facebookrss rssfacebookBizi Takip Edin
Pazartesi-Cumartesi: 09:00-21:00 - Bizi Arayın: (0212) 663 81 44
 • servis2
 • servis2
 • servis2
 • servis2
 • servis1
 • servis2
 • servis2
  iPhone Teknik Servis

  iPhone Ön Cam Değişimi Teknik Servis Hizmetimiz iPhone 4, iPhone 5, iPhone 6 ön cam değişimi işlemlerini aynı gün içinde yapmaktadır. %100 Orjinal 1 Yıl Garantili.

  Apple Teknik Servis

  iPhone Ekran Değişimi Teknik Servis Tamiri Onarımı ve Yedek Parça Merkezi iPhone Teknik Servis Hizmetleri uzman, sertifikalı kadromuzla sonuca en kısa zamanda ulaşacaktır.

  iPhone Servis

  iPhone Servis hizmetlerimizin arasında ekran değişimi, ön cam dokunmatik değişimi, anakart tamiri, wifi problemi, 3g, 4g çekim problemleri gibi tüm arızaların giderilmesidir.

  iPhone Servis Avcılar, iPhone Servis & Teknik Servis & Onarım Hizmetleri & Fiyatları
  Avcılar iPhone Servis, iPhone Teknik Servis Tamiri Dokunmatik Ön Cam Değişimi, Ekran Değişimi.

  iPhone Teknik ServisApple kuruluş felsefesi gereği her daim teknolojinin nimetlerinden faydalanan bir şirket olmuştur. Bu yüzden her sene yeni telefon ve tablet üretmektedir. Yine prensip gereği telefon ve tabletlerinde köklü değişiklikler yapmamasına rağmen mobil cihazlarda kullanılan işletim sistemi iOS’ta bu değişiklikler belirgin bir şekilde görülmektedir. iOS oldukça stabil bir işletim sistemi olduğundan dolayı hemen her telefon modelini sorunsuz bir şekilde kendi içerisinde güncelleyebilmektedir.  Apple’ın rakibi olan diğer telefon markalarına bakıldığında işletim sistemi güncellemelerinde ciddi problemler yaşadığı gözlemlenmiştir. Zira yapılan araştırmalar sonucunda Apple haricindeki firmaların telefon veya tabletlerine sahip olan kişilerin sadece küçük bir kısmı ilgili telefonun en son sürüm işletim sistemini kullanmaktadır. Ancak bu araştırma Apple cephesinde yapıldığında %90’ın üzerinde son sürüm kullanıldığı tespit edilmiştir. Bu durum Apple’ın neden dünyanın en büyük teknoloji markası olduğunu kanıtlar niteliktedir.

  iPhone cihazların tamirinde fiyat konusunda net bir şey söylemek mümkün değildir. Çünkü ekranlarda çeşitli problemler oluşabilir. Tüm problemlerin tek bir çözümü de bulunmadığından dolayı farklı fiyatlar da oluşmaktadır.

  Gözünüzün önünde hemen anında müdahale! Türkiye'de bir ilk! Arızalı iPhone Macbook Apple cihazlarınızı servisimize getirdiğiniz anda hemen gözünüzün önünde sorunları çözülüp hemen size teslim edilir.

  Teknik Servis iPhone larda aynı gün içinde tamiri / onarımı gerçekleşmektedir. Yaklaşık 1-2 saat içerisinde arızalı , iPhone lerin servis hizmeti tamamlanmaktadır.

  Her yeni iOS sürümünde iPhone ve iPad’lerde bir çok değişiklik yapılmaktadır. Bu değişikliklerin bir kısmı kullanıcılar tarafından fark edilebilen görünüşte olan değişiklikler olmasına karşın kullanırken fark edemeyeceğiniz yani sistem tarafında çalışan değişiklikler de içerebilmektedir. Bu yüzden iPhone veya iPad kullanan kişilerin daha stabil, verimli cihaza sahip olabilmek adına mümkün olduğu kadar cihazlarını son sürümde kullanmaya gayret göstermelidir. Güncelleme yapılmadan önce ne tür değişiklikler olduğu Apple tarafından ekranlara yansıtılmaktadır. Yine de güncelleme hakkında aklınızda birtakım soru işaretleri oluşuyor ise iPhone servis Avcılar bölgesine servis hizmeti vermekteyiz, ilgili güncelleme hakkında bilgi alabilirsiniz.

  Aylarca Beklemek Yok! Hemen Anında Çözüm! Aynı gün teslim!

  teknik servisTeknoloji geliştiğinden dolayı iPhone ve iPad’lerin bu teknolojiye ayak uydurmaları gerekmektedir. Bu yüzden de yeni iOS sürümlerinin eskilere nazaran daha gelişmiş özellikler içerdiği görülmektedir. İşletim sisteminin sürekli geliştirilmesine paralel olarak telefon veya tabletlerde bulunan donanımsal özelliklerinde bu gelişmeleri destekler nitelikte olması gerekmektedir. Ancak ilk üretilen iPhone ve iPad’ler bu konuda yeterli olmadığından Apple ilk çıkardığı cihazlarına iOS güncelleme desteğini kesmiştir. Bu durum görünüşte Apple’ın müşterilerine sahip çıkmadığı düşüncesine yol açsa da iPhone 3g ve 3gs gibi telefonların yeni nesil teknolojileri destekleyecek donanıma sahip olmadığı bilinmektedir. Yani yeni işletim sistemine sahip olsa bile uygulamaları veya oyunları çalıştırmakta güçlük çekecek, eskisine nazaran daha yavaş çalışacaktır. Ancak güncelleme yapılmadığı takdirde mevcut işletim sistemine uygun donanım olduğundan dolayı herhangi bir problem yaşanmayacaktır. Apple bunun bilincinde olan bir firma olduğundan dolayı eski nesil güncellemelerini müşteri memnuniyetini bozmamak adına yapmamaktadır.

  iPhone Ön Cam Değişimi hakkında detaylı bilgi ve detaya ulaşabilirsiniz.

  iPhone cihazların tamirinde fiyat konusunda net bir şey söylemek mümkün değildir. Çünkü ekranlarda çeşitli problemler oluşabilir. Tüm problemlerin tek bir çözümü de bulunmadığından dolayı farklı fiyatlar da oluşmaktadır.

  galaxy S4 servis

  iPhone 4G ve iPhone 4GS cihazları hakkında bir çok sorular gelmektedir. Şunu söylemeliyiz ki, bu iki cihaz ekran donanımı olarak neredeyse aynı yapıya sahiptir. Böylece ekran problemlerinizde (ekran kırılması, çatlaması) aynı tamir işlemleri yapılır. Telefonunuzun iPhone 4 veya 4s olması fiyatına hibçir şekilde yansımayacaktır.

  Türkiye'nin Heryerinden Ücretsiz Kargo ile Gönderim!
  KARGO ÜCRETİ YOK! Türkiye'nin neresinde olursanız olun, arızalı Apple iPad Macbook cihazlarınızı ücret ödemeden kargoya verin, onarımı tamamlandıktan sonra adresinize ücretsiz şekilde kargolayalım..

  Gözünüzün Önünde Hemen Onarım! Günlerce Beklemeye SON!
  iPad Teknik Servis ihtiyaçlarınızı anında hemen gözünüzün önünde karşılıyoruz! Cihazınızı getirin hemen gözünüzün önünde tamirini yapalım..

  teknik servis

  %100 Orjinal 1 Yıl Garantili Servis iPad Servis, Onarım, Tamir Hizmetleri

  Firmamız tarafından kullanılan tüm parçalar %100 Orjinaldir, Türk Ticaret Kanunu'nun yasal zorunluluğu dahilinde yedek parçalar 1 Yıl Garantilidir. %100 Müşteri memnuniyeti garantisi, memnun kalmazsanız paranız koşulsuz iade edilir.

  Ancak bazı durumlarda yeni iOS sürümü ihtiyacı ortaya çıkabilir. Örneğin navigasyon programları genellikle son sürüm destekli olduğundan dolayı eski nesil telefon ve tabletlerde çalışmayacaktır. Böyle durumlarda uygulamanın kullanılabilmesi için telefonun işletim sistemi sürümünün artırılması gerekir. Ancak Apple buna izin vermediğinden uygulamayı kullanmak mümkün değildir.

  teknik servis


  iPhone Ön Cam Değişimi, iPhone Ekran Değişimi, Pil Batarya Tamiri Değişimi Tamiri Onarımı Teknik Servisi
  Bu konu hakkında net bir fiyat vermek doğru değildir. Çünkü iPhone bataryalarında çeşitli problemler meydana gelebilir. Bu problemlerin ne olduğu konusunda tableti incelemeden veya tabletteki sorunları dinlemeden fikir yürütmek mümkün değildir. Bu yüzden de fiyatın ne olacağı konusunda mutlaka iPhone servis Avcılar gelerek konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

  Sürüm yükseltirken neden bu işlemi yaptığınız sorusuna mantıklı cevaplar vermelisiniz. Zira Apple mühendisleri eski telefonlarının yeni işletim sistemlerini sağlıklı çalıştıramayacağı konusunda uyarmaktadır. Eğer cihazlarınızı sadece bir uygulama için kullanıyorsanız iPhone servis Avcılar şubemiz bu konuda sizlere yardımcı olabilir. Ancak yüksek iOS sürümü sayesinde telefonu daha verimli kullanacağınızı düşünüyorsanız bu konuda ciddi bir fikir yanlışına düştüğünüzü hatırlatmamızda fayda var.


  Bazı iPhone cihazlarında dokunmatik hassasiyetinde ciddi problemler meydana gelebilmektedir. Özellikle hassasiyeti ile akıllı telefonlarda ön plana çıkmış olan iPhone’nun bu konudaki problemi kullanıcıları rahatsız etmektedir. iPhone servis Avcılar servisi hangi model olursa olsun tüm iPhone modellerinin ekran hassasiyeti problemlerine çözümler bulabilirsiniz.

  Firmamızda çalışan Apple teknik destek ekibimiz eski & yeni tüm iOS sürümlerini hangi telefon olursa olsun yükleyebilmektedir. Eğer sizler de navigasyon uygulamaları gibi yüksek işletim sistemi sürümü gerektiren bir takım uygulamaları çalıştırmak istiyorsanız iPhone servis Avcılar şubemize gelebilirsiniz. Şubemizde çalışan ekibimiz telefonunuz ile ilgilenecek ve ilgili sürüme sorunsuz bir şekilde geçmenizi sağlayacaktır.


  Tüm bunların bilincinde olup, ekonomik nedenleri de göz önünde bulundurarak teknik servis seçimine önem gösterin. iPhone servis Avcılar servisi tüm problemlerinize karşı en uygun fiyat garantisi sunmaktadır. Ayrıca uzman teknik servis ekibi tarafından tamir edildiğinden dolayı problemlerinize geçici değil kalıcı çözüm üretilmektedir. En yakın servisimize sizleri de bekliyoruz. Servis verdiğimiz bölgelerden olan iPhone Servis Bahçelievler sayfamıza gözatın. Bunun için de Apple konusunda uzman kişilerin yardımını almalı, onların önerileri doğrultusunda tablet kullanmalısınız.

  Apple Avcılar iPhone Teknik Servis Teknik Destek Yedek Parça

  Arızalı iPhone cihazlarınız için doğru adrestesiniz. Avcılar Servisimizde Macbook iMac ve diğer tüm Apple marka ürünlerin yedek parçaları mevcuttur. Teknik Servisimizde iPad tamiri yapılmaktadır.

  iPhone larınız Teknik Servisimize geldiği an HEMEN, ANINDA arıza tespiti gözünüzün önünde yapılır mümkünse aynı gün içinde tamiri yapılır ve teslim edilir. Günlerce Haftalarca beklemezsiniz!

  galaxy S4 servis

   

  iphone servis

  Bize Ulaşın
  Saints Teknik Servis

  Adres: Yeşilköy Mah. Halkalı Cad. No1 Yeşilköy İstanbul
  Telefon: (0212) 663 81 44
  Fax: (0212) 663 81 44
  Teknik Servis: (0212) 663 81 44

  hızlı servis

  Açık Adres Tarifi
  Yeşilköy Tren İstasyonunun karşısında Yatsan Tempur mağazasının yanında, Mağazamız Yol Üstündedir.
  Trenle ulaşım: Yeşilköy tren istasyonu çıkışında sağ tarafta.
  Özel araçla ulaşım: Bakırköy tarafından gelecekler için sahil yolundan florya istikametine devam ederken Avcılar Galleria yı geçtikten sonra, sağda Yeşilköy tabelasını takip ettiğinizde 300mt ilerde sağda tren istasyonu görünür, hemen karşısında solda Yatsan Tempur mağazasının yanında, ana yola açık mağaza.

  pazar günleri açığız ücretsiz kargo garantili iphone servis garantili iphone servis garantili iphone servis garantili iphone servis
  iletişim

  Türkiye Bilişim sektörünün öncülerindeniz. Commodore 64 Zamanlarından bugüne uzun bir yolculuk.
  Yıllar boyu, yüzlerce, binlerce mutlu müşteri kitlesi. Saints Computer & Technology Türkiye'nin en güvenilir Teknik Servisidir.