facebookrss rssfacebookBizi Takip Edin
Pazartesi-Cumartesi: 09:00-21:00 - Bizi Arayın: (0212) 663 81 44
 • servis2
 • servis2
 • servis2
 • servis2
 • servis1
 • servis2
 • servis2
  iPhone Teknik Servis

  iPhone Ön Cam Değişimi Teknik Servis Hizmetimiz iPhone 4, iPhone 5, iPhone 6 ön cam değişimi işlemlerini aynı gün içinde yapmaktadır. %100 Orjinal 1 Yıl Garantili.

  Apple Teknik Servis

  iPhone Ekran Değişimi Teknik Servis Tamiri Onarımı ve Yedek Parça Merkezi iPhone Teknik Servis Hizmetleri uzman, sertifikalı kadromuzla sonuca en kısa zamanda ulaşacaktır.

  iPhone Servis

  iPhone Servis hizmetlerimizin arasında ekran değişimi, ön cam dokunmatik değişimi, anakart tamiri, wifi problemi, 3g, 4g çekim problemleri gibi tüm arızaların giderilmesidir.

  iPhone Servis Bakırköy, iPhone Servis & Teknik Servis & Onarım Hizmetleri & Fiyatları
  Bakırköy iPhone Servis, iPhone Teknik Servis Tamiri Dokunmatik Ön Cam Değişimi, Ekran Değişimi.

  iPhone Teknik ServisTelefon, insan hayatında çok önemli bir yere sahiptir. Zira teknolojinin sürekli gelişmesi, telefon alanında yapılan yeniliklerin insanların günlük yaşamındaki işlerini kolaylaştırdığı görülmektedir. mobil akıllı telefon denildiğinde akla ilk gelen telefon hiç şüphesiz ki Apple tarafından üretilen iPhone serileridir. Alanında ilk çıkan akıllı telefon olmasına karşın zamanla sürekli geliştirilerek 2013 yılında dahi en çok satılan telefon olma unvanını elinde bulunduran iPhone, bir bilgisayarın yapabileceği neredeyse her şeyi yaparak kullanıcılarına yardımcı olmaya devam etmektedir. Yapılan araştırmalar sonucunda başta Türkiye olmak üzere dünyanın büyük bir çoğunluğunun iPhone telefon kullandığı tespit edilmiştir. Günlük hayatta bu kadar önemli yer edinen bir cihazın mümkün olduğu kadar açık kalması gerektiği aşikardır. Ancak mobil telefonların sürekli gelişmesi, şarj konusunda zayıflamasına yol açıyor. Telefonlara sürekli ihtiyaç duyduğumuz bu dönemde şarj problemleri kullanıcıları bir hayli sıkıntıya sokmaktadır. Eğer sizler de cihazlarınızı gün içerisinde çok sık kullanıyorsanız, şimdi anlatacağımız uzun süre şarj kullanma yöntemlerini kullanabilirsiniz.

  iPhone cihazların tamirinde fiyat konusunda net bir şey söylemek mümkün değildir. Çünkü ekranlarda çeşitli problemler oluşabilir. Tüm problemlerin tek bir çözümü de bulunmadığından dolayı farklı fiyatlar da oluşmaktadır.

  Gözünüzün önünde hemen anında müdahale! Türkiye'de bir ilk! Arızalı iPhone Macbook Apple cihazlarınızı servisimize getirdiğiniz anda hemen gözünüzün önünde sorunları çözülüp hemen size teslim edilir.

  Teknik Servis iPhone larda aynı gün içinde tamiri / onarımı gerçekleşmektedir. Yaklaşık 1-2 saat içerisinde arızalı , iPhone lerin servis hizmeti tamamlanmaktadır.

  Wifi’nin bu kadar önemli olduğu bir devirde iPhone telefonlarında işlev görmez halde olduğunu düşünelim. Oldukça kötü bir durum olurdu. Zira insanlar sosyal hesaplarına ulaşmakta güçlük çeker, aynı şekilde işlerini yaparken zaman kaybı yaşarlardı. Bu yüzden iPhone veya iPad ürünlerinde Wifi problemi yaşıyorsanız iPhone servis Bakırköy bölgesine hizmet vermekteyiz, servisimize mutlaka gelmelisiniz.

  Aylarca Beklemek Yok! Hemen Anında Çözüm! Aynı gün teslim!

  teknik servisBaşta iPhone olmak üzere mobil cihazların bataryasını sömüren bir takım özellikler bulunmaktadır. Bu özelliklerin büyük bir çoğunluğu aktif olarak sürekli çalıştığından dolayı adeta batarya düşmanı olarak varlığını sürdürmektedir. Bu yüzden, telefon elimizde olmadığı halde çalışan özellikleri iptal etmeliyiz. Öncelikli olarak Wi-fi kullanabildiğiniz alanlarda 3G internet bağlantı seçeneğinizin aktif olması bataryanızın %100’e varan bir oranda daha hızlı bitmesine neden olmaktadır. Bu yüzden ilk yapmanız gereken şey telefonlarınızdan derhal 3G bağlantı seçeneğini kapatmaktır. İkinci olarak ise ekran parlaklığı konusuna değinmek istiyoruz. iPhone ekran parlaklığını son seviyeye getirdiğiniz çok fazla ışık saçtığını görebilirsiniz. Zira iPhone bir çok konuda olduğu gibi ekran parlaklığında da bir numaradır. Ancak bu parlaklıkta aşırıya kaçmanızın size herhangi bir faydası olmayacaktır. Bu yüzden düşük seviyede tutmanız bataryanın ömrünü uzatacağı aşikardır.

  iPhone Ön Cam Değişimi hakkında detaylı bilgi ve detaya ulaşabilirsiniz.

  iPhone cihazların tamirinde fiyat konusunda net bir şey söylemek mümkün değildir. Çünkü ekranlarda çeşitli problemler oluşabilir. Tüm problemlerin tek bir çözümü de bulunmadığından dolayı farklı fiyatlar da oluşmaktadır.

  galaxy S4 servis

  iPhone 4G ve iPhone 4GS cihazları hakkında bir çok sorular gelmektedir. Şunu söylemeliyiz ki, bu iki cihaz ekran donanımı olarak neredeyse aynı yapıya sahiptir. Böylece ekran problemlerinizde (ekran kırılması, çatlaması) aynı tamir işlemleri yapılır. Telefonunuzun iPhone 4 veya 4s olması fiyatına hiçbir şekilde yansımayacaktır.

  Türkiye'nin Heryerinden Ücretsiz Kargo ile Gönderim!
  KARGO ÜCRETİ YOK! Türkiye'nin neresinde olursanız olun, arızalı Apple iPad Macbook cihazlarınızı ücret ödemeden kargoya verin, onarımı tamamlandıktan sonra adresinize ücretsiz şekilde kargolayalım..

  Gözünüzün Önünde Hemen Onarım! Günlerce Beklemeye SON!
  iPad Teknik Servis ihtiyaçlarınızı anında hemen gözünüzün önünde karşılıyoruz! Cihazınızı getirin hemen gözünüzün önünde tamirini yapalım..

  teknik servis

  %100 Orjinal 1 Yıl Garantili Servis iPad Servis, Onarım, Tamir Hizmetleri

  Firmamız tarafından kullanılan tüm parçalar %100 Orjinaldir, Türk Ticaret Kanunu'nun yasal zorunluluğu dahilinde yedek parçalar 1 Yıl Garantilidir. %100 Müşteri memnuniyeti garantisi, memnun kalmazsanız paranız koşulsuz iade edilir.

  iPhone servis Bakırköy, iPhone batarya dayanma sürelerinin nasıl artırılabileceği konusundaki çalışmalarımız sürmektedir. Avrupa’da son dönemlerde moda olan, ülkemize de yeni gelmiş şarj yapan kılıfları duymuşsunuzdur. Bu kılıflar elektronik özelliği sayesinde cihazların bataryasının daha uzun ömürlü olmasını sağladığı iddia edilmektedir. Kullanıcılar tarafından da oldukça beğenilen bu aksesuarlar henüz kanıtlanmış bir olgu değildir. Ancak iPhone servis Bakırköy , bu konu hakkındaki çalışmalarımız devam etmektedir.

  teknik servis


  iPhone Ön Cam Değişimi, iPhone Ekran Değişimi, Pil Batarya Tamiri Değişimi Tamiri Onarımı Teknik Servisi
  Bu konu hakkında net bir fiyat vermek doğru değildir. Çünkü iPhone bataryalarında çeşitli problemler meydana gelebilir. Bu problemlerin ne olduğu konusunda tableti incelemeden veya tabletteki sorunları dinlemeden fikir yürütmek mümkün değildir. Bu yüzden de fiyatın ne olacağı konusunda mutlaka iPhone servis Bakırköy gelerek konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

  iPhone servis Bakırköy bölgesine hizmet vermektedir Apple ürünlerini inceleme fırsatı bulabilirsiniz. Başta iPhone 5 , iPhone 6 ve Yeni iPad Retina olmak üzere Apple’ın yeni piyasaya sürmüş olduğu alanındaki en iyi cihazları inceleyip test ederek Apple kullanmanın neden bir ayrıcalık olduğunu kendiniz test etmiş olursunuz. Her ne kadar Wifi, ekran problemleri gibi birtakım sorunlar iPhone ve iPad cihazlarında meydana geliyor olsa da, teknolojik aletlerin tümünde bu problemlerin oluştuğu göz önüne alındığında yine de en kullanışlı ve güvenli telefonun iPhone olduğunu söyleyebiliriz.


  Bazı iPhone cihazlarında dokunmatik hassasiyetinde ciddi problemler meydana gelebilmektedir. Özellikle hassasiyeti ile akıllı telefonlarda ön plana çıkmış olan iPhone’nun bu konudaki problemi kullanıcıları rahatsız etmektedir. iPhone servis Bakırköy servisi hangi model olursa olsun tüm iPhone modellerinin ekran hassasiyeti problemlerine çözümler bulabilirsiniz.

  iPhone veya iPad cihazların batarya ömürlerini artırabilmek adına yapacağınız bir diğer çalışma ise batarya koruyucu uygulamaları kullanmaktır. Her ne kadar App Store uygulama konusunda oldukça seçici davransa da, batarya konusunda işe yaramayan bir çok uygulama bulunmaktadır. Bu uygulamalar ile vakit kaybetmeyerek “Battery Doctor” serilerini kullanmanızı şiddetle tavsiye ediyoruz.


  Tüm bunların bilincinde olup, ekonomik nedenleri de göz önünde bulundurarak teknik servis seçimine önem gösterin. iPhone servis Bakırköy servisi tüm problemlerinize karşı en uygun fiyat garantisi sunmaktadır. Ayrıca uzman teknik servis ekibi tarafından tamir edildiğinden dolayı problemlerinize geçici değil kalıcı çözüm üretilmektedir. En yakın servisimize sizleri de bekliyoruz. Servis verdiğimiz bölgelerden olan iPhone Servis Başakşehir sayfamıza gözatın. Bunun için de Apple konusunda uzman kişilerin yardımını almalı, onların önerileri doğrultusunda tablet kullanmalısınız.

  Apple Bakırköy iPhone Teknik Servis Teknik Destek Yedek Parça

  Arızalı iPhone cihazlarınız için doğru adrestesiniz. Bakırköy Servisimizde Macbook iMac ve diğer tüm Apple marka ürünlerin yedek parçaları mevcuttur. Teknik Servisimizde iPad tamiri yapılmaktadır.

  iPhone larınız Teknik Servisimize geldiği an HEMEN, ANINDA arıza tespiti gözünüzün önünde yapılır mümkünse aynı gün içinde tamiri yapılır ve teslim edilir. Günlerce Haftalarca beklemezsiniz!

  galaxy S4 servis

   

  iphone servis

  Bize Ulaşın
  Saints Teknik Servis

  Adres: Yeşilköy Mah. Halkalı Cad. No1 Yeşilköy İstanbul
  Telefon: (0212) 663 81 44
  Fax: (0212) 663 81 44
  Teknik Servis: (0212) 663 81 44

  hızlı servis

  Açık Adres Tarifi
  Yeşilköy Tren İstasyonunun karşısında Yatsan Tempur mağazasının yanında, Mağazamız Yol Üstündedir.
  Trenle ulaşım: Yeşilköy tren istasyonu çıkışında sağ tarafta.
  Özel araçla ulaşım: Bakırköy tarafından gelecekler için sahil yolundan florya istikametine devam ederken Ataköy Galleria yı geçtikten sonra, sağda Yeşilköy tabelasını takip ettiğinizde 300mt ilerde sağda tren istasyonu görünür, hemen karşısında solda Yatsan Tempur mağazasının yanında, ana yola açık mağaza.

  pazar günleri açığız ücretsiz kargo garantili iphone servis garantili iphone servis garantili iphone servis garantili iphone servis
  iletişim

  Türkiye Bilişim sektörünün öncülerindeniz. Commodore 64 Zamanlarından bugüne uzun bir yolculuk.
  Yıllar boyu, yüzlerce, binlerce mutlu müşteri kitlesi. Saints Computer & Technology Türkiye'nin en güvenilir Teknik Servisidir.