facebookrss rssfacebookBizi Takip Edin
Pazartesi-Cumartesi: 09:00-21:00 - Bizi Arayın: (0212) 663 81 44
 • servis2
 • servis2
 • servis2
 • servis2
 • servis1
 • servis2
 • servis2
  iPhone Teknik Servis

  iPhone Ön Cam Değişimi Teknik Servis Hizmetimiz iPhone 4, iPhone 5, iPhone 6 ön cam değişimi işlemlerini aynı gün içinde yapmaktadır. %100 Orjinal 1 Yıl Garantili.

  Apple Teknik Servis

  iPhone Ekran Değişimi Teknik Servis Tamiri Onarımı ve Yedek Parça Merkezi iPhone Teknik Servis Hizmetleri uzman, sertifikalı kadromuzla sonuca en kısa zamanda ulaşacaktır.

  iPhone Servis

  iPhone Servis hizmetlerimizin arasında ekran değişimi, ön cam dokunmatik değişimi, anakart tamiri, wifi problemi, 3g, 4g çekim problemleri gibi tüm arızaların giderilmesidir.

  iPhone Servis Bahçeşehir, iPhone Servis & Teknik Servis & Onarım Hizmetleri & Fiyatları
  Bahçeşehir iPhone Servis, iPhone Teknik Servis Tamiri Dokunmatik Ön Cam Değişimi, Ekran Değişimi.

  iPhone Teknik Servisİnternet hayatımızın her alanında mutlak suretle kullanmamız gereken olgulardan birisidir. Başta iPhone olmak üzere akıllı telefonların hayatı kolaylaştırmak adına üretildiği düşünülürse mobil telefonların bilgisayarın özelliklerini taşıyor olması gerekir. Tabi ki tam anlamıyla bu özellikleri barındırması beklenemez ancak yine de başta Wi-fi olmak üzere birtakım konularda insanlara yardımcı olmalıdır. Apple tarafından üretilen iPhone serileri incelendiğinde her modelde Apple mühendislerinin iPhone Wi-fi’si üzerinde çalışmalar yaptığı gözlemlenmiştir. Bu çalışmalar doğrultusunda Wi-fi çekim ağında büyük aşamalar kaydedilmiş, eskisine nazaran daha geniş kapsama alanına ulaşılmıştır. Wifi, yani internet günlük hayatın olmazsa olmazları arasında yer aldığı yadsınamaz bir gerçektir. Gerek mobil bankacılık gerek işlerimiz internet gereksinimi açığa çıkarmaktadır.

  iPhone cihazların tamirinde fiyat konusunda net bir şey söylemek mümkün değildir. Çünkü ekranlarda çeşitli problemler oluşabilir. Tüm problemlerin tek bir çözümü de bulunmadığından dolayı farklı fiyatlar da oluşmaktadır.

  Gözünüzün önünde hemen anında müdahale! Türkiye'de bir ilk! Arızalı iPhone Macbook Apple cihazlarınızı servisimize getirdiğiniz anda hemen gözünüzün önünde sorunları çözülüp hemen size teslim edilir.

  Teknik Servis iPhone larda aynı gün içinde tamiri / onarımı gerçekleşmektedir. Yaklaşık 1-2 saat içerisinde arızalı , iPhone lerin servis hizmeti tamamlanmaktadır.

  Wifi’nin bu kadar önemli olduğu bir devirde iPhone telefonlarında işlev görmez halde olduğunu düşünelim. Oldukça kötü bir durum olurdu. Zira insanlar sosyal hesaplarına ulaşmakta güçlük çeker, aynı şekilde işlerini yaparken zaman kaybı yaşarlardı. Bu yüzden iPhone veya iPad ürünlerinde Wifi problemi yaşıyorsanız iPhone servis Bahçeşehir bölgesine hizmet vermekteyiz, servisimize mutlaka gelmelisiniz.

  Aylarca Beklemek Yok! Hemen Anında Çözüm! Aynı gün teslim!

  teknik servisiPhone wifi problemlerinin yanı sıra düşme veya herhangi bir yere vurmadan dolayı ekran kırılma & çatlama sorunları meydana gelmektedir. iPhone 3gs 4 ve 4s modelleri aynı ekran boyutuna sahip olduğundan dolayı hemen hepsinin sorunlarının çözümü aynıdır. Ancak Apple bu konudaki prensiplerini geride bırakarak iPhone 5 modelinden itibaren farklı ekran boyutuna geçiş yapmıştır. Farklı ekran boyutunun olması da olası problemlerde birtakım sorunları beraberinde getirmektedir. Eğer orijinal ekran tamiri yaptırmak istiyorsanız iPhone 5 için üretilmiş olan ekranları kullanmak üzere  iPhone servis Bahçeşehir şubemize gelmelisiniz. İleride sorunların nüksetmesini istemiyorsanız orijinal parça kullanmaya özen göstermelisiniz. Şubelerimizde tamiri yapılan her üründe orijinal parça kullandığımızdan dolayı sorunlarınıza geçici değil kalıcı çözümler ürettiğimizi tekrar hatırlatmamızda fayda var.

  iPhone Ön Cam Değişimi hakkında detaylı bilgi ve detaya ulaşabilirsiniz.

  iPhone cihazların tamirinde fiyat konusunda net bir şey söylemek mümkün değildir. Çünkü ekranlarda çeşitli problemler oluşabilir. Tüm problemlerin tek bir çözümü de bulunmadığından dolayı farklı fiyatlar da oluşmaktadır.

  galaxy S4 servis

  iPhone 4G ve iPhone 4GS cihazları hakkında bir çok sorular gelmektedir. Şunu söylemeliyiz ki, bu iki cihaz ekran donanımı olarak neredeyse aynı yapıya sahiptir. Böylece ekran problemlerinizde (ekran kırılması, çatlaması) aynı tamir işlemleri yapılır. Telefonunuzun iPhone 4 veya 4s olması fiyatına hibçir şekilde yansımayacaktır.

  Türkiye'nin Heryerinden Ücretsiz Kargo ile Gönderim!
  KARGO ÜCRETİ YOK! Türkiye'nin neresinde olursanız olun, arızalı Apple iPad Macbook cihazlarınızı ücret ödemeden kargoya verin, onarımı tamamlandıktan sonra adresinize ücretsiz şekilde kargolayalım..

  Gözünüzün Önünde Hemen Onarım! Günlerce Beklemeye SON!
  iPad Teknik Servis ihtiyaçlarınızı anında hemen gözünüzün önünde karşılıyoruz! Cihazınızı getirin hemen gözünüzün önünde tamirini yapalım..

  teknik servis

  %100 Orjinal 1 Yıl Garantili Servis iPad Servis, Onarım, Tamir Hizmetleri

  Firmamız tarafından kullanılan tüm parçalar %100 Orjinaldir, Türk Ticaret Kanunu'nun yasal zorunluluğu dahilinde yedek parçalar 1 Yıl Garantilidir. %100 Müşteri memnuniyeti garantisi, memnun kalmazsanız paranız koşulsuz iade edilir.

  iPhone servis Bahçeşehir şubemizde iPhone ve iPad’lerde oluşan tüm problemler incelenmektedir. Bunun sebebi olası problemler karşısında çözüm önerilerini anında sunabilme isteğimizdir. Böylece cihazlarınıza karşı daha hızlı çözümler üreterek tamir süresini en aza indirgemeyi hedefliyoruz. iPhone veya iPad’lerinizde Wifi problemleri yaşıyorsanız hiç üzülmeyin. Teknik ekibimiz sizin için çalışmaya devam ediyor. iPhone 3gs – 4 – 4s -5 – 5s – 6 – 6s , hangi modelde olursa olsun tüm problemlerinizi çözüyoruz.

  teknik servis


  iPhone Ön Cam Değişimi, iPhone Ekran Değişimi, Pil Batarya Tamiri Değişimi Tamiri Onarımı Teknik Servisi
  Bu konu hakkında net bir fiyat vermek doğru değildir. Çünkü iPhone bataryalarında çeşitli problemler meydana gelebilir. Bu problemlerin ne olduğu konusunda tableti incelemeden veya tabletteki sorunları dinlemeden fikir yürütmek mümkün değildir. Bu yüzden de fiyatın ne olacağı konusunda mutlaka iPhone servis Bahçeşehir gelerek konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

  iPhone servis Bahçeşehir bölgesine hizmet vermektedir Apple ürünlerini inceleme fırsatı bulabilirsiniz. Başta iPhone 5 , iPhone 6 ve Yeni iPad Retina olmak üzere Apple’ın yeni piyasaya sürmüş olduğu alanındaki en iyi cihazları inceleyip test ederek Apple kullanmanın neden bir ayrıcalık olduğunu kendiniz test etmiş olursunuz. Her ne kadar Wifi, ekran problemleri gibi birtakım sorunlar iPhone ve iPad cihazlarında meydana geliyor olsa da, teknolojik aletlerin tümünde bu problemlerin oluştuğu göz önüne alındığında yine de en kullanışlı ve güvenli telefonun iPhone olduğunu söyleyebiliriz.


  Bazı iPhone cihazlarında dokunmatik hassasiyetinde ciddi problemler meydana gelebilmektedir. Özellikle hassasiyeti ile akıllı telefonlarda ön plana çıkmış olan iPhone’nun bu konudaki problemi kullanıcıları rahatsız etmektedir. iPhone servis Bahçeşehir servisi hangi model olursa olsun tüm iPhone modellerinin ekran hassasiyeti problemlerine çözümler bulabilirsiniz.

  iPhone ve iPad yüksek çözünürlüğü sayesinde kullanıcıların internette rahat bir şekilde dolaşmasını sağlamaktadır. Aynı şekilde oyunlar ve uygulamalar da bilgisayardan neredeyse bir fark bulunmadan kullanıcılarla buluşmaktadır. HD oyun tagı iPhone 4 serisinden itibaren telefonlara gelmiştir. Bunun sebebi iPhone’ların 4 serisinden itibaren HD çözünürlük kalitesine ulaşmasıdır. Eğer ekran problemleri yaşıyorsanız bu yüksek çözünürlüğün hiçbir anlamı olmayacağından dolayı, telefon kullanmanın zevkini yaşamak adına iPhone servis Bahçeşehir şubemize gelerek cihazın tamirini yaptırabilirsiniz. iPhone ekran değişimi fiyatı konusunda kesin bir bilgi vermemiz mümkün değildir. Çünkü ekranda oluşan hasara göre tamir çeşidi ve fiyatı değişiklik gösterecektir. Yine de Apple konusunda tam donanımlı teknik ekiplerimiz sayesinde cihazınızın emin ellerde olduğunun garantisini sizlere verebiliriz.


  Tüm bunların bilincinde olup, ekonomik nedenleri de göz önünde bulundurarak teknik servis seçimine önem gösterin. iPhone servis Bahçeşehir servisi tüm problemlerinize karşı en uygun fiyat garantisi sunmaktadır. Ayrıca uzman teknik servis ekibi tarafından tamir edildiğinden dolayı problemlerinize geçici değil kalıcı çözüm üretilmektedir. En yakın servisimize sizleri de bekliyoruz. Servis verdiğimiz bölgelerden olan iPhone Servis Bakırköy sayfamıza gözatın. Bunun için de Apple konusunda uzman kişilerin yardımını almalı, onların önerileri doğrultusunda tablet kullanmalısınız.

  Apple Bahçeşehir iPhone Teknik Servis Teknik Destek Yedek Parça

  Arızalı iPhone cihazlarınız için doğru adrestesiniz. Bahçeşehir Servisimizde Macbook iMac ve diğer tüm Apple marka ürünlerin yedek parçaları mevcuttur. Teknik Servisimizde iPad tamiri yapılmaktadır.

  iPhone larınız Teknik Servisimize geldiği an HEMEN, ANINDA arıza tespiti gözünüzün önünde yapılır mümkünse aynı gün içinde tamiri yapılır ve teslim edilir. Günlerce Haftalarca beklemezsiniz!

  galaxy S4 servis

   

  iphone servis

  Bize Ulaşın
  Saints Teknik Servis

  Adres: Yeşilköy Mah. Halkalı Cad. No1 Yeşilköy İstanbul
  Telefon: (0212) 663 81 44
  Fax: (0212) 663 81 44
  Teknik Servis: (0212) 663 81 44

  hızlı servis

  Açık Adres Tarifi
  Yeşilköy Tren İstasyonunun karşısında Yatsan Tempur mağazasının yanında, Mağazamız Yol Üstündedir.
  Trenle ulaşım: Yeşilköy tren istasyonu çıkışında sağ tarafta.
  Özel araçla ulaşım: Bakırköy tarafından gelecekler için sahil yolundan florya istikametine devam ederken Bahçeşehir Galleria yı geçtikten sonra, sağda Yeşilköy tabelasını takip ettiğinizde 300mt ilerde sağda tren istasyonu görünür, hemen karşısında solda Yatsan Tempur mağazasının yanında, ana yola açık mağaza.

  pazar günleri açığız ücretsiz kargo garantili iphone servis garantili iphone servis garantili iphone servis garantili iphone servis
  iletişim

  Türkiye Bilişim sektörünün öncülerindeniz. Commodore 64 Zamanlarından bugüne uzun bir yolculuk.
  Yıllar boyu, yüzlerce, binlerce mutlu müşteri kitlesi. Saints Computer & Technology Türkiye'nin en güvenilir Teknik Servisidir.