facebookrss rssfacebookBizi Takip Edin
Pazartesi-Cumartesi: 09:00-21:00 - Bizi Arayın: (0212) 663 81 44
 • servis2
 • servis2
 • servis2
 • servis2
 • servis1
 • servis2
 • servis2
  iPhone Teknik Servis

  iPhone Ön Cam Değişimi Teknik Servis Hizmetimiz iPhone 4, iPhone 5, iPhone 6 ön cam değişimi işlemlerini aynı gün içinde yapmaktadır. %100 Orjinal 1 Yıl Garantili.

  Apple Teknik Servis

  iPhone Ekran Değişimi Teknik Servis Tamiri Onarımı ve Yedek Parça Merkezi iPhone Teknik Servis Hizmetleri uzman, sertifikalı kadromuzla sonuca en kısa zamanda ulaşacaktır.

  iPhone Servis

  iPhone Servis hizmetlerimizin arasında ekran değişimi, ön cam dokunmatik değişimi, anakart tamiri, wifi problemi, 3g, 4g çekim problemleri gibi tüm arızaların giderilmesidir.

  iPhone Servis Ataköy, iPhone Servis & Teknik Servis & Onarım Hizmetleri & Fiyatları
  Ataköy iPhone Servis, iPhone Teknik Servis Tamiri Dokunmatik Ön Cam Değişimi, Ekran Değişimi.

  iPhone Teknik ServisApple, sürekli kendini geliştiren bir firma olduğundan dolayı 2013 yılının ortalarına doğru duyurmuş olduğu ve köklü değişiklikler içeren iOS 8 sayesinde teknoloji dünyasına yeniden damga vuracak gibi görünüyor. Eğer Apple tarafından üretilmiş bir cihaza sahipseniz sizler de Eylül ayından itibaren kullanıma sunulması beklenen iOS 8’yi cihazlarına ücretsiz bir şekilde yükleyebilirsiniz. iOS 8 ilk tanıtıldığından bu yana Apple’ın günümüze kadar süregelmiş özelliklerinin dışına çıkmaktadır. Zira iOS 8’e kadar olan Apple tarafından çıkarılmış işletim sistemleri incelendiğinde hemen hepsinin görüntüsü aynı olduğu bilinmektedir. Sürekli sistem bazlı yenilikler yapılmış, iconlar gibi sistemin dış görünümü hep sabit kalmıştır. Ancak iOS 8’den itibaren tabular yıkılarak iPhone ve iPad’lerin sahip olduğu işletim sisteminde köklü değişikliklere gidilmektedir. Böylece alışagelmiş iOS giderek yerine yepyeni bir görünüme sahip olan işletim sistemi gelmiştir.

  iPhone cihazların tamirinde fiyat konusunda net bir şey söylemek mümkün değildir. Çünkü ekranlarda çeşitli problemler oluşabilir. Tüm problemlerin tek bir çözümü de bulunmadığından dolayı farklı fiyatlar da oluşmaktadır.

  Gözünüzün önünde hemen anında müdahale! Türkiye'de bir ilk! Arızalı iPhone Macbook Apple cihazlarınızı servisimize getirdiğiniz anda hemen gözünüzün önünde sorunları çözülüp hemen size teslim edilir.

  Teknik Servis iPhone larda aynı gün içinde tamiri / onarımı gerçekleşmektedir. Yaklaşık 1-2 saat içerisinde arızalı , iPhone lerin servis hizmeti tamamlanmaktadır.

  Aylarca Beklemek Yok! Hemen Anında Çözüm! Aynı gün teslim!

  teknik servisiOS 8 tanıtılmasına rağmen henüz genel kullanıma açılmamıştır. Bunun sebebi; köklü değişiklikler içeriyor olmasından dolayı olası problemlerin bulunup çözüme kavuşturulmaya çalışılmasıdır. iOS 8’yi sadece alanında uzman kişiler test edebilmektedir. Apple ilgili kişilere bu konuda gereken bilgileri vermiştir ve yoğun bir çalışmayla yeni iPhone işletim sistemi en ince ayrıntılarına kadar incelenmektedir. iPhone servis Ataköy şubemizdeki teknik servis ekibi de bu incelemelere katılmıştır. iOS 8, oldukça farklı bir dizayna sahip olduğundan dolayı sanki iPhone yerine farklı bir telefon kullanıyormuş gibi bir izlenim yaratmaktadır. iOS 8’nin görünümü üzerinde fazlasıyla durduk. Aynı şekilde görünümdeki yeniliklerin yanı sıra sistemsel olarak da iOS 8 kullanıcılara büyük kolaylıklar sağlamaktadır. Sürekli eleştirilen radyo konusu iOS 8’den itibaren telefonlara gelecektir. Şuana kadar iOS 8’nin bilinmeyen bir çok özelliği olduğu düşünülmektedir. Her geçen gün yeni çıkan iOS 8 özellikleri, bu işletim sisteminin alanındaki rakiplerinden ve önceki kendi sürümünden ne kadar farklı olduğunu göstermektedir.

  iPhone Ön Cam Değişimi hakkında detaylı bilgi ve detaya ulaşabilirsiniz.

  iPhone cihazların tamirinde fiyat konusunda net bir şey söylemek mümkün değildir. Çünkü ekranlarda çeşitli problemler oluşabilir. Tüm problemlerin tek bir çözümü de bulunmadığından dolayı farklı fiyatlar da oluşmaktadır.

  galaxy S4 servis

  iPhone 4G ve iPhone 4GS cihazları hakkında bir çok sorular gelmektedir. Şunu söylemeliyiz ki, bu iki cihaz ekran donanımı olarak neredeyse aynı yapıya sahiptir. Böylece ekran problemlerinizde (ekran kırılması, çatlaması) aynı tamir işlemleri yapılır. Telefonunuzun iPhone 4 veya 4s olması fiyatına hibçir şekilde yansımayacaktır.

  Türkiye'nin Heryerinden Ücretsiz Kargo ile Gönderim!
  KARGO ÜCRETİ YOK! Türkiye'nin neresinde olursanız olun, arızalı Apple iPad Macbook cihazlarınızı ücret ödemeden kargoya verin, onarımı tamamlandıktan sonra adresinize ücretsiz şekilde kargolayalım..

  Gözünüzün Önünde Hemen Onarım! Günlerce Beklemeye SON!
  iPad Teknik Servis ihtiyaçlarınızı anında hemen gözünüzün önünde karşılıyoruz! Cihazınızı getirin hemen gözünüzün önünde tamirini yapalım..

  teknik servis

  %100 Orjinal 1 Yıl Garantili Servis iPad Servis, Onarım, Tamir Hizmetleri

  Firmamız tarafından kullanılan tüm parçalar %100 Orjinaldir, Türk Ticaret Kanunu'nun yasal zorunluluğu dahilinde yedek parçalar 1 Yıl Garantilidir. %100 Müşteri memnuniyeti garantisi, memnun kalmazsanız paranız koşulsuz iade edilir.

  iOS 8 test etmek isteyen kişiler hemen iPhone servis Ataköy’ü ziyaret edebilir. Böylece yeni iPhone modeli adı verilen işletim sistemini en ince ayrıntılarına kadar eski sürümden olan farklarını test edebilirsiniz. iOS 8, bir devrin başlangıcı olarak kabul edilmektedir. Çünkü bu devir başlangıcı Apple tarafından sadece iPhone ve iPad’ler ile sınırlı kalmayacaktır. Macbook, iMac yani dizüstü modellerinde bulunan Mac OS X işletim sisteminin en son sürümü olan Mac OS X Mavericks tasarlanmıştır. Tüm bu yeni işletim sistemleri göz önüne alındığında Apple firmasının kullanıcılarını mutlu etmek adına yoğun bir mesai harcayarak çalıştıklarını söylememiz mümkündür. iPhone servis Ataköy şubemiz Apple tarafından çıkarılan bu işletim sistemlerini mümkün olduğu kadar test etmeye çalışmaktadır. Ancak her iki işletim sistemi de henüz stabil ara yüze sahip olmadığından dolayı yapılan tüm araştırmalar ve testler sadece sınırlı bilgi çerçevesinde gerçekleştirilmektedir. Araştırmalar bitip iOS 8 tüm kullanıcıların hizmetine sunulduğunda daha stabil, daha yeni ve alanında lider olduğunu ispat eden bir işletim sistemi ile karşımıza çıkacağından hiç şüphemiz yok.

  teknik servis


  iPhone Ön Cam Değişimi, iPhone Ekran Değişimi, Pil Batarya Tamiri Değişimi Tamiri Onarımı Teknik Servisi
  Bu konu hakkında net bir fiyat vermek doğru değildir. Çünkü iPhone bataryalarında çeşitli problemler meydana gelebilir. Bu problemlerin ne olduğu konusunda tableti incelemeden veya tabletteki sorunları dinlemeden fikir yürütmek mümkün değildir. Bu yüzden de fiyatın ne olacağı konusunda mutlaka iPhone servis Ataköy gelerek konu hakkında bilgi alabilirsiniz.


  Bazı iPhone cihazlarında dokunmatik hassasiyetinde ciddi problemler meydana gelebilmektedir. Özellikle hassasiyeti ile akıllı telefonlarda ön plana çıkmış olan iPhone’nun bu konudaki problemi kullanıcıları rahatsız etmektedir. iPhone servis Ataköy servisi hangi model olursa olsun tüm iPhone modellerinin ekran hassasiyeti problemlerine çözümler bulabilirsiniz.

  Apple, müşterilerine değer veren, onların düşüncelerini ve isteklerini göz önünde bulunduran nadir firmalardan birisidir. Her sürümde, eleştirilen veya mutlak suretle olması istenen özellikleri sisteme entegre ediliyor olması müşteri memnuiyetine verilen önemi kanıtlamaktadır. Sizler de Apple gündemini takip ederek yakın zamanda açıklanması beklenen iOS 8 işletim sistemini ilk kullanan bireylerden biri olabilirsiniz.


  Tüm bunların bilincinde olup, ekonomik nedenleri de göz önünde bulundurarak teknik servis seçimine önem gösterin. iPhone servis Ataköy servisi tüm problemlerinize karşı en uygun fiyat garantisi sunmaktadır. Ayrıca uzman teknik servis ekibi tarafından tamir edildiğinden dolayı problemlerinize geçici değil kalıcı çözüm üretilmektedir. En yakın servisimize sizleri de bekliyoruz. Servis verdiğimiz bölgelerden olan iPhone Servis Avcılar sayfamıza gözatın. Bunun için de Apple konusunda uzman kişilerin yardımını almalı, onların önerileri doğrultusunda tablet kullanmalısınız.

  Apple Ataköy iPhone Teknik Servis Teknik Destek Yedek Parça

  Arızalı iPhone cihazlarınız için doğru adrestesiniz. Ataköy Servisimizde Macbook iMac ve diğer tüm Apple marka ürünlerin yedek parçaları mevcuttur. Teknik Servisimizde iPad tamiri yapılmaktadır.

  iPhone larınız Teknik Servisimize geldiği an HEMEN, ANINDA arıza tespiti gözünüzün önünde yapılır mümkünse aynı gün içinde tamiri yapılır ve teslim edilir. Günlerce Haftalarca beklemezsiniz!

  galaxy S4 servis

   

  iphone servis

  Bize Ulaşın
  Saints Teknik Servis

  Adres: Yeşilköy Mah. Halkalı Cad. No1 Yeşilköy İstanbul
  Telefon: (0212) 663 81 44
  Fax: (0212) 663 81 44
  Teknik Servis: (0212) 663 81 44

  hızlı servis

  Açık Adres Tarifi
  Yeşilköy Tren İstasyonunun karşısında Yatsan Tempur mağazasının yanında, Mağazamız Yol Üstündedir.
  Trenle ulaşım: Yeşilköy tren istasyonu çıkışında sağ tarafta.
  Özel araçla ulaşım: Bakırköy tarafından gelecekler için sahil yolundan florya istikametine devam ederken Ataköy Galleria yı geçtikten sonra, sağda Yeşilköy tabelasını takip ettiğinizde 300mt ilerde sağda tren istasyonu görünür, hemen karşısında solda Yatsan Tempur mağazasının yanında, ana yola açık mağaza.

  pazar günleri açığız ücretsiz kargo garantili iphone servis garantili iphone servis garantili iphone servis garantili iphone servis
  iletişim

  Türkiye Bilişim sektörünün öncülerindeniz. Commodore 64 Zamanlarından bugüne uzun bir yolculuk.
  Yıllar boyu, yüzlerce, binlerce mutlu müşteri kitlesi. Saints Computer & Technology Türkiye'nin en güvenilir Teknik Servisidir.