facebookrss rssfacebookBizi Takip Edin
Pazartesi-Cumartesi: 09:00-21:00 - Bizi Arayın: (0212) 663 81 44
 • servis2
 • servis2
 • servis2
 • servis2
 • servis1
 • servis2
 • servis2
  iPhone Teknik Servis

  iPhone Ön Cam Değişimi Teknik Servis Hizmetimiz iPhone 4, iPhone 5, iPhone 6 ön cam değişimi işlemlerini aynı gün içinde yapmaktadır. %100 Orjinal 1 Yıl Garantili.

  Apple Teknik Servis

  iPhone Ekran Değişimi Teknik Servis Tamiri Onarımı ve Yedek Parça Merkezi iPhone Teknik Servis Hizmetleri uzman, sertifikalı kadromuzla sonuca en kısa zamanda ulaşacaktır.

  iPhone Servis

  iPhone Servis hizmetlerimizin arasında ekran değişimi, ön cam dokunmatik değişimi, anakart tamiri, wifi problemi, 3g, 4g çekim problemleri gibi tüm arızaların giderilmesidir.

  iPhone Servis Akatlar, iPhone Servis & Teknik Servis & Onarım Hizmetleri & Fiyatları
  Akatlar iPhone Servis, iPhone Teknik Servis Tamiri Dokunmatik Ön Cam Değişimi, Ekran Değişimi.

  iPhone Teknik ServisiPhone günümüzde en çok kullanılan akıllı telefonlardan biri olmasına rağmen çeşitli problemleri bulunmaktadır. Bu problemlere zamanında müdahale edilmediği takdirde Apple ürünü olduğundan dolayı tamiri çok ciddi miktarlara çıkabilmektedir. Böyle durumlarda iPhone servis Akatlar servisimize gelerek, bu alanda uzmanlaşmış teknik servis ekibimizden yardım alabilirsiniz. iPhone cihazlarında genellikle ekranlarla ilgili problemler çıkmaktadır. iPhone 5 haricinde çıkarılan tüm iPhone’ların ekranları birbiri ile uyumlu olduğundan dolayı tamirini yapmak oldukça kolaydır. Çünkü bu konu hakkında Apple, kuruluş prensibi gereği müşterilerine tam destek vermektedir.

  iPhone cihazların tamirinde fiyat konusunda net bir şey söylemek mümkün değildir. Çünkü ekranlarda çeşitli problemler oluşabilir. Tüm problemlerin tek bir çözümü de bulunmadığından dolayı farklı fiyatlar da oluşmaktadır.

  Gözünüzün önünde hemen anında müdahale! Türkiye'de bir ilk! Arızalı iPhone Macbook Apple cihazlarınızı servisimize getirdiğiniz anda hemen gözünüzün önünde sorunları çözülüp hemen size teslim edilir.

  Teknik Servis iPhone larda aynı gün içinde tamiri / onarımı gerçekleşmektedir. Yaklaşık 1-2 saat içerisinde arızalı , iPhone lerin servis hizmeti tamamlanmaktadır.

  Aylarca Beklemek Yok! Hemen Anında Çözüm! Aynı gün teslim!

  teknik servisİster iPhone olsun ister iPad, Apple’ın çıkarmış olduğu tüm ürünler, piyasadaki diğer telefon veya tabletlere nazaran daha kaliteli malzemelerden yapılmaktadır. Bu durum cihazların daha kaliteli olmasını sağlamasına rağmen oluşacak problemlerde de ürünlerin kaliteli olması masraflarında yükselmesi anlamına gelmektedir. iPhone servis Akatlar servisimiz cihazınızdaki problemler hakkında detaylı bilgiler alabilirsiniz. iPhone tamiri yapılırken oldukça dikkat edilmesi gerekir. Çünkü iPhone oldukça hassas bir yapıya sahiptir. Yanlış bir tamir işleminde geri dönüşümü mümkün olmayan yollar olabileceğinden dolayı mutlaka iPhone tamirini alanında uzmanlaşmış kişilerin yapması gerekmektedir. Şirketimiz bu konuda uzun yıllar eğitim görmüş teknik servis ekiplerinden oluştuğundan dolayı cihazlarınızın güvenli ellerde olduğundan emin olabilirsiniz.

  iPhone Ön Cam Değişimi hakkında detaylı bilgi ve detaya ulaşabilirsiniz.

  iPhone cihazların tamirinde fiyat konusunda net bir şey söylemek mümkün değildir. Çünkü ekranlarda çeşitli problemler oluşabilir. Tüm problemlerin tek bir çözümü de bulunmadığından dolayı farklı fiyatlar da oluşmaktadır.

  galaxy S4 servis

  iPhone 4G ve iPhone 4GS cihazları hakkında bir çok sorular gelmektedir. Şunu söylemeliyiz ki, bu iki cihaz ekran donanımı olarak neredeyse aynı yapıya sahiptir. Böylece ekran problemlerinizde (ekran kırılması, çatlaması) aynı tamir işlemleri yapılır. Telefonunuzun iPhone 4 veya 4s olması fiyatına hibçir şekilde yansımayacaktır.

  Türkiye'nin Heryerinden Ücretsiz Kargo ile Gönderim!
  KARGO ÜCRETİ YOK! Türkiye'nin neresinde olursanız olun, arızalı Apple iPad Macbook cihazlarınızı ücret ödemeden kargoya verin, onarımı tamamlandıktan sonra adresinize ücretsiz şekilde kargolayalım..

  Gözünüzün Önünde Hemen Onarım! Günlerce Beklemeye SON!
  iPad Teknik Servis ihtiyaçlarınızı anında hemen gözünüzün önünde karşılıyoruz! Cihazınızı getirin hemen gözünüzün önünde tamirini yapalım..

  teknik servis

  %100 Orjinal 1 Yıl Garantili Servis iPad Servis, Onarım, Tamir Hizmetleri

  Firmamız tarafından kullanılan tüm parçalar %100 Orjinaldir, Türk Ticaret Kanunu'nun yasal zorunluluğu dahilinde yedek parçalar 1 Yıl Garantilidir. %100 Müşteri memnuniyeti garantisi, memnun kalmazsanız paranız koşulsuz iade edilir.

  iPhone cihazları her ne kadar kaliteli malzemelerden oluştuğunu söylemiş olsak da yine de kullanıcılar önlemlerini almalıdır. Örneğin iPhone güvenliği için geliştirilmiş olan çeşitli aksesuarlar vardır. Bu aksesuarlar telefonları görsel açıdan güzelleştirdiği gibi herhangi bir hasar görmesinin de önüne geçerek, olası masraflardan kurtulmanızı sağlar. iPhone servis Akatlar servisimiz cihazlarınızla ilgili problemleri çözebileceğiniz gibi bu aksesuarların tümüne ulaşabilirsiniz. iPhone ekranının çizilmesini istemiyorsanız jelatin kullanmaya özen göstermelisiniz. Jelatinler, özellikle gençler tarafından ekran görüntü kalitesini bir nebze düşürdüğünden dolayı pek kullanılmasa da, ekranın çizilmemesi adına mutlaka önem verilmesi gereken aksesuarlardan biridir. Kaliteli jelatinler kullanıldığı takdirde iPhone çiziklerden korunacaktır. Aralıklı olarak jelatinleri yenilediğiniz takdirde her defasında sıfır bir telefon almış gibi olursunuz. iPhone servis Akatlar servisi her iPhone’a sorunsuz bir şekilde uyacak jelatinler bulunduğunu da hatırlatmakta fayda var.

  teknik servis


  iPhone Ön Cam Değişimi, iPhone Ekran Değişimi, Pil Batarya Tamiri Değişimi Tamiri Onarımı Teknik Servisi
  Bu konu hakkında net bir fiyat vermek doğru değildir. Çünkü iPhone bataryalarında çeşitli problemler meydana gelebilir. Bu problemlerin ne olduğu konusunda tableti incelemeden veya tabletteki sorunları dinlemeden fikir yürütmek mümkün değildir. Bu yüzden de fiyatın ne olacağı konusunda mutlaka iPhone servis Akatlar gelerek konu hakkında bilgi alabilirsiniz.


  Bazı iPhone cihazlarında dokunmatik hassasiyetinde ciddi problemler meydana gelebilmektedir. Özellikle hassasiyeti ile akıllı telefonlarda ön plana çıkmış olan iPhone’nun bu konudaki problemi kullanıcıları rahatsız etmektedir. iPhone servis Akatlar servisi hangi model olursa olsun tüm iPhone modellerinin ekran hassasiyeti problemlerine çözümler bulabilirsiniz.

  Eğer telefon kullanmaktan zevk almak, Apple kalitesinden en üst seviyede yararlanmak istiyorsanız cihazınızın bu tarz problemlerine önem vererek tam verimle cihazınızı kullanmaya özen göstermelisiniz. iPhone cihazlarınızda oluşan problemlere karşı mutlaka uzman kişilerin yardımını almalısınız. iPhone konusunda bilgisiz kişilerden yardım alırsanız, problem daha da büyüyebilir çok ciddi masraflara yol açabilir.


  Tüm bunların bilincinde olup, ekonomik nedenleri de göz önünde bulundurarak teknik servis seçimine önem gösterin. iPhone servis Akatlar servisi tüm problemlerinize karşı en uygun fiyat garantisi sunmaktadır. Ayrıca uzman teknik servis ekibi tarafından tamir edildiğinden dolayı problemlerinize geçici değil kalıcı çözüm üretilmektedir. En yakın servisimize sizleri de bekliyoruz. Servis verdiğimiz bölgelerden olan iPhone Servis Ataköy sayfamıza gözatın. Bunun için de Apple konusunda uzman kişilerin yardımını almalı, onların önerileri doğrultusunda tablet kullanmalısınız.

  Apple Akatlar iPhone Teknik Servis Teknik Destek Yedek Parça

  Arızalı iPhone cihazlarınız için doğru adrestesiniz. Akatlar Servisimizde Macbook iMac ve diğer tüm Apple marka ürünlerin yedek parçaları mevcuttur. Teknik Servisimizde iPad tamiri yapılmaktadır.

  iPhone larınız Teknik Servisimize geldiği an HEMEN, ANINDA arıza tespiti gözünüzün önünde yapılır mümkünse aynı gün içinde tamiri yapılır ve teslim edilir. Günlerce Haftalarca beklemezsiniz!

  galaxy S4 servis

   

  iphone servis

  Bize Ulaşın
  Saints Teknik Servis

  Adres: Yeşilköy Mah. Halkalı Cad. No1 Yeşilköy İstanbul
  Telefon: (0212) 663 81 44
  Fax: (0212) 663 81 44
  Teknik Servis: (0212) 663 81 44

  hızlı servis

  Açık Adres Tarifi
  Yeşilköy Tren İstasyonunun karşısında Yatsan Tempur mağazasının yanında, Mağazamız Yol Üstündedir.
  Trenle ulaşım: Yeşilköy tren istasyonu çıkışında sağ tarafta.
  Özel araçla ulaşım: Bakırköy tarafından gelecekler için sahil yolundan florya istikametine devam ederken Ataköy Galleria yı geçtikten sonra, sağda Yeşilköy tabelasını takip ettiğinizde 300mt ilerde sağda tren istasyonu görünür, hemen karşısında solda Yatsan Tempur mağazasının yanında, ana yola açık mağaza.

  pazar günleri açığız ücretsiz kargo garantili iphone servis garantili iphone servis garantili iphone servis garantili iphone servis
  iletişim

  Türkiye Bilişim sektörünün öncülerindeniz. Commodore 64 Zamanlarından bugüne uzun bir yolculuk.
  Yıllar boyu, yüzlerce, binlerce mutlu müşteri kitlesi. Saints Computer & Technology Türkiye'nin en güvenilir Teknik Servisidir.