemen iPhone servis Beşiktaş gelmelisiniz. Aksi takdirde üzerine düşmezseniz problemlerinizin çözüm sürecinin de uzayacağını bilmelisiniz. iPhone servis Beşiktaş sayesinde Apple kullanmanın ayrıcalığını tekrar hissedeceksiniz.


  Tüm bunların bilincinde olup, ekonomik nedenleri de göz önünde bulundurarak teknik servis seçimine önem gösterin. iPhone servis Beşiktaş servisi tüm problemlerinize karşı en uygun fiyat garantisi sunmaktadır. Ayrıca uzman teknik servis ekibi tarafından tamir edildiğinden dolayı problemlerinize geçici değil kalıcı çözüm üretilmektedir. En yakın servisimize sizleri de bekliyoruz. Servis verdiğimiz bölgelerden olan iPhone Servis Florya sayfamıza gözatın. Bunun için de Apple konusunda uzman kişilerin yardımını almalı, onların önerileri doğrultusunda tablet kullanmalısınız.

  Apple Beşiktaş iPhone Teknik Servis Teknik Destek Yedek Parça

  Arızalı iPhone cihazlarınız için doğru adrestesiniz. Beşiktaş iPhone Servisimizde Macbook iMac ve diğer tüm Apple marka ürünlerin yedek parçaları mevcuttur. Teknik Servisimizde iPad tamiri yapılmaktadır.

  iPhone larınız Teknik Servisimize geldiği an HEMEN, ANINDA arıza tespiti gözünüzün önünde yapılır mümkünse aynı gün içinde tamiri yapılır ve teslim edilir. Günlerce Haftalarca beklemezsiniz!

  galaxy S4 servis

   

  ücretsiz kargo

  Bize Ulaşın
  Saints Teknik Servis

  Adres: Yeşilköy Mah. Halkalı Cad. No1 Yeşilköy İstanbul
  Telefon: (0212) 663 81 44
  Fax: (0212) 663 81 44
  Teknik Servis: (0212) 663 81 44

  hızlı servis

  Açık Adres Tarifi
  Yeşilköy Tren İstasyonunun karşısında Yatsan Tempur mağazasının yanında, Mağazamız Yol Üstündedir.
  Trenle ulaşım: Yeşilköy tren istasyonu çıkışında sağ tarafta.
  Özel araçla ulaşım: Bakırköy tarafından gelecekler için sahil yolundan florya istikametine devam ederken Ataköy Galleria yı geçtikten sonra, sağda Yeşilköy tabelasını takip ettiğinizde 300mt ilerde sağda tren istasyonu görünür, hemen karşısında solda Yatsan Tempur mağazasının yanında, ana yola açık mağaza.

  pazar günleri açığız ücretsiz kargo garantili iphone servis garantili iphone servis garantili iphone servis garantili iphone servis
  iletişim

  Türkiye Bilişim sektörünün öncülerindeniz. Commodore 64 Zamanlarından bugüne uzun bir yolculuk.
  Yıllar boyu, yüzlerce, binlerce mutlu müşteri kitlesi. Saints Computer & Technology Türkiye'nin en güvenilir Teknik Servisidir.