facebookrss rssfacebook Sosyal Medya Takip:
Yardıma mı ihiyacınız var? Bizi Arayın: 02126638144

iPhone 6 Servis

"iPhone 6 ekran kırıldı, ön cam değişimi piyasada yapabilecek bir tek sizi bulabildim, yaptınız çok teşekkür ederim."
-Ayten Hakgöz

galaxy S4 servis

iPhone 6 Servis, Ön Cam Ekran Değişimi Anakart Tamiri
Yeşilköy Bakırköy Ataköy Florya Yeşilyurt ikitelli Halkalı Başakşehir Bahçelievler Merter Beşiktaş istanbul..

iPhone 6s yedek parçaları stoklarımızda piyasaya çıktığında olacak! Tüm yedek parça bakım onarım servis işlemlerini servisimizde yaptırabilirsiniz. iPhone 6s Ön Cam LCD Ekran değişimi dahil şarj problemleri sıvı teması gibi arızaların tamiri çok kısa sürede yapılmaktadır.

iPhone ilerleyen dönemlerde sadece mikro sim kart ile kullanılabilir hale gelmesi bir çok kullanıcıyı zor duruma sokmuştur. Zira iPhone akıllı telefon kategorisindeki ilk ürün olduğundan dolayı kullanıcıların bu telefona geçmesi için sim kartlarını kesmek zorunda kalmıştır. Türkiye’de mikro sim kart kullanımı oldukça düşük oranlarda olduğundan dolayı sim kartların nasıl kesileceği konusunda bir takım soru işaretleri oluşmuştur. Ancak Apple’ın bu tavrından şaşmaması, Türk kullanıcılarının da sim kart konusunda nasıl davranması gerektiği konusunda bilinçli olmasını sağlamıştır. Sizler de ilk kez Apple ürünü olan iPhone kullanacaksanız ve mikro sim karta sahip değilseniz iPhone servis Bahçeşehir gelerek bu konu hakkında ücretsiz yardım alabilirsiniz.


iPhone 6 mikro sim kart olmadan kullanılmamaktadır. Ayrıca mikro sim kart sahibi değilseniz ve makas türündeki kesim araçları ile orijinal büyük siminizi kestirdiyseniz yanlış kesimlerden oluşan bir takım sonuçlarla karşılaşabilirsiniz. Örneğin yanlış kesilen sim kart, iPhone 6 tarafından okunmayacaktır. Okunmayan sim kartta işinize yaramayacak ve iPhone’u otomatik olarak iPod moduna dönmesine neden olacaktır. Bu yüzden sim kart kesim işlemlerinizde mutlak suretle alanında uzman kişilerin yardımını almalısınız. iPhone 6 ekran değişimi servis Bahçeşehir mikro sim kartlar konusunda bilinçli olduğundan dolayı hata yapmadan kesim işlemlerini tamamlamaktadır. Ayrıca ilerleyen dönemlerde kesilen mikro sim kartların şebeke sorunu yaşadığı gözlemlenmiştir. Bu tarz problemlerle uğraşmamak adına sim kartı kestirmekten ziyade kullandığınız operatörden orijinal mikro sim kart talep etmeniz şiddetle tavsiye edilmektedir.


iPhone 6 Ekran Değişimi ve Ön Cam Değişimi Teknik Servisi Fiyatı
iPhone cihazlarında görülen sim kart problemleri değişiklik göstermektedir. Problem telefondan kaynaklı olabileceği gibi aynı şekilde simden yani karttan kaynaklı da olabilir. Sorunun ne olduğunu tam anlamıyla anlamak ve ilgili çözüm önerileri getirebilmemiz için cihazınızı iPhone 6 servis Bahçeşehir getirmeniz gerekmektedir. iPhone 6 servis Bahçeşehir sim kart konusunda bir çok problemle karşılaştığından dolayı, tüm sorunlarınıza karşı çözüm önerisi getirebileceğimizin garantisini vermekteyiz.


Sim kart problemleri şebeke sorunlarını beraberinde getirmektedir. Şebeke alamayan, yani operatör çekmeyen telefonlar iPod tarzında hizmet vereceğinden dolayı sim kart gereksinimi duyulan bir çok faaliyeti gerçekleştiremeyecektir. Bu durum da iPhone’ların kullanım amacının dışına çıkacak ve kullanıcılar için ciddi problem teşkil edecektir. iPhone sim kart sorunlarınızı mümkün olduğu kadar dikkate alın.

Eğer gereken önemi göstermezseniz arkadaşlarınızın veya akrabalarınızın size ulaşması güçleşir. İşin kötü yanı da bu şebeke problemlerinin sürekli olmamasıdır. Yani ara sıra şebeke sorunu meydana geleceğinden dolayı telefonun şebekeye bağlanıp bağlanmadığı konusunda bilgi sahibi olmuyorsunuz. Siz telefon çekiyor, şebekeden sinyal alıyor sandığınız  zamanlarda dahi telefonunuz ilgili sinyali almakta güçlük çekebilir. Eğer son zamanlarda sizi arayanların sizlere ulaşamadığı konusunda çok fazla duyum almaya başladıysanız mutlaka iPhone 6servis Bahçeşehir gelerek probleminizi alanında uzman yetkili birimlere göstermelisiniz.


iPhone şebeke sorunu yazılım problemi olarak da meydana gelebilmektedir. iOS bu konuda oldukça başarılı olmasına karşın, cihazın hasar görmesi gibi olası bir problem karşısında şebeke sorunları meydana gelmesi normaldir. iPhone 6 servis Bahçeşehir iPhone şebeke sorunlarını çözebilecek potansiyele sahip teknik ekibi bünyesinde barındırdığından dolayı aklınızda en ufak soru işareti dahi olmadan gönül rahatlığı ile kalıcı tamir yaptırabilirsiniz. iPhone ve iPad’lerdeki şebeke sorunları meydana getiren bir çok problem olabileceğinden dolayı fiyat konusunda net bir şey söylemek mümkün değildir. Ancak firmamızın kuruluş prensibi gereği en uygun fiyat garantisi vereceğimize emin olabilirsiniz. Ayrıca yetkili Apple servisi olduğumuzdan dolayı problemlerinize getireceğimiz çözümler tamamen garantili olacaktır.

iPhone 6s kullanıcılara iPhone 4s e çok benzer görünse de aslında öyle değil. Apple herzamanki gibi cihazın iç kısımlarında ve yedek parçalarda vidalarında dahi köklü değişimler ve farklılıklar yapmıştır. iPhone 6s fiyatları Türkiye'de 1600TL-1900TL arasındadır.iPhone 6S, iPhone 6G 16GB 32GB 64GB hafızaya çıkacağı da kulaktan kulağa yayılmakta. iPhone 6 istanbul yeklili servisleri hakkında herhangi bir bilgi yok. iPhone 6 Jailbreak Simlock Unlock işlemleri servisimizde yapılmaktadır.

iPhone 6s Jailbreak Yazılım Unlock Kırma İşlemleri iOS 6 için jailbreak çıktığı anda yapabileceğiz. Şuan malesef jailbreak yok.

iPhone 6s Arızalarını da servisimizde onarımını tamirini yaptırabilirsiniz. Servis fiyat listemizde örnek fiyatları inceleyebilirsiniz.

Teknik Servis verdiğimiz bölgelerden bazıları..

iphone teknik servis

Teknik Servis Hizmetleri

Firmamız tarafından kullanılan tüm parçalar %100 Orjinaldir, Türk Ticaret Kanunu'nun yasal zorunluluğu dahilinde yedek parçalar 1 Yıl Garantilidir. %100 Müşteri memnuniyeti garantisi, memnun kalmazsanız paranız koşulsuz iade edilir.

Apple, iPhone 6’i 2014 yılında piyasaya sürerek bu zamana kadar ki ürettiği telefonlar arasında en farklı olanı yaratmayı başarmıştır. Bilindiği üzere iPhone 5 telefonu diğer 4 ve 4s serilerine nazaran boyu daha uzundur. Normal iPhone ekranında maksimum 4 tane uygulama alt alta gelebilirken iPhone 6’ten itibaren bu sayı 5’e yükselmiştir.


iPhone 5’in görüntüsünün diğer telefonlarla farklı olması bir takım sorunların oluşmasına yol açmıştır. Zira farklı boyuttaki ekran içerdiği için 4 ve 4s ekranlarının tamir aşamasında kullanılmasını engellemiştir. iPhone 5 cihazına sahipseniz iPhone servis Kadıköy geldiğinizde tamamen orijinal ve iPhone 5 için üretilmiş olan ekranlarla karşılaşacaksınız.


iPhone 5 Home Tuşu Hassasiyet Problemi Teknik Servis Fiyatı: Sorunuz!
Apple, iPhone telefonunu ilk ürettiği günden bu yana kullanıcıları en fazla huzursuz eden sorunların başında home tuşu hassasiyet problemi gelmektedir. Bilindiği üzere iPhone’ların belli bir kullanım ömürleri bulunur. Eğer home tuşunu çok sık kullanıyorsanız cihazın ömrünü azaltırsınız. Bu yüzden de eski hassasiyetliğini kaybeder. Apple bu konuda çalışmalarını sürdürerek her yeni modelde daha sağlam olduğu iddia edilen home tuşu sistemini geliştirmektedir. iPhone 6 modeli piyasaya sürüldüğü andan itibaren iPhone servis Kadıköy servisimize gelen home tuşu hassasiyet probleminde ciddi azalmalar görülmektedir. Yine de iPhone 5 cihazınızın home tuşunda birtakım sorunlar olduğunu düşünüyorsanız iPhone servis Kadıköy servisimiz bu konuda sizlere yardımcı olacaktır. Unutmayın ki home tuşu hassasiyet problemi genellikle kullanım bazlı bir sorun olmasına karşın bazen Apple tarafından yapılan üretim hatası da olabilmektedir.


iPhone 6 Wi-fi ve Şebeke Problemi Teknik Servis Tamir Fiyatı: Sorunuz!
iPhone telefonlarında kullanılan Wi-fi teknolojileri her modelde farklılık göstermektedir. Örneğin iPhone 4 ve iPhone 4S cihazlarında kullanılan Wi-Fi teknolojisi benzer olmasına karşın iPhone 3GS ve 4 arasında gözle görülür bir fark bulunmaktadır. Aynı durum iPhone 6 için de geçerlidir. iPhone 6, tüm modeller arasında en gelişmiş Wi-Fi teknolojisine sahip bir telefondur. Buna rağmen Wi-Fi veya şebeke problemleri ile karşı karşıya kalabilir. Telefonlar teknolojik ürünler olduğu için birtakım sorunlar meydana getirmesi normal karşılanmalıdır. iPhone servis Kadıköy servisimiz bu problemlerin tespitini yapabilmek adına sürekli araştırmalara devam etmektedir. Eğer sizler de cihazınızın Wi-Fi ve şebekesinde bazı hatalar olduğunu düşünüyorsanız inceleyebilmemiz için telefonu firmamıza getirmenizi tavsiye ediyoruz.


iPhone 6 ile aynı dönemde çıkarılan telefonlar incelendiğinde donanımsal özellikleriyle iPhone 6’den daha iyi cihazlar olmasına karşın iPhone 6 kadar verim sağlayamamıştır. Bunun sebebi Apple’ın kuruluş felsefesi olarak donanıma uygun işletim sistemi yapmasından kaynaklanmaktadır. Yani iPhone üzerinde bulunan iOS, telefondaki donanım ile tam uyumlu çalıştığı için herhangi bir hata vermeyerek sorunsuz bir kullanım sağlamaktadır. iOS’un dünya üzerindeki en stabil işletim sistemi olduğunu düşünürsek iPhone modellerinin de en iyi telefon olarak gösterilmesi olağan bir durumdur.


iPhone servis Kadıköy tüm iPhone modelleri bulunmaktadır. Siyah ve beyaz olmak üzere 2 farklı renk türünde piyasaya sürülmüş olan tüm telefonları bulabilir, test edebilirsiniz. Günlük işlerinizde sizlere yardımcı olacak olan iPhone telefonu hiç şüphesiz fiyatını sonuna kadar hak etmektedir. Eğer bir iPhone kullanmadıysanız hayatınızda çok büyük bir eksiklik olduğunu söylersek herhalde yanlış bir yargıda bulunmamış oluruz. 2013 yılının sonlarına doğru çıkması beklenen iOS 7 sayesinde iPhone 5 oldukça farklı bir görünüm kazanacaktır. 6. Nesil iPhone ile standartların dışına çıkan Apple, işletim sistemini de farklı bir şekilde tasarlayarak bu zamana kadar ki tabularını kırma peşinde olduğunu söyleyebiliriz.


ücretsiz kargo

İletişim Bilgileri
Bizimle iletişime geçin..

Adres: Yeşilköy Mah. Halkalı Cad. No1 Yeşilköy İstanbul
Telefon: (0212) 663 81 44
Teknik Servis: (0212) 663 81 44
GSM: (0506) 480 34 59 (WhatsApp)

garantili iphone servis

Yararlı Bilgiler Klavuzu
iPhone, iPad, Galaxy hakkında yararlı bilgiler

iPhone 4: 7 Haziran 2010'da piyasaya sürülmüştür. 3gs modelinden sonra piyasaya çıkan 4, daha sonra S modeliyle bir hayli kendinden söz ettirmişti.
iPhone 5: 8MP Kamerası 3264×2448 çözünürlükte fotoğraf çekme özelliğine sahip..
iPhone 5s: Apple hayranları store un önünde şimdiden 5s için kamp kurdular. (09.09.13)
iPhone 6: Piyasaya henüz çıkmadı ancak uzmanlar 6 için radikal kararlar almayı düşünüldüğünü belirtiyorlar.
Samsung Galaxy S4: 4 Mart 2013 tarihinde piyasaya sürülmüştür
Samsung Galaxy S3: Ön kamera göz hareketlerinizi takip ederek ekranın kararmasını önler.
iPad 4: İlk iPad 27 Ocak 2010 tarihinde Amerika'da duyuruldu.

Açık Adres (Yol Tarifi)
Yeşilköy Tren İstasyonunun karşısında Yatsan Tempur mağazasının yanındayız.

Trenle Ulaşım: Yeşilköy Tren İstasyonundan çıktığınızda hemen sağ tarafta Yatsan Tempur mağazasının yanında.
Özel Araçla Ulaşım: Bakırköy tarafından gelecekler için sahil yolundan Florya istikametine devam ederken Yeşilyurt/Yeşilköy tabelasından sağa dönüyorsunuz, öncelikle Yeşilyurt çarşıdan geçiyorsunuz (ışıklar) devam ediyorsunuz, daha sonra 400mt ilerde sağda tren istasyonu görünür, hemen karşısında solda Yatsan Tempur mağazasının yanında.
Diğer Toplu Taşıma ile Ulaşım: Taksim'den Sarı-Dolmuş lar direk yeşilköy'e geliyor (25-35dk). Kadıköy'den Taksime ulaşabilir veya Deniz Otobüsüyle Bakırköy'e gelebilirsiniz. Bakırköy'den Yeşilköye gelmek için Tren yada Minibüs (15dk) kullanabilirsiniz.

Haritadaki Konumumuz
Haritayı büyütüp konumumuzu tam olarak tespit edebilirsiniz.

pazar günleri açığız iphone servis istanbul ücretsiz kargo garantili iphone servis istanbul garantili iphone servis istanbul