facebookrss rssfacebookBizi Takip Edin
Pazartesi-Cumartesi: 09:00-21:00 - Bizi Arayın: (0212) 663 81 44
 • servis2
 • servis2
 • servis2
 • servis2
 • servis1
 • servis2
 • servis2
  iPhone Teknik Servis

  iPhone Ön Cam Değişimi Teknik Servis Hizmetimiz iPhone 4, iPhone 5, iPhone 6 ön cam değişimi işlemlerini aynı gün içinde yapmaktadır. %100 Orjinal 1 Yıl Garantili.

  Apple Teknik Servis

  iPhone Ekran Değişimi Teknik Servis Tamiri Onarımı ve Yedek Parça Merkezi iPhone Teknik Servis Hizmetleri uzman, sertifikalı kadromuzla sonuca en kısa zamanda ulaşacaktır.

  iPhone Servis

  iPhone Servis hizmetlerimizin arasında ekran değişimi, ön cam dokunmatik değişimi, anakart tamiri, wifi problemi, 3g, 4g çekim problemleri gibi tüm arızaların giderilmesidir.

  iPhone Servis Başakşehir, iPhone Servis & Teknik Servis & Onarım Hizmetleri & Fiyatları
  Başakşehir iPhone Servis, iPhone Teknik Servis Tamiri Dokunmatik Ön Cam Değişimi, Ekran Değişimi.

  iPhone Teknik ServisTeknoloji her geçen gün ilerlemektedir. Özellikle telefon ve tablet gibi akıllı cihazlarda sürekli yeni hizmetler veriliyor. Bilişim dünyasının devleri kıyasıya rekabet içerisinde olduğundan dolayı birbirlerini alt edebilmek adına yoğun çaba göstermektedir. Bu durum da kullanıcılar için fazlasıyla iyidir. Çünkü rekabet kaliteyi meydana getirir. Kalitede kullanıcıları tatmin eder. Teknoloji devi Apple başta olmak üzere bir çok teknolojik ürün bu yenilikleri gündelik hayatımıza sunarken bir yandan da dönemin en büyük sorunu meydana gelmektedir. Akıllı telefonların şarjları eski telefonlara nazaran daha az gitmektedir. Bu da telefonları veya tabletleri günlük olarak şarj yapma gereksinimi ortaya çıkarır. iPhone servis Başakşehir şubemiz iPhone ve iPad telefonlarını şarj konusunda optimize edebilmek adına oldukça olumlu deneyler yapmıştır. Bu testlerden sonra iPhone ve iPad cihazları için oldukça verimli çalışan bir takım teknikler geliştirilmiştir. Eğer sizler de cihazlarınızın şarjları konusunda bir takım problemlerle uğraşıyorsanız şubelerimizden herhangi birine gelerek telefonlarınızın şarj süresini uzatabilirsiniz.

  iPhone cihazların tamirinde fiyat konusunda net bir şey söylemek mümkün değildir. Çünkü ekranlarda çeşitli problemler oluşabilir. Tüm problemlerin tek bir çözümü de bulunmadığından dolayı farklı fiyatlar da oluşmaktadır.

  Gözünüzün önünde hemen anında müdahale! Türkiye'de bir ilk! Arızalı iPhone Macbook Apple cihazlarınızı servisimize getirdiğiniz anda hemen gözünüzün önünde sorunları çözülüp hemen size teslim edilir.

  Teknik Servis iPhone larda aynı gün içinde tamiri / onarımı gerçekleşmektedir. Yaklaşık 1-2 saat içerisinde arızalı , iPhone lerin servis hizmeti tamamlanmaktadır.

  Wifi’nin bu kadar önemli olduğu bir devirde iPhone telefonlarında işlev görmez halde olduğunu düşünelim. Oldukça kötü bir durum olurdu. Zira insanlar sosyal hesaplarına ulaşmakta güçlük çeker, aynı şekilde işlerini yaparken zaman kaybı yaşarlardı. Bu yüzden iPhone veya iPad ürünlerinde Wifi problemi yaşıyorsanız iPhone servis Başakşehir bölgesine hizmet vermekteyiz, servisimize mutlaka gelmelisiniz.

  Aylarca Beklemek Yok! Hemen Anında Çözüm! Aynı gün teslim!

  teknik servisCihazların şarjlarının bu kadar kısa sürmesi telefonun donanımsal özelliklerinden kaynaklandığı kadar yazılım ile de ilgilidir. Yani optimize edilmiş bir iOS ile sade bir iOS arasında şarj süresi konusunda dünyalar kadar fark bulunur. Bir çok kullanıcı iPhone'ların bataryasının 1 gün dahi gitmediği konusunda ağır eleştiriler ortaya atar. Ancak optimize edilen iPhone'ların standart gündelik kullanımlarda 2 günü aşan batarya süresine ulaştığı tespit edilmiştir. iPhone şarj süresini nasıl attıracağınız konusunda fikir sahibi olmak için iPhone servis Başakşehir şubemiz sizlere ücretsiz destek vermektedir.

  iPhone Ön Cam Değişimi hakkında detaylı bilgi ve detaya ulaşabilirsiniz.

  iPhone cihazların tamirinde fiyat konusunda net bir şey söylemek mümkün değildir. Çünkü ekranlarda çeşitli problemler oluşabilir. Tüm problemlerin tek bir çözümü de bulunmadığından dolayı farklı fiyatlar da oluşmaktadır.

  galaxy S4 servis

  iPhone 4G ve iPhone 4GS cihazları hakkında bir çok sorular gelmektedir. Şunu söylemeliyiz ki, bu iki cihaz ekran donanımı olarak neredeyse aynı yapıya sahiptir. Böylece ekran problemlerinizde (ekran kırılması, çatlaması) aynı tamir işlemleri yapılır. Telefonunuzun iPhone 4 veya 4s olması fiyatına hiçbir şekilde yansımayacaktır.

  Türkiye'nin Heryerinden Ücretsiz Kargo ile Gönderim!
  KARGO ÜCRETİ YOK! Türkiye'nin neresinde olursanız olun, arızalı Apple iPad Macbook cihazlarınızı ücret ödemeden kargoya verin, onarımı tamamlandıktan sonra adresinize ücretsiz şekilde kargolayalım..

  Gözünüzün Önünde Hemen Onarım! Günlerce Beklemeye SON!
  iPad Teknik Servis ihtiyaçlarınızı anında hemen gözünüzün önünde karşılıyoruz! Cihazınızı getirin hemen gözünüzün önünde tamirini yapalım..

  teknik servis

  %100 Orjinal 1 Yıl Garantili Servis iPad Servis, Onarım, Tamir Hizmetleri

  Firmamız tarafından kullanılan tüm parçalar %100 Orjinaldir, Türk Ticaret Kanunu'nun yasal zorunluluğu dahilinde yedek parçalar 1 Yıl Garantilidir. %100 Müşteri memnuniyeti garantisi, memnun kalmazsanız paranız koşulsuz iade edilir.

  iPhone servis Başakşehir, iPhone batarya dayanma sürelerinin nasıl artırılabileceği konusundaki çalışmalarımız sürmektedir. Avrupa’da son dönemlerde moda olan, ülkemize de yeni gelmiş şarj yapan kılıfları duymuşsunuzdur. Bu kılıflar elektronik özelliği sayesinde cihazların bataryasının daha uzun ömürlü olmasını sağladığı iddia edilmektedir. Kullanıcılar tarafından da oldukça beğenilen bu aksesuarlar henüz kanıtlanmış bir olgu değildir. Ancak iPhone servis Başakşehir , bu konu hakkındaki çalışmalarımız devam etmektedir.

  teknik servis


  iPhone Ön Cam Değişimi, iPhone Ekran Değişimi, Pil Batarya Tamiri Değişimi Tamiri Onarımı Teknik Servisi
  Bu konu hakkında net bir fiyat vermek doğru değildir. Çünkü iPhone bataryalarında çeşitli problemler meydana gelebilir. Bu problemlerin ne olduğu konusunda tableti incelemeden veya tabletteki sorunları dinlemeden fikir yürütmek mümkün değildir. Bu yüzden de fiyatın ne olacağı konusunda mutlaka iPhone servis Başakşehir gelerek konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

  iPhone servis Başakşehir her geçen gün yeni araştırmalar yapılmaktadır. Apple ürünlerini daha verimli kullanabilmek adına geliştirilen bir çok yöntem servisimiz tarafından da test edilmektedir. Böylece başta iPhone şarj problemi olmak üzere akıllı telefon kullanıcılarının en büyük sorunlarına çözümler aranmaktadır. Sizler de iPhone veya iPad'ler hakkında birtakım sorunlar ile uğraşıyorsanız firmamıza gelerek yardım alabilirsiniz.


  Apple kullanan kişiler ürünlerinin güvenliği konusunda endişelenmemelidir. Çünkü Apple bu zamana kadar üretmiş olduğu tüm ürünlerin arkasında durmayı başaran nadir firmalardan birisidir. Eğer kullanım bazlı bir problem ise vaad edilen 24 ay süre içerisinde Apple ürünleri geri alıp yenisiyle değiştiriyor. Eğer sizler de şarj problemlerinizin tamamen donanımsal olduğunu düşünüyorsanız ve ilk aldığınız andan itibaren sorunun devam ettiğini gözlemlediyseniz ürünün incelenmesi adına ilgili garanti birimlerine cihazınızı gönderebilirsiniz. Eğer ki iddianızda haklı çıkar ve şarj probleminin üretim hatası olduğu tespit edilirse telefonunuz yenisi ile değiştirilecektir. Ancak bu çok nadir bir durumdur. Çünkü Apple tüm cihazlarını en üst düzey testlerden geçirerek üretmektedir. Bu çalışma sistemi de hata payını neredeyse sıfıra indirgemektedir. Ki sizler de çoğu kişide olduğu gibi kullanıcı hatasından kaynaklanan bir problem dolayısıyla iPhone şarj problemleri çekerseniz en yakın iPhone servis Başakşehir servisimize uğramalısınız.

  Şarj problemleri kalıcı değildir. Çoğunluğu yazılımdan kaynaklı olduğu için bir kaç uygulama ve ayar yardımıyla şarj sürelerinde iki katına varan gelişme kaydedilmektedir. Günümüzde telefon ve tabletlerin hayatın her alanına girdiği göz önüne alındığında şarj sürelerinin bu kadar kısa olması hayatı ciddi bir şekilde etkiler. Bu yüzden mümkün olduğu kadar telefonların açık olması ve isteklerimize yanıt verebilecek şekilde hazırda beklemesi gerekmektedir. iPhone veya iPad'lerinizin şarj süreleri konusunda üzülmenize hiç gerek yok. Apple yetkili servisi olduğumuzdan dolayı tüm sorunlarınıza karşı uygulayacağımız çözümler bulunmaktadır. Bu çözümler sayesinde daha iyi bir iPhone veya iPad kullanacak, Apple sahibi olmanın haklı gururunu bir kez daha yaşayacaksınız.


  Tüm bunların bilincinde olup, ekonomik nedenleri de göz önünde bulundurarak teknik servis seçimine önem gösterin. iPhone servis Başakşehir servisi tüm problemlerinize karşı en uygun fiyat garantisi sunmaktadır. Ayrıca uzman teknik servis ekibi tarafından tamir edildiğinden dolayı problemlerinize geçici değil kalıcı çözüm üretilmektedir. En yakın servisimize sizleri de bekliyoruz. Servis verdiğimiz bölgelerden olan iPhone Servis Beşiktaş sayfamıza gözatın. Bunun için de Apple konusunda uzman kişilerin yardımını almalı, onların önerileri doğrultusunda tablet kullanmalısınız.

  Apple Başakşehir iPhone Teknik Servis Teknik Destek Yedek Parça

  Arızalı iPhone cihazlarınız için doğru adrestesiniz. Başakşehir Servisimizde Macbook iMac ve diğer tüm Apple marka ürünlerin yedek parçaları mevcuttur. Teknik Servisimizde iPad tamiri yapılmaktadır.

  iPhone larınız Teknik Servisimize geldiği an HEMEN, ANINDA arıza tespiti gözünüzün önünde yapılır mümkünse aynı gün içinde tamiri yapılır ve teslim edilir. Günlerce Haftalarca beklemezsiniz!

  galaxy S4 servis

   

  ücretsiz kargo

  Bize Ulaşın
  Saints Teknik Servis

  Adres: Yeşilköy Mah. Halkalı Cad. No1 Yeşilköy İstanbul
  Telefon: (0212) 663 81 44
  Fax: (0212) 663 81 44
  Teknik Servis: (0212) 663 81 44

  hızlı servis

  Açık Adres Tarifi
  Yeşilköy Tren İstasyonunun karşısında Yatsan Tempur mağazasının yanında, Mağazamız Yol Üstündedir.
  Trenle ulaşım: Yeşilköy tren istasyonu çıkışında sağ tarafta.
  Özel araçla ulaşım: Bakırköy tarafından gelecekler için sahil yolundan florya istikametine devam ederken Ataköy Galleria yı geçtikten sonra, sağda Yeşilköy tabelasını takip ettiğinizde 300mt ilerde sağda tren istasyonu görünür, hemen karşısında solda Yatsan Tempur mağazasının yanında, ana yola açık mağaza.

  pazar günleri açığız ücretsiz kargo garantili iphone servis garantili iphone servis garantili iphone servis garantili iphone servis
  iletişim

  Türkiye Bilişim sektörünün öncülerindeniz. Commodore 64 Zamanlarından bugüne uzun bir yolculuk.
  Yıllar boyu, yüzlerce, binlerce mutlu müşteri kitlesi. Saints Computer & Technology Türkiye'nin en güvenilir Teknik Servisidir.